SDU ROYAL TEN, HRR, DEN HAAG, 30-5-2010
                        UITSLAGENLIJST - 10 KM LOOP
06-06-2010 21:21                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  5 km     Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- --------  ------
    1     11  Leonard Langat             Kenia                 1990      1e Msen      14:19    28:56    28:55  20,737 
    2      4  Morris Mosima              Kenia                 1992      2e Msen      14:19    29:05    29:05  20,630 
    3      8  Abdelhadi El Hachimi       Marokko               1976      3e Msen      14:19    29:13    29:12  20,536 
    4      9  Noureddine Htaibi          Marokko               1984      4e Msen      14:33    29:26    29:26  20,385 
    5      1  Saji Abdelkadir            Marokko               1976      5e Msen      14:33    29:27    29:27  20,374 
    6      7  Thomas Poesiat             Nederland             1988      6e Msen      14:54    29:56    29:55  20,045 
    7      2  Marco Gielen               Nederland             1970      7e Msen      14:53    29:57    29:56  20,033 
    8      6  Vitaly Ribak               Oekraďne              1980      8e Msen      14:55    30:15    30:15  19,835 
    9    235  Abraham Zewdie             Nederland                       1e M45       15:36    31:36    31:33  18,987 
   10     17  Mohamed Labquira           's-Gravenhage         1976      9e Msen      15:38    31:39    31:39  18,957 
   11      3  Jamal Baligha              Marokko               1973     10e Msen      14:47    31:44    31:43  18,908 
   12     15  Pascal van Troost          Nederland                      11e Msen      15:37    31:57    31:56  18,779 
   13      5  Julius Muriuki             Kenia                 1992     12e Msen      16:19    32:33    32:32  18,433 
   14     13  Jeroen Bonnes              Nederland                      13e Msen      16:01    32:37    32:35  18,396 
   15    327  Merwin Dollison            Artemis               1975      1e M35       16:16    32:59    32:55  18,191 
   16     12  Thomas van der Put         België                         14e Msen      16:58    33:45    33:43  17,778 
   17    325  Patrick Kuijken            Athlos                1975      2e M35       16:56    33:48    33:45  17,751 
   18    200  Ibraham Sidig              Nederland                       3e M35       16:58    33:50    33:49  17,734 
   19    501  Gladys Kipsoi              Kenia                 1986      1e Vsen      16:33    33:52    33:51  17,717 
   20   4330  Vincent Anker              SZW                   1984      1e MSdu      16:58    34:00    33:58  17,647 
   21   4079  Mark van Maaren            AEGON N.V.            1964      2e MSdu      16:57    34:15    34:13  17,518 
   22    201  Roché Silvius              the Hague Road Runne            4e M35       17:10    34:37    34:35  17,333 
   23    503  Lindsay van Marrewijk      Nederland                       2e Vsen      17:21    34:38    34:37  17,324 
   24    500  Sarah Jeriwoi              Kenia                 1989      3e Vsen      17:02    34:45    34:44  17,266 
   25   1458  Carlos Furnari             Amsterdam             1972      1e Mrec      17:50    35:35    35:12  16,862 
   26    105  Pim Quist                  Haag Atletiek         1979     15e Msen      17:54    35:45    35:31  16,783 
   27   2458  Wouter van Winden          's-Gravenhage         1974      2e Mrec      17:44    35:47    35:40  16,768 
   28    237  Theo Timmermans            the Hague Road Runne            2e M45       17:35    35:52    35:51  16,729 
   29    210  Gerben van der Luijt       Leiden Atletiek       1974      5e M35       17:59    35:55    35:53  16,705 
   30    311  Simon Brownlee             Loopgroep Aart Stigt  1971      6e M35       17:47    35:59    35:51  16,674 
   31     33  David Peters               Noordwijkerhout       1987     16e Msen      17:37    36:03    36:01  16,644 
   32    315  Andre Korpelshoek          Rijnsoever            1972      7e M35       17:37    36:05    36:02  16,628 
   33    302  Marcel Peschier            De Spartaan           1974      8e M35       17:37    36:20    36:18  16,514 
   34   4091  Edgar Griffioen            Gemeente Den Haag/Bu  1969      3e MSdu      17:44    36:21    35:43  16,506 
   35    104  Mark Schuitemaker          Loopgroep Aart Stigt  1979     17e Msen      17:59    36:31    36:28  16,431 
   36    301  Wouter van Casteren        Loopgroep Oegstgeest  1965      9e M35       17:44    36:44    36:43  16,334 
   37   2659  Erik Dees                  Maassluis             1981      3e Mrec      18:26    36:51    36:48  16,282 
   38   2108  Steven Wolhoff             Spark                 1975      4e Mrec      18:20    36:53    36:40  16,268 
   39    464  Ad Buijs                   Phoenix               1952      1e M55       18:20    36:53    36:50  16,268 
   40   4093  Ron Kuyer                  Gemeente Den Haag/Bu  1964      4e MSdu      18:07    37:03    36:26  16,194 
   41   4322  Jurjen Borst               ING Investment Manag  1981      5e MSdu      17:55    37:07    36:33  16,165 
   42   4074  Chris Madsen               AEGON N.V.            1968      6e MSdu      18:20    37:07    37:04  16,165 
   43    390  Paul Barnhoorn             Leiden Atletiek       1956      3e M45       18:00    37:11    37:10  16,136 
   44   2159  Bas den Boer               Leiden Atletiek       1977      5e Mrec      18:24    37:12    37:08  16,129 
   45    300  Jos Euser                  Haag Atletiek         1968     10e M35       18:27    37:17    37:12  16,093 
   46    316  Eddy Doorschodt            Haag Atletiek         1965     11e M35       18:13    37:20    37:17  16,071 
   47   2149  Robbin Pieterman           Ilion                 1989     18e Msen      18:23    37:28    37:25  16,014 
   48   2144  Martin Vermeer             's-Gravenhage         1984      6e Mrec      18:28    37:29    36:54  16,007 
   49    322  Rob van der Valk           Ilion                 1971     12e M35       18:23    37:30    37:26  16,000 
   50   4090  Willem van t Veer          Gemeente Den Haag/Bu  1970      7e MSdu      18:13    37:40    36:18  15,929 
   51   4072  Guus van Veen              AEGON N.V.            1958      8e MSdu      18:39    37:41    37:37  15,922 
   52   2719  Robin Ouwerkerk            Leiden Atletiek       1966      7e Mrec      18:29    37:41    37:38  15,922 
   53    406  Jan Verwijs                Energie               1964      4e M45       18:18    37:45    37:42  15,894 
   54     32  Willem Gooskens            Parcival              1980     19e Msen      18:26    37:50    37:48  15,859 
   55    306  Conrad Kerssens            Haag Atletiek         1965     13e M35       18:44    37:50    37:48  15,859 
   56   2206  Ruben van Kesteren         Spijkenisse           1990      8e Mrec      18:35    37:51    37:47  15,852 
   57   4581  Mike Vrolijk               Ministerie van Justi            9e MSdu      18:20    37:51    37:45  15,852 
   58   2234  Joost Kutsch Lojenga       Leiden                1971      9e Mrec      18:54    38:01    37:57  15,783 
   59   4035  Jos van Rhijn              RdGG Diagnostisch Ce  1960     10e MSdu      18:47    38:09    38:06  15,727 
   60   4580  Ron Heijkant               Ministerie van Justi           11e MSdu      18:47    38:09    38:06  15,727 
   61   2714  Ronald Gordijn             NEA Volharding        1964     10e Mrec      18:40    38:20    38:16  15,652 
   62   1570  Raul Valdez                's-Gravenhage         1972     11e Mrec      18:51    38:27    38:15  15,605 
   63    405  Jacques Wouda              Beek-Ubbergen         1962      5e M45       18:44    38:28    38:25  15,598 
   64   2536  Andy Oskam                 Rijswijk Zh           1975     12e Mrec      18:36    38:30    38:29  15,584 
   65   4338  Hubert Zuurbier            SZW                   1976     12e MSdu      18:52    38:32    37:55  15,571 
   66   4582  Jan Willem Six             Ministerie van Justi           13e MSdu      19:02    38:35    38:16  15,551 
   67   2485  Arco Poot                  De Lier               1984     13e Mrec      19:10    38:38    38:22  15,531 
   68   2328  Freek Spruijt              Rotterdam             1975     14e Mrec      19:43    38:39    38:22  15,524 
   69   4108  Jan van der Veer           Gemeente Den Haag/Bu  1968     14e MSdu      18:55    38:40    38:01  15,517 
   70   4486  Marius Vlootman            Sdu Roterdam Running  1963     15e MSdu      18:55    38:41    38:34  15,511 
   71    102  Joost Freijzer             the Hague Road Runne  1980     20e Msen      18:48    38:42    38:41  15,504 
   72    474  Cor Hoebeke                De Koplopers          1953      2e M55       19:03    38:45    38:43  15,484 
   73   4109  Arnoud Ritsema             Gemeente Den Haag/Bu  1967     16e MSdu      18:36    38:45    37:23  15,484 
   74   2130  Ferdi Vonk                 De Kieviten           1983     15e Mrec      18:50    38:50    38:47  15,451 
   75    108  Thomas Slieker             Rotterdam Atletiek    1981     21e Msen      19:34    38:53    38:49  15,431 
   76    312  Mario Wesdorp              PAC                   1971     14e M35       19:21    38:54    38:34  15,424 
   77   2713  Ruud Vermeulen             Amstelveen            1962     16e Mrec      19:00    38:58    38:54  15,398 
   78    401  Ton Harland                Haag Atletiek         1964      6e M45       19:10    39:02    38:56  15,371 
   79    309  Ed de Niet                 Loopgroep PK          1971     15e M35       19:10    39:03    38:56  15,365 
   80     34  Maarten Sauter             's-Gravenhage         1980     22e Msen      18:53    39:03    38:20  15,365 
   81   4240  Jan de Jager               HP Nederland          1972     17e MSdu      18:59    39:18    39:01  15,267 
   82   2642  Anil Gonesh                's-Gravenhage         1972     17e Mrec      19:37    39:21    38:50  15,248 
   83   1863  Bart Meijer                's-Gravenhage         1980     18e Mrec      18:35    39:28    38:00  15,203 
   84     16  Laurens van Outheusden     Nederland                      23e Msen      19:06    39:33    39:28  15,171 
   85   4209  Frank Baetens              Bourgonje BV          1969     18e MSdu      19:24    39:40    38:49  15,126 
   86   2416  Joost Roorda               's-Gravenhage         1982     19e Mrec      19:38    39:40    39:28  15,126 
   87   4331  Peter Dijcks               SZW                   1956     19e MSdu      19:42    39:41    39:39  15,120 
   88   4510  Frank Zuurveld             BHPBilliton Internat  1981     20e MSdu      19:30    39:42    39:22  15,113 
   89   2131  Robby Holtkamp             's-Gravenhage         1978     20e Mrec      19:22    39:45    39:08  15,094 
   90   2198  Roben van der Meer         's-Gravenzande        1991     21e Mrec      18:46    39:47    39:22  15,082 
   91    106  Bram van Dongen            Haag Atletiek         1979     24e Msen      19:52    39:48    39:38  15,075 
   92   2191  Michael Peyrot             Leiden                         22e Mrec      19:22    39:50    39:45  15,063 
   93    246  Fred Regeer                Leiden Atletiek       1958      7e M45       19:43    39:50    39:46  15,063 
   94   2678  Jack Glasbergen            Rijnsoever            1969     23e Mrec      19:46    39:51    39:46  15,056 
   95   4112  Olivier Kist               AEGON CIC             1972     21e MSdu      19:44    39:52    39:47  15,050 
   96   1615  Keoma Jacobs               's-Gravenhage         1986     24e Mrec      18:36    39:53    38:25  15,044 
   97   2675  Bart Rijborz               Amsterdam             1972     25e Mrec      18:47    40:03    38:20  14,981 
   98   2139  Eddy Kleijheeg             Rijswijk Zh           1979     26e Mrec      19:17    40:05    38:57  14,969 
   99   1120  Tristan Schenk             Amsterdam             1984     27e Mrec      18:32    40:08    37:15  14,950 
  100    399  Ruud Nobel                 Haag Atletiek         1964      8e M45       19:52    40:09    39:59  14,944 
  101    109  Ton van Leeuwen            AV '40                1981     25e Msen      19:36    40:11    40:02  14,932 
  102   4241  Marcel Cools               HP Nederland          1957     22e MSdu      19:43    40:12    39:55  14,925 
  103    241  Peter Kaljouw              avVN                  1960      9e M45       19:56    40:14    39:42  14,913 
  104   4513  Joseph Mohn                BHPBilliton Internat  1984     23e MSdu      19:10    40:15    39:34  14,907 
  105   4105  Sjaak Betjes               Gemeente Den Haag/Bu  1968     24e MSdu      19:23    40:17    38:55  14,894 
  106   2091  Abdurraouf Abuagela        's-Gravenhage         1971     28e Mrec      19:34    40:17    40:04  14,894 
  107   2560  Daan Hamerslag             De Koplopers          1970     29e Mrec      20:01    40:19    40:13  14,882 
  108    111  Martijn Westhoff           Haag Atletiek         1981     26e Msen      19:40    40:27    40:15  14,833 
  109    683  Diny Bosker                Friesland             1957      1e V45       20:15    40:29    40:26  14,821 
  110    449  Willem Willemsen           Olympus '70           1953      3e M55       19:57    40:30    40:28  14,815 
  111   1711  Caspar Luzac               's-Gravenhage         1974     30e Mrec      20:36    40:30    40:22  14,815 
  112   1198  Grant Cooper               's-Gravenhage         1975     31e Mrec      19:29    40:32    40:25  14,803 
  113    211  Rene Panneman              Haag Atletiek         1968     16e M35       20:01    40:33    40:29  14,797 
  114     31  Brant Seethaler            Haag Atletiek         1978     27e Msen      20:06    40:35    40:15  14,784 
  115   2469  Marco Bijsterbosch         's-Gravenhage         1976     32e Mrec      20:23    40:36    40:20  14,778 
  116   4570  Peter Hooft                Zandvlietcollege               25e MSdu      19:53    40:36    40:12  14,778 
  117    317  Johan Kok                  Hardloopclub Amsterd  1967     17e M35       19:57    40:36    40:20  14,778 
  118   2450  Mike Zijlmans              Rotterdam             1983     33e Mrec      19:46    40:40    39:26  14,754 
  119    678  Esther Hartman             Haag Atletiek         1962      2e V45       20:05    40:43    40:41  14,736 
  120   2330  Jos Hoekstra               's-Gravenhage         1970     34e Mrec      20:23    40:48    40:03  14,706 
  121    472  Ben van Vliet              avVN                  1955      4e M55       20:03    40:50    40:45  14,694 
  122   4098  Ronald van den Top         Gemeente Den Haag/Bu  1968     26e MSdu      19:24    40:50    39:29  14,694 
  123   2034  Christian van Seeters      Aegon                 1978     35e Mrec      20:01    40:51    40:43  14,688 
  124   4630  Jaco Rouw                  ING Investment Manag  1966     27e MSdu      20:24    40:55    40:18  14,664 
  125   4242  Kees Beets                 HP Nederland          1968     28e MSdu      19:48    41:01    40:44  14,628 
  126   4134  Christophe Gino            European Patent Offi           29e MSdu      20:00    41:01    40:46  14,628 
  127   1115  Menno Komduur              's-Gravenhage         1976     36e Mrec      20:28    41:03    40:44  14,616 
  128    318  Jeroen Koelewijn           Haag Atletiek         1968     18e M35       20:06    41:08    40:57  14,587 
  129   1052  Ronald de Bruijn           's-Gravenhage         1973     37e Mrec      19:57    41:10    40:58  14,575 
  130    324  Marlon Voorn               Sparta                1970     19e M35       19:58    41:10    41:06  14,575 
  131   2737  Michel van de Luitgaarden  Sparta                1957     38e Mrec      19:52    41:10    41:04  14,575 
  132    321  Bert Fink                  Hylas                 1970     20e M35       20:42    41:15    40:56  14,545 
  133    379  Edwin Cornelisse           PAC                   1964     10e M45       20:14    41:16    40:56  14,540 
  134    387  Mark Bovens                Haag Atletiek         1957     11e M45       20:38    41:22    41:11  14,504 
  135   4512  David Fuller               BHPBilliton Internat  1967     30e MSdu      20:28    41:27    41:18  14,475 
  136    314  Floris Jansen              Haag Atletiek         1972     21e M35       20:37    41:28    41:20  14,469 
  137   2694  Geert Snijders             's-Gravenhage         1958     39e Mrec      20:23    41:32    41:25  14,446 
  138   1795  Alain van den Berg         Delft                 1986     40e Mrec      20:08    41:35    41:16  14,429 
  139   2157  Daniel Knoester            's-Gravenhage         1982     41e Mrec      18:42    41:37    37:36  14,417 
  140   4107  Kamel Aouichaoui           Gemeente Den Haag/Bu  1959     31e MSdu      19:31    41:37    39:55  14,417 
  141    207  Michiel van Well           Running AP            1969     22e M35       20:46    41:37    41:30  14,417 
  142   4555  (J B Bierma)               Van der Feltz                  32e MSdu      20:18    41:39    41:08  14,406 
  143   2482  Matthijs van der Putten    Rotterdam             1981     42e Mrec      20:23    41:40    41:06  14,400 
  144   2044  Guillermo Rocco            's-Gravenhage         1966     43e Mrec      20:34    41:41    41:01  14,394 
  145   2092  Jos Koeleman               Avantri               1953      5e M55       20:27    41:42    41:40  14,388 
  146    305  André Tap                  Haag Atletiek         1973     23e M35       19:57    41:47    41:24  14,360 
  147    393  Herman Tijsen              Sparta                1961     12e M45       20:15    41:51    41:45  14,337 
  148    307  Alex van den Berg          the Hague Road Runne  1971     24e M35       20:12    41:55    41:51  14,314 
  149    391  Louis Hueber               Haag Atletiek         1961     13e M45       21:02    41:55    41:44  14,314 
  150   2348  Michiel Sterk              Dutch Runners Gold    1987     44e Mrec      19:49    41:56    39:10  14,308 
  151    506  Birgit Santiago            Clytoneus             1982      4e Vsen      20:35    41:58    41:55  14,297 
  152   4164  Andreas de Graaf           Vereniging van Neder  1975     33e MSdu      20:04    41:59    40:23  14,291 
  153   2420  Mike Bruce                 Zoetermeer            1974     45e Mrec      20:43    41:59    41:44  14,291 
  154    303  Michel Boers               AV Gouda              1971     25e M35       20:36    42:00    41:51  14,286 
  155   2350  David Klein                Bodegraven            1978     46e Mrec      20:16    42:01    39:58  14,280 
  156   1842  Richard Smeele             's-Gravenhage         1984     47e Mrec      20:25    42:05    41:39  14,257 
  157   2700  Paul Bogaarts              's-Gravenhage         1977     48e Mrec      20:42    42:06    41:52  14,252 
  158   1434  Stefan Verwijmeren         Voorburg              1972     49e Mrec      20:13    42:08    40:52  14,241 
  159   2363  Marco Bakker               's-Gravenhage         1970     50e Mrec      19:36    42:09    41:35  14,235 
  160   2648  Stephen Hubée              's-Gravenhage         1962     51e Mrec      21:03    42:12    42:04  14,218 
  161    384  Arnout Voogt               Sparta                1962     14e M45       20:44    42:12    42:09  14,218 
  162   2071  Sjoerd van der Hum         's-Gravenhage         1982     52e Mrec      20:56    42:13    41:34  14,212 
  163   4456  Mike van Wichen            Sdu Road Runners Zoe  1964     34e MSdu      20:31    42:13    40:56  14,212 
  164    308  Mattijs van Dulkenraad     Sparta                1973     26e M35       21:24    42:15    41:21  14,201 
  165   1538  Marc Kouwenhoven           's-Gravenhage         1965     53e Mrec      20:25    42:16    41:53  14,196 
  166   2515  Sandor Post                's-Gravenhage         1970     54e Mrec      20:03    42:17    41:45  14,190 
  167   2688  Paul Moerkerken            Voorburg              1967     55e Mrec      20:35    42:17    41:32  14,190 
  168   4520  Jeroen van Rooijen         Max Health Club       1982     35e MSdu      20:55    42:18    41:26  14,184 
  169   2303  Robert Broos               Zaltbommel            1993     56e Mrec      19:32    42:19    39:30  14,179 
  170   2018  Frans van Haaster          Aegon                 1955     57e Mrec      20:30    42:20    41:04  14,173 
  171   4041  Arjen Puite                Gemeenschappelijk Di  1975     36e MSdu      20:29    42:25    40:46  14,145 
  172   2622  Arnout Klinkenberg         's-Gravenhage         1975     58e Mrec      20:53    42:27    42:13  14,134 
  173   2150  Timon Nagelkerken          Zoetermeer            1992     59e Mrec      20:17    42:27    42:22  14,134 
  174   2103  Henk Emmerzaal             den haag              1956     60e Mrec      20:50    42:29    42:16  14,123 
  175    610  Marleen Westhoff           Haag Atletiek         1968      1e V35       20:49    42:30    42:17  14,118 
  176    304  Wilco Hoogendoorn          PAC                   1967     27e M35       20:27    42:33    42:12  14,101 
  177    453  Bert Gerritsma             Haag Atletiek         1949      6e M55       20:55    42:34    42:19  14,096 
  178   2134  Leon Munting               Utrecht               1989     61e Mrec      20:17    42:36    42:31  14,085 
  179   2729  Wessel Boukema             's-Gravenhage         1990     62e Mrec      20:23    42:36    41:22  14,085 
  180   1879  Peter Hoogendoorn          's-Gravenhage         1968     63e Mrec      20:42    42:37    42:23  14,079 
  181    469  Anno Govers                Haag Atletiek         1951      7e M55       20:53    42:40    42:34  14,063 
  182    505  Yia-Lin Yin                Nederland                       5e Vsen      21:01    42:44    42:43  14,041 
  183   1159  Fred Tangelder             's-Gravenhage         1958     64e Mrec      20:55    42:44    42:31  14,041 
  184   4584  Nico Droppert              Ministerie van Justi           37e MSdu      20:46    42:47    42:25  14,024 
  185   1939  Gael Hernandez             's-Gravenhage         1980     65e Mrec      21:07    42:58    42:24  13,964 
  186   2166  Eduardo Martin             Leiden                1953     66e Mrec      21:09    43:05    42:32  13,926 
  187   1512  Lex Vellekoop              's-Gravenhage         1991     67e Mrec      21:00    43:07    41:54  13,916 
  188   1700  Pim van der Putten         's-Gravenhage         1981     68e Mrec      21:01    43:10    42:59  13,900 
  189     35  Marcel Toet                AV '40                1964     28e Msen      21:08    43:10    42:59  13,900 
  190   4490  D Karijopawiro             Sdu BI Cobouw         1965     38e MSdu      21:11    43:13    42:28  13,884 
  191    458  Jacques Merx               the Hague Road Runne  1949      8e M55       21:05    43:14    43:06  13,878 
  192   2537  Bert Zwinkels              Poeldijk              1958     69e Mrec      21:26    43:14    43:05  13,878 
  193   4118  Willem de Gouw             AEGON CIC             1967     39e MSdu      20:57    43:14    42:26  13,878 
  194    440  Niek Joanknecht            Sparta                1954      9e M55       21:05    43:15    43:08  13,873 
  195   4481  Henry van der Dussen       Sdu Roterdam Running  1966     40e MSdu      20:59    43:16    43:01  13,867 
  196    382  Jan Passchier              Haag Atletiek         1959     15e M45       21:23    43:16    43:07  13,867 
  197    623  Ellen Oostvogel            Haag Atletiek         1964      3e V45       21:40    43:17    43:12  13,862 
  198   1781  Sander Korving             's-Gravenhage         1990     70e Mrec      21:02    43:20    42:31  13,846 
  199   2639  Marco Klijn                Sparta                1969     71e Mrec      21:10    43:21    42:38  13,841 
  200   2422  Reinoud van Soest          Rijswijk Zh           1980     72e Mrec      21:15    43:23    43:09  13,830 
  201   4485  Inge Stegmann              Sdu Roterdam Running  1986      1e VSdu      21:20    43:24    43:15  13,825 
  202   1844  Erik Bakx                  's-Gravenhage         1961     73e Mrec      21:14    43:24    42:38  13,825 
  203   2327  Marco Fais                 's-Gravenhage         1966     74e Mrec      20:53    43:25    43:22  13,820 
  204   1436  Daniël Vreeswijk           's-Gravenhage         1974     75e Mrec      21:31    43:28    43:17  13,804 
  205   1519  Farid Hadioui              's-Gravenhage         1976     76e Mrec      21:06    43:28    42:10  13,804 
  206   1039  Martijn Redegeld           's-Gravenhage         1976     77e Mrec      21:09    43:28    43:23  13,804 
  207    558  Moniek van Lieshout        Haag Atletiek         1985      6e Vsen      21:26    43:29    43:22  13,798 
  208    465  Kees Breedeveld            Friesland             1952     10e M55       21:33    43:31    43:27  13,788 
  209   2353  Maarten Schut              's-Gravenhage         1973     78e Mrec      20:46    43:32    43:24  13,783 
  210   4494  Ad Tissink                 Sdu BI Cobouw         1962     41e MSdu      21:09    43:33    42:46  13,777 
  211    600  Linda Velders              Nederland                       2e V35       21:29    43:34    43:32  13,772 
  212    402  Piet Boorsma               the Hague Road Runne  1955     16e M45       21:07    43:34    42:51  13,772 
  213   4429  A W Vermeulen              Sdu Operations        1978     42e MSdu      21:24    43:39    42:54  13,746 
  214   1799  Adriaan Haasnoot           Katwijk Zh            1969     79e Mrec      21:25    43:40    43:26  13,740 
  215   1614  Thomas Tiggelman           Houten                1985     80e Mrec      20:43    43:40    42:12  13,740 
  216   4261  Vincent Aubin              GDF SUEZ                       43e MSdu      21:24    43:41    42:17  13,735 
  217   4588  Bart den Dulk              Ministerie van Justi           44e MSdu      21:30    43:43    43:12  13,725 
  218   4592  Eric Spaans                Ministerie van Justi           45e MSdu      21:12    43:43    41:55  13,725 
  219   2184  Andrew Lambourne           's-Gravenhage         1972     81e Mrec      21:18    43:43    43:25  13,725 
  220   1492  Lorenzo van't Hoff         the Hague Road Runne  1973     82e Mrec      21:03    43:45    43:10  13,714 
  221    404  Rene van der Helm          Haag Atletiek         1960     17e M45       21:31    43:46    43:32  13,709 
  222   4426  Sikko Hoekzema             Sdu Operations        1962     46e MSdu      21:24    43:47    43:22  13,704 
  223   1394  Hans Dagevos               Leidschendam          1964     83e Mrec      21:24    43:49    43:04  13,693 
  224   1506  Martijn Vrenssen           's-Gravenhage         1979     84e Mrec      21:46    43:50    43:34  13,688 
  225    242  Patrick Meijer             Haag Atletiek         1962     18e M45       21:31    43:51    42:44  13,683 
  226   4573  Weynand Post               Zandvlietcollege               47e MSdu      20:45    43:54    43:30  13,667 
  227   2650  Joop Seitzinger            the Hague Road Runne  1952     85e Mrec      21:58    43:55    43:53  13,662 
  228   4583  Jos Toth                   Ministerie van Justi           48e MSdu      21:24    43:57    43:26  13,652 
  229   1374  Ben van Spronsen           Amsterdam             1984     86e Mrec      21:44    43:57    43:41  13,652 
  230   2402  Hielke Dirks               's-Gravenhage         1980     87e Mrec      21:00    43:58    42:12  13,647 
  231    374  Heico Kerkmeester          PAC                   1963     19e M45       21:54    43:59    43:52  13,642 
  232   4032  Richard van der Klis       RdGG Diagnostisch Ce  1963     49e MSdu      21:15    44:00    42:34  13,636 
  233   2724  Jos Verwer                 the Hague Road Runne  1951     88e Mrec      21:53    44:04    43:35  13,616 
  234   4329  John van Zweeden           ING Investment Manag  1955     50e MSdu      21:15    44:04    43:44  13,616 
  235   4292  Carlo Verhart              MAB Development       1965     51e MSdu      21:53    44:05    43:18  13,611 
  236    110  Maarten van den Oever      Sparta                1985     29e Msen      22:04    44:05    43:40  13,611 
  237   4075  Sjoerd Matla               AEGON N.V.            1958     52e MSdu      21:37    44:06    43:44  13,605 
  238   1076  Stefan van Meurs           's-Gravenhage         1977     89e Mrec      20:07    44:07    40:41  13,600 
  239    103  Rolf Vermolen              Ilion                 1975     30e Msen      22:01    44:08    44:03  13,595 
  240    553  Patty Kuiper               the Hague Road Runne  1986      7e Vsen      21:53    44:09    44:03  13,590 
  241   4182  Jack Stultiens             Vanberkel & Verwei             53e MSdu      21:01    44:16    42:42  13,554 
  242    468  Hans Wils                  Sparta                1955     11e M55       21:48    44:21    43:56  13,529 
  243   1772  Rob Barendregt             Sparta                1950     90e Mrec      21:26    44:22    43:40  13,524 
  244   2211  Marcel den Brabander       Honselersdijk         1968     91e Mrec      21:56    44:23    43:07  13,519 
  245   4238  Frank Walrave              Centraal Bureau voor  1960     54e MSdu      21:32    44:24    42:49  13,514 
  246   4412  A Blok                     Sdu Legal&Tax         1964     55e MSdu      21:45    44:24    43:49  13,514 
  247   4243  Kees Willemsen             HP Nederland          1967     56e MSdu      21:47    44:24    43:29  13,514 
  248   2478  Eelco Tammens              's-Gravenhage         1985     92e Mrec      22:06    44:25    43:24  13,508 
  249   2315  Henk Offringa              Gouda                 1966     93e Mrec      21:37    44:25    43:31  13,508 
  250   1122  Robin Vogelaar             's-Gravenhage         1989     94e Mrec      20:59    44:26    43:14  13,503 
  251   2099  Chris Zaal                 's-Gravenhage         1963     95e Mrec      20:49    44:27    42:12  13,498 
  252   4472  B J Westerhof              Sdu Public            1973     57e MSdu      21:09    44:27    42:35  13,498 
  253   4265  Philippe Vincent           GDF SUEZ                       58e MSdu      20:54    44:29    43:04  13,488 
  254   4321  Huub van der Riet          ING Investment Manag  1966     59e MSdu      21:59    44:31    44:18  13,478 
  255   1354  Marco Bramsen              's-Gravenhage         1971     96e Mrec      20:47    44:32    42:41  13,473 
  256   1068  Johnny Maier               's-Gravenhage         1986     97e Mrec      20:31    44:33    41:43  13,468 
  257   2535  Jeroen Korving             Trimclub Clingendael  1978     98e Mrec      21:48    44:37    44:26  13,448 
  258   4171  Renske van der Vegt        Den Haag Marketing    1980      2e VSdu      22:01    44:40    44:21  13,433 
  259   2312  Johan Janson               's-Gravenhage         1970     99e Mrec      21:43    44:40    44:07  13,433 
  260    555  Ellen van der Velden       Haag Atletiek         1981      8e Vsen      21:43    44:41    44:30  13,428 
  261   4137  Frédéric Laue              European Patent Offi           60e MSdu      21:33    44:42    43:45  13,423 
  262   2366  Rob Bakker                 's-Gravenhage         1974    100e Mrec      21:51    44:43    44:10  13,418 
  263   1365  Daniel munoz Sheridan      Voorburg              1980    101e Mrec      21:12    44:43    44:22  13,418 
  264   4244  Albert Dieke               HP Nederland          1966     61e MSdu      22:04    44:44    44:09  13,413 
  265   2616  Dimo Monster               Waddinxveen           1963    102e Mrec      21:56    44:47    44:02  13,398 
  266   4172  Michelle Enright           Den Haag Marketing    1982      3e VSdu      22:01    44:47    44:28  13,398 
  267    395  Jose Xavier                Sparta                1959     20e M45       22:08    44:50    44:46  13,383 
  268   1673  Alex de Jong               's-Gravenhage         1971    103e Mrec      21:04    44:51    42:13  13,378 
  269   2489  Etienne Lommen             's-Gravenhage         1959    104e Mrec      20:58    44:51    42:00  13,378 
  270   4332  Joost van Boekel           SZW                   1982     62e MSdu      21:52    44:52    43:24  13,373 
  271   2500  Bert Jan te Paske          's-Gravenhage         1971    105e Mrec      21:34    44:54    43:31  13,363 
  272   2047  Mario Kreber                                     1965    106e Mrec      22:00    44:55    43:48  13,358 
  273   2698  Marcel van der Toorn       's-Gravenhage         1976    107e Mrec      21:09    44:56    42:54  13,353 
  274   2732  Eric van der Does          Delft                 1982    108e Mrec      22:17    44:57    43:11  13,348 
  275   1605  Maurice Klaver             's-Gravenhage         1979    109e Mrec      20:28    44:57    41:50  13,348 
  276   1369  Lodewijk Voorhoeve         's-Gravenhage         1992    110e Mrec      21:49    45:00    44:10  13,333 
  277   4325  Robert van der Toorn       ING Investment Manag  1969     63e MSdu      22:21    45:00    44:39  13,333 
  278   2727  Ferry van Haastert         Voorburg              1969    111e Mrec      21:50    45:01    44:32  13,328 
  279   1940  Fred van Laar              Zoetermeer            1972    112e Mrec      21:57    45:01    44:09  13,328 
  280   1364  Osman Bangura              Voorburg              1984    113e Mrec      21:23    45:02    45:00  13,323 
  281   4522  Maarten Slagter            Max Health Club                64e MSdu      22:01    45:05    44:21  13,309 
  282    443  Ali Golhashem              the Hague Road Runne  1954     12e M55       22:20    45:05    44:50  13,309 
  283   1882  Mitsuki Goto               's-Gravenhage         1976    114e Mrec      22:19    45:06    44:49  13,304 
  284   2237  Martin Granqvist           's-Gravenhage         1978    115e Mrec      20:31    45:11    41:37  13,279 
  285   1103  René Sluiter               's-Gravenhage         1981    116e Mrec      21:01    45:12    43:46  13,274 
  286   4405  H J Rijbering              Jong Sdu              1972     65e MSdu      20:49    45:12    42:01  13,274 
  287   2153  Martijn Horters            Leidschendam          1976    117e Mrec      22:01    45:13    44:40  13,269 
  288   4130  Wim van Klompenburg        European Patent Offi           66e MSdu      22:52    45:14    44:56  13,265 
  289   2387  Dominic Moore              's-Gravenhage         1960    118e Mrec      21:59    45:14    44:19  13,265 
  290   4475  Etienne Platvoet Hollaar   Sdu Public            1970     67e MSdu      21:49    45:15    43:20  13,260 
  291   1831  Marcel Kabelaar            's-Gravenhage         1965    119e Mrec      21:50    45:15    44:20  13,260 
  292    679  Wilma van der Linde        Fortuna               1958      4e V45       22:09    45:16    44:59  13,255 
  293   4188  Andre Dijkhuijs            Vanberkel & Verwei             68e MSdu      22:31    45:17    44:54  13,250 
  294    658  De Wreede                  the Hague Road Runne  1973      3e V35       22:28    45:17    45:09  13,250 
  295   2233  Sam van Poorten            's-Gravenhage         1985    120e Mrec      22:04    45:17    44:00  13,250 
  296   2105  Hans Vink                  den haag              1964    121e Mrec      21:59    45:19    44:22  13,240 
  297   1070  Dick Hengeveld             Ilion                 1962    122e Mrec      22:39    45:20    44:36  13,235 
  298   4521  Angelique van Vliet        Max Health Club                 4e VSdu      22:12    45:22    44:40  13,226 
  299   4254  Ronald Bode                HP Nederland          1963     69e MSdu      21:54    45:23    43:46  13,221 
  300    212  Wim Aartsen                Haag Atletiek         1966     28e M35       22:16    45:23    45:16  13,221 
  301   2174  Marc Eijbergen             's-Gravenhage         1967    123e Mrec      22:17    45:24    45:10  13,216 
  302   2081  Michel Cotte               's-Gravenhage         1996    124e Mrec      21:42    45:25    43:55  13,211 
  303   4083  Adri vd Graaf              AEGON N.V.            1956     70e MSdu      22:19    45:25    44:36  13,211 
  304   4306  Bjorn Hauksson             BHPBilliton Internat  1977     71e MSdu      22:29    45:26    45:03  13,206 
  305   4025  John Rongen                Total E&P Nederland   1962     72e MSdu      21:57    45:27    43:16  13,201 
  306   4022  Nicolas Boot               Total E&P Nederland   1979     73e MSdu      21:52    45:27    43:16  13,201 
  307   4027  (J Fiore)                  Total E&P Nederland            74e MSdu      21:53    45:27    43:18  13,201 
  308    243  PAUL den Hollander         Leiden Atletiek       1956     21e M45       22:38    45:28    45:21  13,196 
  309   1821  Carlos Jaramillo Luna      's-Gravenhage         1966    125e Mrec      22:12    45:29    44:56  13,192 
  310   4585  Harald Honsbeek            Ministerie van Justi           75e MSdu      21:32    45:30    44:59  13,187 
  311   4598  Rob Kramer                 Ministerie van Justi           76e MSdu      22:11    45:31    44:58  13,182 
  312    240  Eric Melse                 Sparta                1956     22e M45       22:00    45:31    44:47  13,182 
  313   4556  (J B Bierma)               Van der Feltz                  77e MSdu      21:37    45:34    45:03  13,168 
  314   2695  Leonie Krebbers            's-Gravenhage         1973      1e Vrec      22:25    45:34    45:16  13,168 
  315   4559  (J B Bierma)               Van der Feltz                  78e MSdu      21:38    45:36    44:20  13,158 
  316   4013  Leonard Hoogerdijk         CE Delft              1961     79e MSdu      21:08    45:36    42:55  13,158 
  317   2667  Leo Spaans                 Rijswijk Zh           1968    126e Mrec      22:05    45:37    45:29  13,153 
  318   1942  Neil Chatterjee            Amsterdam             1979    127e Mrec      21:42    45:38    42:44  13,148 
  319   2167  Jose Lorente               Leiderdorp            1984    128e Mrec      22:09    45:39    45:06  13,143 
  320   4457  Bart Mooij                 Sdu Road Runners Zoe  1971     80e MSdu      22:46    45:42    45:09  13,129 
  321   4484  Jan de Rooij               Sdu Roterdam Running  1956     81e MSdu      22:41    45:42    44:59  13,129 
  322   4487  Mark van der Steijn        Sdu Roterdam Running  1973     82e MSdu      22:42    45:42    45:01  13,129 
  323   2226  Alexis Eustatia            Oegstgeest            1968    129e Mrec      22:18    45:42    45:26  13,129 
  324   1412  Jean Rogers                's-Gravenhage         1975    130e Mrec      21:08    45:43    41:51  13,124 
  325    326  Menno Verleije             Haag Atletiek         1971     29e M35       22:38    45:43    45:19  13,124 
  326   1921  Dennis Blansjaar           Katwijk Zh            1970    131e Mrec      21:59    45:48    44:25  13,100 
  327    403  Fred Vries                 Haag Atletiek         1957     23e M45       22:11    45:50    45:42  13,091 
  328   4480  Jos Van Leeuwen            Sdu Roterdam Running  1965     83e MSdu      22:44    45:51    45:44  13,086 
  329   1424  Gijs Meijer                's-Gravenhage         1974    132e Mrec      22:28    45:51    45:12  13,086 
  330   2220  Johan van der Linden       Voorburg              1961    133e Mrec      22:15    45:51    45:26  13,086 
  331   4459  Arie Bos                   Sdu Road Runners Zoe  1961     84e MSdu      22:48    45:52    45:11  13,081 
  332   1373  Martien Hess               's-Gravenhage         1951    134e Mrec      21:50    45:52    43:58  13,081 
  333   4452  Frans van den Hengel       Sdu Road Runners Zoe  1961     85e MSdu      22:48    45:52    45:11  13,081 
  334    376  Fransjan Roesink           GAC Hilversum         1962     24e M45       22:13    45:52    45:32  13,081 
  335   2480  Wilco van de Wijnboom      's-Gravenhage         1980    135e Mrec      22:03    45:52    44:20  13,081 
  336   2447  Jan Koning                 the Hague Road Runne  1958    136e Mrec      22:38    45:54    44:09  13,072 
  337   2411  Joost Wisse                Trimclub Clingendael  1969    137e Mrec      21:40    45:56    44:23  13,062 
  338   2710  Wytse Bouman               Haag Atletiek         1961    138e Mrec      22:13    45:56    45:49  13,062 
  339   1819  Fiona Luzac                Leiden                1987      2e Vrec      22:26    45:57    45:48  13,058 
  340   1275  René Prins                 Zaandam               1978    139e Mrec      22:26    45:57    45:43  13,058 
  341   4245  Rob Jong                   HP Nederland          1965     86e MSdu      22:13    45:57    45:12  13,058 
  342    373  Edgar Pescadinha           Loopgroep PK          1955     25e M45       22:07    45:58    45:53  13,053 
  343   2176  Robert Beisser             's-Gravenhage         1970    140e Mrec      21:41    46:00    43:27  13,043 
  344   2239  Agnar Nijssen              's-Gravenhage         1979    141e Mrec      21:46    46:01    43:21  13,039 
  345    682  Ellen Boers                Leiden Atletiek       1959      5e V45       22:59    46:04    45:52  13,025 
  346   1156  Ruud Zomerveld             's-Gravenhage         1965    142e Mrec      21:59    46:04    43:52  13,025 
  347   4262  Mark Vrijlandt             GDF SUEZ                       87e MSdu      22:30    46:08    44:44  13,006 
  348   2745  Rutger Mantel              's-Gravenhage         1979    143e Mrec      21:48    46:10    46:03  12,996 
  349   2544  Jim van Zuijlen            Rijswijk Zh           1975    144e Mrec      22:43    46:11    45:54  12,992 
  350   2699  Joran van den Berg         Amsterdam             1974    145e Mrec      22:12    46:11    45:25  12,992 
  351   2257  Dick Ufkes                 's-Gravenhage         1963    146e Mrec      21:34    46:12    44:20  12,987 
  352    652  Ilse Houtman               Haag Atletiek         1969      4e V35       22:37    46:13    46:02  12,982 
  353   2409  Jody Leewes                Leiden                1979    147e Mrec      22:53    46:13    45:49  12,982 
  354   1241  Laura Rehorst              's-Gravenhage         1988      3e Vrec      22:21    46:14    45:50  12,978 
  355   1718  Wytse Mantel               Burgum                1994    148e Mrec      22:34    46:15    46:08  12,973 
  356    461  Rob Blijleven              Haag Atletiek         1952     13e M55       22:45    46:16    46:09  12,968 
  357   2725  Sander Giezen              's-Gravenhage         1980    149e Mrec      23:02    46:16    44:38  12,968 
  358   2393  Rien den Hertog            Voorburg              1978    150e Mrec      21:59    46:18    43:44  12,959 
  359   2601  Rita Langedijk             Leiden                1956      4e Vrec      22:55    46:18    46:01  12,959 
  360   4147  Herman Scholten            Montae                         88e MSdu      22:40    46:19    44:54  12,954 
  361    456  Ton van Kleef              Sparta                1954     14e M55       22:13    46:19    46:14  12,954 
  362   4138  Steffen Engmann            European Patent Offi           89e MSdu      22:23    46:20    44:38  12,950 
  363   4402  Michael Hesp               Jong Sdu              1981     90e MSdu      22:07    46:21    44:41  12,945 
  364   1901  Peter-Paul de Winter       Eindhoven             1962    151e Mrec      22:37    46:21    45:41  12,945 
  365   4259  Jan de Vos                 HP Nederland          1963     91e MSdu      22:20    46:23    45:27  12,936 
  366   4120  Frank van der Heide        MCH+                           92e MSdu      23:17    46:23    45:09  12,936 
  367   2493  Metten Knüppe              's-Gravenhage         1983    152e Mrec      22:28    46:23    43:42  12,936 
  368   2344  Donald Tap                 's-Gravenhage         1977    153e Mrec      22:56    46:25    45:23  12,926 
  369   2365  Thomas Broos               's-Gravenhage         1990    154e Mrec      20:53    46:26    43:36  12,922 
  370   1414  Alexander van Nauta Lemke  's-Gravenhage         1987    155e Mrec      23:13    46:26    45:06  12,922 
  371   1396  Sander Wind                Rijswijk Zh           1982    156e Mrec      22:38    46:27    43:58  12,917 
  372   1607  Mo Morabit                 Voorburg              1972    157e Mrec      22:17    46:28    46:08  12,912 
  373   2553  Peter van der Meer         Haag Atletiek         1959    158e Mrec      22:33    46:28    44:48  12,912 
  374   4065  Mark Diemel                SES WORLD SKIES       1966     93e MSdu      22:31    46:31    44:33  12,899 
  375   2190  Stefan Thoen               's-Gravenhage         1977    159e Mrec      23:07    46:32    45:34  12,894 
  376   1715  Andre Bos                  Waddinxveen           1961    160e Mrec      22:18    46:32    44:27  12,894 
  377   1742  Wessel Jenner-Klarenbeek   Rijswijk Zh           1981    161e Mrec      21:38    46:32    45:28  12,894 
  378   1793  Andre van Loo              Atverni               1981    162e Mrec      21:35    46:34    42:59  12,885 
  379   4450  Klaas de Vries             Sdu Road Runners Zoe  1963     94e MSdu      21:52    46:35    45:26  12,880 
  380   2340  Paul Kramer                Voorburg              1967    163e Mrec      22:42    46:35    44:06  12,880 
  381   4335  Fouad Kouraich             SZW                   1981     95e MSdu      23:12    46:35    45:40  12,880 
  382   4162  Paul Erkelens              Vereniging van Neder  1963     96e MSdu      21:58    46:36    44:58  12,876 
  383   1641  Tom Woltinge               's-Gravenhage         1979    164e Mrec      22:53    46:36    45:57  12,876 
  384   2361  Mumtaz Noor                's-Gravenhage         1966      5e Vrec      23:07    46:36    46:09  12,876 
  385   2370  Berbel Würth               Utrecht               1974      6e Vrec      22:30    46:37    45:43  12,871 
  386   1613  Xander Stalenhoef          's-Gravenhage         1971    165e Mrec      21:53    46:39    45:02  12,862 
  387    396  André Timmerman            Haag Atletiek         1964     26e M45       23:01    46:39    46:33  12,862 
  388   1028  Ewout Rotteveel            's-Gravenhage         1983    166e Mrec      22:42    46:42    45:36  12,848 
  389   1780  Ronald Hubert              's-Gravenhage         1973    167e Mrec      22:11    46:42    45:06  12,848 
  390   1899  Ed Westerhout              's-Gravenhage         1965    168e Mrec      22:03    46:43    44:23  12,843 
  391   4328  Joost Bekel                ING Investment Manag  1964     97e MSdu      22:27    46:44    44:56  12,839 
  392   2381  Mark Westerholt            's-Gravenhage         1980    169e Mrec      21:31    46:44    44:26  12,839 
  393   1043  Bert Groenewegen           's-Gravenhage         1958    170e Mrec      23:02    46:46    46:18  12,830 
  394    473  Jac van Rijn               avVN                  1942     15e M55       22:56    46:47    46:31  12,825 
  395   2743  Marc Verheij               Haag Atletiek         1952    171e Mrec      23:18    46:47    46:38  12,825 
  396   2035  Bob Heijne                 Aegon                 1978    172e Mrec      22:31    46:48    46:38  12,821 
  397   2543  Out Ben                    Nootdorp              1958    173e Mrec      22:53    46:50    45:37  12,811 
  398   2443  Sjoerd den Hertog          Voorschoten           1978    174e Mrec      21:59    46:51    44:16  12,807 
  399   1356  Robert Jan Metselaar       's-Gravenhage         1965    175e Mrec      22:53    46:51    46:24  12,807 
  400   4200  Frank van Hunnik           Bourgonje BV          1966     98e MSdu      23:01    46:56    46:04  12,784 
  401   1634  Dries van den Bos          's-Gravenhage         1976    176e Mrec      21:46    46:56    44:11  12,784 
  402    507  Nicole van der Voort       Haag Atletiek         1976      9e Vsen      22:48    46:56    46:48  12,784 
  403   2652  Martell Demarteau          Amsterdam             1974    177e Mrec      21:54    46:58    43:56  12,775 
  404    319  Radjesh Ramasray           PAC                   1970     30e M35       23:14    46:58    46:37  12,775 
  405   4169  (R P Stout)                Vereniging van Neder           99e MSdu      21:41    46:59    45:22  12,770 
  406   2497  Marcel Wijnen              's-Gravenhage         1982    178e Mrec      22:47    47:00    46:02  12,766 
  407   1767  Henk Dijkstra              's-Gravenhage         1966    179e Mrec      22:23    47:01    45:07  12,761 
  408   1732  Van 't Westeinde           's-Gravenhage         1980    180e Mrec      22:22    47:01    43:54  12,761 
  409   4594  Gerard van der Laan        Ministerie van Justi          100e MSdu      22:58    47:02    46:30  12,757 
  410   4492  Jurienne Hollaar           Sdu BI Cobouw         1974      5e VSdu      22:26    47:03    46:17  12,752 
  411   1502  Maikel van Kasteren        Haag Atletiek         1975    181e Mrec      22:54    47:03    45:34  12,752 
  412   2258  Wim Erkens                 Honselersdijk         1955    182e Mrec      22:17    47:05    44:31  12,743 
  413    653  Karin van Gorp             Sparta                1968      5e V35       22:57    47:05    46:25  12,743 
  414   4131  Ole Nielsen                European Patent Offi          101e MSdu      23:00    47:06    45:18  12,739 
  415    508  Jessica Philippa           Olympus '70           1983     10e Vsen      23:05    47:06    45:56  12,739 
  416   2664  Mark Bezemer               's-Gravenhage         1974    183e Mrec      22:56    47:08    45:36  12,730 
  417   2571  Joep Stassen               's-Gravenhage         1967    184e Mrec      23:14    47:09    46:05  12,725 
  418   2178  Lammert van Dijk           Rijswijk Zh           1966    185e Mrec      22:12    47:09    46:21  12,725 
  419   2654  Erasmo Pasqualicchio       Voorburg              1946    186e Mrec      23:15    47:10    46:29  12,721 
  420   4020  Julien Fiore               Total E&P Nederland   1977    102e MSdu      22:37    47:11    45:00  12,716 
  421    388  Paul Kruijssen             Haag Atletiek         1957     27e M45       23:02    47:11    46:46  12,716 
  422   1153  Ronald Immerzeel           Delft                 1986    187e Mrec      22:13    47:11    44:14  12,716 
  423   1296  Maarten Langelaar          Delft                 1976    188e Mrec      23:08    47:11    46:59  12,716 
  424   2736  Maarten van Weelden        Breda                 1978    189e Mrec      21:56    47:14    44:45  12,703 
  425   2640  Freddy Frauenfelder        Haag Atletiek         1955    190e Mrec      22:30    47:16    46:09  12,694 
  426   1250  Hans van Rossum            's-Gravenhage         1978    191e Mrec      22:46    47:17    46:38  12,689 
  427   4276  Hans Hagen                 GDF SUEZ                      103e MSdu      22:52    47:18    45:52  12,685 
  428   1007  Mark Soonius               's-Gravenhage         1983    192e Mrec      22:47    47:19    47:09  12,681 
  429   2510  Ferry de Paus              's-Gravenhage         1969    193e Mrec      21:37    47:20    43:37  12,676 
  430   4089  John Scholten              AEGON N.V.            1964    104e MSdu      22:46    47:22    47:01  12,667 
  431   1803  James Sneek                's-Gravenhage         1977    194e Mrec      21:34    47:22    46:15  12,667 
  432   4144  Roland de Mooij            Montae                        105e MSdu      22:49    47:24    47:05  12,658 
  433    248  Peter Hoek                 the Hague Road Runne  1940     16e M55       23:17    47:24    47:15  12,658 
  434   4293  Jan-Willem van Aardenne    MAB Development       1981    106e MSdu      22:58    47:26    46:40  12,649 
  435   4215  Marijn Hollema             Provastgoed Nederlan  1988    107e MSdu      22:50    47:27    45:28  12,645 
  436   2128  Elsa Ota                   's-Gravenhage         1998      7e Vrec      22:25    47:27    44:31  12,645 
  437   2096  Edwin Lodder               's-Gravenhage         1983    195e Mrec      23:19    47:27    46:46  12,645 
  438   2581  Mark Pauw                  's-Gravenhage         1966    196e Mrec      22:42    47:28    45:40  12,640 
  439   2314  Martin Fuss                Rotterdam             1978    197e Mrec      23:19    47:28    46:39  12,640 
  440   1706  Timon Verheule             's-Gravenhage         1980    198e Mrec      23:05    47:29    45:14  12,636 
  441    462  Arie van der Spoel         Haag Atletiek         1954     17e M55       22:52    47:29    47:07  12,636 
  442   4589  Gert Jan Buitendijk        Ministerie van Justi          108e MSdu      22:48    47:29    46:58  12,636 
  443   2629  Erik Verburg               Sparta                1961    199e Mrec      22:52    47:30    47:25  12,632 
  444   2185  Monique Overgaauw          Zoetermeer            1969      8e Vrec      23:17    47:30    46:31  12,632 
  445   1688  Jochem van Loon            's-Gravenhage         1980    200e Mrec      23:08    47:30    46:20  12,632 
  446   1350  Gijs Matser                Utrecht               1980    201e Mrec      21:57    47:30    43:59  12,632 
  447   2419  Johan van Gilst            's-Gravenhage         1982    202e Mrec      22:36    47:30    45:10  12,632 
  448   2513  Jeroen Goinga              's-Gravenhage         1963    203e Mrec      23:46    47:31    46:50  12,627 
  449    277  Hans Simonis               's-Gravenhage         1944     18e M55       23:23    47:31    47:19  12,627 
  450   4021  Ruben Rieu                 Total E&P Nederland   1979    109e MSdu      21:45    47:32    43:58  12,623 
  451   4320  Gary Barnes                ING Investment Manag  1972    110e MSdu      22:51    47:34    46:05  12,614 
  452   4489  Arjan Kerkhoff             Sdu Roterdam Running  1968    111e MSdu      23:29    47:34    46:43  12,614 
  453   1579  Stewart McCartney          Nootdorp              1974    204e Mrec      22:58    47:35    47:02  12,609 
  454   4571  Daniel van Etten           Zandvlietcollege              112e MSdu      23:31    47:35    46:42  12,609 
  455   2136  Bas van der Velden         Nootdorp              1971    205e Mrec      22:53    47:36    46:23  12,605 
  456   2182  Mark Stanley               Wassenaar             1959    206e Mrec      22:43    47:36    45:52  12,605 
  457   2605  Maarten Edelman            's-Gravenhage         1978    207e Mrec      21:58    47:37    43:59  12,601 
  458   4273  Guus Freriks               GDF SUEZ                      113e MSdu      23:07    47:37    46:12  12,601 
  459   1662  Edwin van der Steen        's-Gravenhage         1973    208e Mrec      22:03    47:37    45:59  12,601 
  460   1916  James O'Connor             Wassenaar             1970    209e Mrec      23:39    47:37    46:45  12,601 
  461   1883  Edgar van Lingen           Wateringen            1969    210e Mrec      23:01    47:39    47:19  12,592 
  462   2238  Kyle Jarton                's-Gravenhage         1980    211e Mrec      22:27    47:39    44:04  12,592 
  463   1045  Rogier Thomson             's-Gravenhage         1981    212e Mrec      23:02    47:39    47:24  12,592 
  464   2140  Peter Brugts               's-Gravenhage         1955    213e Mrec      23:34    47:40    46:52  12,587 
  465   1201  Patricia Peeters           's-Gravenhage         1964      9e Vrec      23:23    47:40    47:00  12,587 
  466   4423  Peter Hilgersom            Sdu Operations        1965    114e MSdu      23:42    47:41    47:14  12,583 
  467   2477  Karen Passier              's-Gravenhage         1978     10e Vrec      22:48    47:42    47:33  12,579 
  468   1332  Sander van der Leeuw       's-Gravenhage         1979    214e Mrec      22:11    47:43    44:47  12,574 
  469    320  Randjiet Jankie            Sparta                1965     31e M35       23:01    47:44    47:12  12,570 
  470   1285  Suzanne van den Briel      's-Gravenhage         1979     11e Vrec      22:14    47:45    45:03  12,565 
  471   2337  Edwin van der Harst        the Hague Road Runne  1962    215e Mrec      23:32    47:45    46:51  12,565 
  472   1849  Willem Heemskerk           's-Gravenhage         1968    216e Mrec      22:31    47:45    45:51  12,565 
  473   1580  Jeffrey de Rijk            Zoetermeer            1980    217e Mrec      23:17    47:45    46:40  12,565 
  474   2470  Jeroen Troisfontaine       Utrecht               1982    218e Mrec      21:51    47:46    44:13  12,561 
  475   1563  Carolien Smit              's-Gravenhage         1959     12e Vrec      22:54    47:46    45:45  12,561 
  476   4590  Michel Liefrink            Ministerie van Justi          115e MSdu      23:15    47:47    46:09  12,557 
  477   2471  Bas Natkiel                Voorschoten           1966    219e Mrec      22:49    47:47    45:51  12,557 
  478   4185  Joes Kleijheeg             Vanberkel & Verwei            116e MSdu      23:05    47:48    46:15  12,552 
  479    328  Michael Raaijmakers        Parthenon             1974     32e M35       24:04    47:49    47:35  12,548 
  480   2660  Adrie van Schaik           Krimpen aan den IJss  1970    220e Mrec      24:03    47:49    47:35  12,548 
  481    550  Monique Raaijmakers        Parthenon             1976     11e Vsen      24:04    47:49    47:36  12,548 
  482   4061  Gez Draycott               SES WORLD SKIES       1971    117e MSdu      22:55    47:50    45:51  12,544 
  483   4324  Edwin van Oosten           ING Investment Manag  1963    118e MSdu      23:14    47:50    46:30  12,544 
  484   4103  Irene Enthoven             Gemeente Den Haag/Bu  1965      6e VSdu      23:20    47:50    46:32  12,544 
  485   4102  Patricia Huisman           Gemeente Den Haag/Bu  1966      7e VSdu      23:20    47:50    46:33  12,544 
  486   1779  Marvin Boxhoorn            's-Gravenhage         1985    221e Mrec      23:16    47:51    47:08  12,539 
  487   1392  Petra Hanemaaijer          's-Gravenhage         1986     13e Vrec      22:51    47:51    47:29  12,539 
  488   4260  Hage Veltmeijer            GDF SUEZ                      119e MSdu      22:29    47:51    46:27  12,539 
  489   2632  Fabian Heijnen             Rotterdam             1971    222e Mrec      22:48    47:52    45:25  12,535 
  490   1740  Philip van der Weijde      Leidschendam          1989    223e Mrec      23:06    47:53    45:02  12,530 
  491   2093  Marijse Walsh              's-Gravenhage         1972     14e Vrec      22:25    47:55    45:17  12,522 
  492   1576  Tom Smit                   's-Gravenhage         1971    224e Mrec      22:11    47:55    45:21  12,522 
  493   4161  Philip van Veller          Vereniging van Neder  1969    120e MSdu      22:53    47:56    46:21  12,517 
  494   4602  Peter Spaans               Ministerie van Justi          121e MSdu      23:53    47:57    46:17  12,513 
  495   1554  Linda Bouwens              Gouda                 1984     15e Vrec      23:47    47:57    47:37  12,513 
  496   2163  Dennis Radder              Den Haag              1967    225e Mrec      22:54    47:58    46:11  12,509 
  497   2430  Bep Walburg                's-Gravenhage         1958    226e Mrec      23:46    47:59    47:39  12,504 
  498   1298  Elisah Walburg             's-Gravenhage         1987     16e Vrec      23:47    47:59    47:39  12,504 
  499   4119  Martijn Bot                AEGON CIC             1968    122e MSdu      22:47    48:03    46:50  12,487 
  500   1708  Jesse de Lange             's-Gravenhage         1982    227e Mrec      23:03    48:03    45:32  12,487 
  501   2309  Fred van der Zalm          Zoetermeer            1953    228e Mrec      23:59    48:03    47:49  12,487 
  502   1357  Edwin Reijman              's-Gravenhage         1974    229e Mrec      23:25    48:04    46:23  12,483 
  503    450  Ad Vergeer                 Haag Atletiek         1942     19e M55       23:43    48:04    47:53  12,483 
  504   2335  Diana Parlevliet           Leidschendam          1967     17e Vrec      23:26    48:04    47:29  12,483 
  505   2679  David Krantz               Leidschendam          1959    230e Mrec      23:14    48:04    47:17  12,483 
  506   2022  Geoge Jeremic              Aegon                 1956    231e Mrec      24:14    48:05    46:50  12,478 
  507   1933  Hans Wenck                 's-Gravenhage         1961    232e Mrec      22:06    48:05    44:43  12,478 
  508   1838  Elton Laclé                Leidschendam          1976    233e Mrec      23:39    48:07    46:59  12,470 
  509   2631  Marcel van der Harst       Haag Atletiek         1968    234e Mrec      23:37    48:08    47:39  12,465 
  510   4150  Vincent Edelkoort          Sociaal-Economische   1981    123e MSdu      23:42    48:10    46:53  12,457 
  511    275  Joop Raaphorst             avVN                  1942     20e M55       23:25    48:11    47:57  12,452 
  512   1627  Jasper van Waalwijk        's-Gravenhage         1982    235e Mrec      23:06    48:11    47:13  12,452 
  513   4579  Martin Toet                Zandvlietcollege              124e MSdu      23:26    48:14    47:20  12,440 
  514   4577  Iason Lincewicz            Zandvlietcollege              125e MSdu      24:02    48:15    47:24  12,435 
  515   4578  Taco Gerding               Zandvlietcollege              126e MSdu      23:39    48:16    47:23  12,431 
  516   1544  Franco Zanichelli          's-Gravenhage         1959    236e Mrec      23:07    48:17    47:13  12,427 
  517   2087  Edwin Schop                Bergschenhoek         1966    237e Mrec      22:28    48:17    44:20  12,427 
  518   1488  Catherine Swindles         's-Gravenhage         1975     18e Vrec      23:33    48:18    47:56  12,422 
  519   2066  Kees Kramer                Voorburg              1963    238e Mrec      22:42    48:18    45:49  12,422 
  520   2151  Jeroen Hörters             Leidschendam          1980    239e Mrec      23:33    48:19    47:50  12,418 
  521   2188  Silvester van Amerongen    Eindhoven             1966    240e Mrec      22:33    48:19    45:24  12,418 
  522   1253  David Wells                's-Gravenhage         1960    241e Mrec      22:29    48:19    45:46  12,418 
  523   4170  Dennis Hoencamp            Den Haag Marketing    1984    127e MSdu      23:19    48:20    48:00  12,414 
  524   4287  Paul Schwander             European Patent Offi          128e MSdu      23:03    48:21    46:33  12,410 
  525   1785  Selwyn Ubels               Amsterdam             1970    242e Mrec      23:20    48:23    47:25  12,401 
  526   1840  Arie van Steensel          Leiden                1982    243e Mrec      23:18    48:23    47:42  12,401 
  527   2686  Andy Visser                Wateringen            1983    244e Mrec      23:34    48:23    48:08  12,401 
  528   2658  F van Gaalen               's-Gravenhage         1975    245e Mrec      21:22    48:25    43:51  12,392 
  529   1309  Elena Larina               's-Gravenhage         1987     19e Vrec      24:06    48:25    47:22  12,392 
  530   1676  Hans van der Valk          Rotterdam             1957    246e Mrec      23:24    48:25    48:13  12,392 
  531   1564  Lucas Boendermaker         Zoetermeer            1982    247e Mrec      23:39    48:26    46:44  12,388 
  532   4339  Verosa                     SZW                   1966    129e MSdu      23:36    48:26    46:57  12,388 
  533   2187  Aad van Kleef              Hallum                1956    248e Mrec      23:30    48:27    48:10  12,384 
  534   1681  Bob Biesemaat              's-Gravenhage         1991    249e Mrec      22:44    48:28    47:08  12,380 
  535   1954  Joe DeLuca                 Amsterdam             1980    250e Mrec      23:11    48:28    45:54  12,380 
  536   2684  Rob Bovelander             AV '40                1958    251e Mrec      24:01    48:29    47:58  12,375 
  537   4029  (J Fiore)                  Total E&P Nederland           130e MSdu      21:54    48:30    46:21  12,371 
  538   2223  Ton Duivesteijn            's-Gravenhage         1957    252e Mrec      23:00    48:30    46:58  12,371 
  539   2592  Pierre Cox                 Voorburg              1946    253e Mrec      23:55    48:30    48:22  12,371 
  540   1759  Sarah Marquet              's-Gravenhage         1983     20e Vrec      23:53    48:30    48:11  12,371 
  541   4028  (J Fiore)                  Total E&P Nederland           131e MSdu      22:40    48:31    46:20  12,367 
  542   4291  David Hendriks             MAB Development       1976    132e MSdu      23:16    48:31    47:44  12,367 
  543   4011  Jos Benner                 CE Delft              1958    133e MSdu      22:58    48:32    46:47  12,363 
  544   1756  Rien de Wolff              Voorburg              1953    254e Mrec      23:17    48:32    48:29  12,363 
  545   1951  Jeroen Deggeller           's-Gravenhage         1975    255e Mrec      22:05    48:33    44:23  12,358 
  546    274  Jean Claessens             the Hague Road Runne  1954     21e M55       23:41    48:33    48:26  12,358 
  547   1723  Ben Ruck                   Leidschendam          1967    256e Mrec      23:33    48:34    47:46  12,354 
  548   2319  Leo Kouijzer               's-Gravenhage         1964    257e Mrec      23:25    48:35    48:01  12,350 
  549   1947  Tom Trotz                  Haag Atletiek         1958    258e Mrec      23:03    48:35    47:10  12,350 
  550   2017  Phil Currnigham            Wassenaar             1966    259e Mrec      23:41    48:36    47:45  12,346 
  551   2747  Duveken Fontein            Rotterdam             1984     21e Vrec      23:36    48:36    47:40  12,346 
  552   1377  Andreas Mayer              's-Gravenhage         1968    260e Mrec      22:22    48:36    45:33  12,346 
  553   4177  Olivier Verwey             Den Haag Marketing    1978    134e MSdu      23:51    48:37    48:17  12,341 
  554   2653  Jan Michiel Cillessen      's-Gravenhage         1976    261e Mrec      23:16    48:37    45:35  12,341 
  555   2561  Marcel Vlastuin            's-Gravenhage         1960    262e Mrec      23:21    48:37    47:33  12,341 
  556   2164  Ton Meershoek              's-Gravenhage         1961    263e Mrec      23:25    48:38    46:32  12,337 
  557   2618  Michel Goemans             Zoeterwoude           1967    264e Mrec      24:10    48:38    47:16  12,337 
  558   1712  Dennis Zuidhoek            Noordwijk Zh          1990    265e Mrec      24:53    48:38    47:27  12,337 
  559   4362  Menno Heetveld             Mn Services           1967    135e MSdu      22:28    48:39    44:37  12,333 
  560   2197  Krijn Stoffer              's-Gravenzande        1992    266e Mrec      22:12    48:39    48:14  12,333 
  561   2742  Ko van Schaik              's-Gravenhage         1966    267e Mrec      23:03    48:41    46:29  12,325 
  562   4017  (D Bennink)                CE Delft                      136e MSdu      23:07    48:41    46:00  12,325 
  563   1862  Michiel Koot               's-Gravenhage         1982    268e Mrec      23:10    48:41    45:48  12,325 
  564    100  Jordy van der Lely         Loopgroep PK          1988     31e Msen      21:48    48:42    48:34  12,320 
  565   1474  Camiel Mulders             Voorburg              1981    269e Mrec      24:27    48:42    47:58  12,320 
  566   4284  Nathalie Pierre            European Patent Offi            8e VSdu      22:54    48:43    46:53  12,316 
  567   1845  Mike Boogaard              's-Gravenhage         1970    270e Mrec      22:58    48:43    46:11  12,316 
  568   1645  Jeroen van Amelsvoort      Zoetermeer            1968    271e Mrec      21:58    48:44    45:37  12,312 
  569   4454  Herman Schepers            Sdu Road Runners Zoe  1950    137e MSdu      23:57    48:44    48:13  12,312 
  570   1308  Paul Marselis              's-Gravenhage         1985    272e Mrec      24:06    48:45    47:42  12,308 
  571   2086  Heidi Hansberry            's-Gravenhage                  22e Vrec      23:22    48:46    47:16  12,303 
  572    273  Fred van der Gon Netscher  Haag Atletiek         1948     22e M55       23:49    48:46    48:34  12,303 
  573   4085  Gerard Hof                 AEGON N.V.            1967    138e MSdu      23:59    48:46    48:25  12,303 
  574   4264  Gautier Daniau             GDF SUEZ                      139e MSdu      23:08    48:47    47:21  12,299 
  575   4422  Andy van der Heijden       Sdu Operations        1973    140e MSdu      23:53    48:48    48:17  12,295 
  576   4132  Alain Barbelanne           European Patent Offi          141e MSdu      23:38    48:49    47:51  12,291 
  577   1280  Mariska Stolze             Voorburg              1981     23e Vrec      23:56    48:49    47:37  12,291 
  578   1191  Richard Pieper             's-Gravenhage         1983    273e Mrec      22:50    48:49    46:12  12,291 
  579   1190  Lenneke Hatzman            's-Gravenhage         1984     24e Vrec      22:50    48:49    46:12  12,291 
  580   2583  Willem van de Ven          the Hague Road Runne  1956    274e Mrec      24:33    48:49    48:29  12,291 
  581   4042  Sean Yakoub                Gemeenschappelijk Di  1966    142e MSdu      23:40    48:50    47:06  12,287 
  582   1686  Maja Bitenc                Amsterdam             1981     25e Vrec      23:49    48:50    46:45  12,287 
  583   4545  Peter Dijkstra             Max Health Club               143e MSdu      24:21    48:51    47:45  12,282 
  584   1513  Renato Caster              's-Gravenhage         1962    275e Mrec      23:17    48:52    45:32  12,278 
  585   2057  Marien Oorthuijs           's-Gravenhage         1957    276e Mrec      24:24    48:52    47:53  12,278 
  586   2595  Harm Smeets                's-Gravenhage         1961    277e Mrec      24:24    48:53    47:53  12,274 
  587   2522  Henk de Witte              Delft                 1957    278e Mrec      23:27    48:55    47:57  12,266 
  588   2007  Niels Franken              Aegon                 1971    279e Mrec      23:20    48:55    48:41  12,266 
  589   2316  Roeland Koster             's-Gravenhage         1967    280e Mrec      24:09    48:56    47:56  12,262 
  590   1983  Michiel Stapelkamp         Aegon                 1977    281e Mrec      22:38    48:57    45:29  12,257 
  591   4104  Peggy Ten Hoopen           Gemeente Den Haag/Bu  1977      9e VSdu      23:29    48:57    47:18  12,257 
  592   2681  Ron Caster                 Zoetermeer            1956    282e Mrec      23:44    48:58    46:41  12,253 
  593   2663  Sybren Hornstra            's-Gravenhage         1982    283e Mrec      22:36    48:59    46:39  12,249 
  594   1316  Louis van Vliet            's-Gravenhage         1957    284e Mrec      23:22    48:59    47:38  12,249 
  595   4252  Rob de Wit                 HP Nederland          1958    144e MSdu      23:36    48:59    47:57  12,249 
  596   4453  Diederik Post              Sdu Road Runners Zoe  1951    145e MSdu      23:53    49:01    48:20  12,241 
  597   1858  Ridder van den Berg        's-Gravenhage         1972    285e Mrec      23:16    49:01    47:17  12,241 
  598   1229  Marco de Groot             Wassenaar             1971    286e Mrec      23:20    49:01    46:42  12,241 
  599   4464  Edwin Hessing              Sdu Road Runners Zoe  1973    146e MSdu      24:15    49:02    48:31  12,237 
  600   1982  Robin Zwaneveld            Aegon                 1966    287e Mrec      24:14    49:02    47:52  12,237 
  601   2082  Jeroen van Els             's-Gravenhage         1978    288e Mrec      23:15    49:03    46:32  12,232 
  602   4076  Dolf Burger                AEGON N.V.            1962    147e MSdu      24:50    49:04    47:53  12,228 
  603   2524  Ronald Kocks               Ridderkerk            1984    289e Mrec      22:49    49:04    46:35  12,228 
  604   1852  Eric Balster               's-Gravenhage         1964    290e Mrec      23:47    49:04    47:23  12,228 
  605   4528  Jeffrey van Kriegenbergh   Max Health Club               148e MSdu      23:26    49:04    47:59  12,228 
  606   2609  Eddy Westmaas              Nootdorp              1977    291e Mrec      23:54    49:04    48:04  12,228 
  607   2499  Denis Wigman               Hilversum             1958    292e Mrec      23:15    49:06    46:15  12,220 
  608   4593  Ron Korevaar               Ministerie van Justi          149e MSdu      24:45    49:07    47:50  12,216 
  609   1342  Sabine van den Brand       Leidschendam          1973     26e Vrec      23:53    49:07    48:42  12,216 
  610    674  Resi Fransen               Haag Atletiek         1956      6e V45       24:05    49:09    48:44  12,208 
  611   1437  Erik van Esschoten         's-Gravenhage         1985    293e Mrec      24:05    49:09    48:07  12,208 
  612    452  Gerard van der Zijden      Haag Atletiek         1953     23e M55       24:07    49:09    48:58  12,208 
  613   2685  Liana Eelkema              Wateringen            1986     27e Vrec      23:54    49:09    48:55  12,208 
  614   1172  Justin Voskuyl             's-Gravenhage         1992    294e Mrec      22:42    49:09    47:51  12,208 
  615   2244  Andries Bloem              Zoetermeer            1962    295e Mrec      22:24    49:10    45:08  12,203 
  616   4430  Alexander van der Heijden  Sdu Corporate Develo  1969    150e MSdu      24:22    49:11    48:40  12,199 
  617   4514  Theo Ruys                  BHPBilliton Internat  1966    151e MSdu      23:26    49:11    46:24  12,199 
  618   1499  Ewout Schiferli            's-Gravenhage         1980    296e Mrec      23:35    49:12    46:35  12,195 
  619     26  Roelof Reinders            the Hague Road Runne  1981     32e Msen      23:06    49:12    46:41  12,195 
  620   1284  Walter Jacobs              's-Gravenhage         1977    297e Mrec      22:40    49:13    46:32  12,191 
  621   1060  Alexander Boogers          's-Gravenhage         1980    298e Mrec      23:22    49:13    46:41  12,191 
  622   1448  Stefan de Niet             's-Gravenhage         1994    299e Mrec      22:25    49:13    48:58  12,191 
  623   4613  Tom van Essenberg          Ministerie van Justi          152e MSdu      23:46    49:13    47:24  12,191 
  624   4463  020153                     Sdu Road Runners Zoe  1953    153e MSdu      24:15    49:13    48:42  12,191 
  625   4458  Celine Sira-de Voogd       Sdu Road Runners Zoe  1973     10e VSdu      23:34    49:13    48:04  12,191 
  626   1909  Laurens-Jan Sipma          's-Gravenhage         1986    300e Mrec      23:18    49:16    46:05  12,179 
  627   4366  Cees Sprenger              Mn Services           1953    154e MSdu      23:40    49:16    48:34  12,179 
  628   4603  Eric Kok                   Ministerie van Justi          155e MSdu      24:22    49:19    48:44  12,166 
  629   4145  Frank Rensen               Montae                        156e MSdu      24:02    49:21    48:26  12,158 
  630   4054  Pieter Kootte              Gemeenschappelijk Di  1979    157e MSdu      23:13    49:22    47:33  12,154 
  631   2204  Frank Eggink               Wassenaar             1963    301e Mrec      23:32    49:23    49:05  12,150 
  632   2722  Jacques van Vliet          Voorburg              1953    302e Mrec      23:21    49:24    48:43  12,146 
  633   1655  Peter Luijkx               Nootdorp              1969    303e Mrec      24:15    49:24    49:22  12,146 
  634   1941  Raoul van den Berg         Delft                 1984    304e Mrec      23:32    49:24    47:39  12,146 
  635   4122  Jeffrey Bolleboom          MCH+                          158e MSdu      24:07    49:25    48:11  12,142 
  636   1408  Tim Davies                 Wassenaar             1970    305e Mrec      22:51    49:26    45:52  12,138 
  637   1961  Piet Klarenbeek            's-Gravenhage         1960    306e Mrec      24:20    49:26    47:51  12,138 
  638   1631  Tiffany Vogelaar           Rijswijk Zh           1974     28e Vrec      24:09    49:26    47:38  12,138 
  639   1924  Jan Erik van der Werff     's-Gravenhage         1970    307e Mrec      24:00    49:27    48:03  12,133 
  640   2740  Mareike Viebahn            Leiden                1958     29e Vrec      24:45    49:27    48:51  12,133 
  641   2741  James ter Beek             Leiden                1960    308e Mrec      24:44    49:27    48:51  12,133 
  642   4143  Jan Rensen                 Montae                        159e MSdu      24:14    49:28    48:34  12,129 
  643   2141  Johan Korbee               Alphen aan den Rijn   1967    309e Mrec      23:49    49:29    48:26  12,125 
  644   1800  Charles Hueber             Amsterdam             1963    310e Mrec      24:41    49:29    47:59  12,125 
  645   1033  Mark Bottelier             's-Gravenhage         1974    311e Mrec      23:01    49:30    46:57  12,121 
  646   2061  Florian van Prooijen       's-Gravenhage         1979    312e Mrec      22:42    49:32    46:17  12,113 
  647    372  Ron van Ark                Haag Atletiek         1961     28e M45       23:52    49:32    48:21  12,113 
  648   1707  Alexander Bolle            Leidschendam          1974    313e Mrec      23:12    49:34    46:34  12,105 
  649   4496  W Roest                    Sdu BI Cobouw         1968    160e MSdu      24:07    49:35    48:47  12,101 
  650   1757  Henny Klop                 's-Gravenhage         1953     30e Vrec      23:59    49:37    48:05  12,093 
  651   2407  Jaap Heffels               's-Gravenhage         1964    314e Mrec      23:11    49:38    47:27  12,089 
  652   2048  Michel Helgers                                   1965    315e Mrec      23:41    49:38    47:34  12,089 
  653   2506  André Schravemade          Zoetermeer            1970    316e Mrec      22:37    49:39    49:28  12,085 
  654   4465  Jos Nouwt                  Sdu Road Runners Zoe  1951    161e MSdu      24:26    49:41    49:09  12,076 
  655   2540  René Alblas                Haag Atletiek         1958    317e Mrec      24:17    49:43    48:33  12,068 
  656   1666  Oscar Vernooij             Sparta                1976    318e Mrec      23:57    49:48    47:33  12,048 
  657   2637  Nico Wesstein              's-Gravenhage         1961    319e Mrec      23:52    49:49    47:31  12,044 
  658   1423  Esther Vermolen            Rijswijk Zh           1982     31e Vrec      23:47    49:49    48:11  12,044 
  659   1092  Thomas Taal                's-Gravenhage         1991    320e Mrec      23:34    49:50    48:38  12,040 
  660   4153  Tom Williams               Sociaal-Economische   1980    162e MSdu      23:46    49:52    47:33  12,032 
  661   2070  Ellon Post                 Amstelveen            1964     32e Vrec      24:24    49:53    48:55  12,028 
  662   2614  Peter Soerel               Dutch Runners Gold    1954    321e Mrec      23:53    49:54    48:23  12,024 
  663   1771  Anne-Marie Vervaet         Rijswijk Zh           1962     33e Vrec      23:59    49:54    47:57  12,024 
  664   4511  Gary Avila                 BHPBilliton Internat  1970    163e MSdu      23:43    49:54    47:41  12,024 
  665   2209  Ron Wielen                 Rotterdam             1971    322e Mrec      23:29    49:54    47:08  12,024 
  666   2334  Michael van der Ziel       's-Gravenhage         1987    323e Mrec      24:17    49:55    48:55  12,020 
  667   4360  Peter van Delft            Mn Services           1961    164e MSdu      23:54    49:55    49:12  12,020 
  668   1624  Arie Roos                  's-Gravenhage         1965    324e Mrec      23:59    49:56    48:26  12,016 
  669   2604  Leo Bellekom               Dutch Runners Basic   1958    325e Mrec      25:04    49:56    48:36  12,016 
  670   4101  Maaike Schroeder           Gemeente Den Haag/Bu  1971     11e VSdu      23:45    49:57    48:18  12,012 
  671   2508  Oscar Mathijssen           Tiel                  1960    326e Mrec      23:42    49:58    47:19  12,008 
  672   2075  Lutz Kattle                's-Gravenhage         1969    327e Mrec      24:12    50:00    49:26  12,000 
  673   4071  Henk Kauderer              AEGON N.V.            1951    165e MSdu      24:41    50:00    49:39  12,000 
  674   1136  Geoffrey Robbemond         's-Gravenhage         1982    328e Mrec      24:19    50:01    47:42  11,996 
  675   1784  Fred Smulders              's-Gravenhage         1981    329e Mrec      23:08    50:01    47:31  11,996 
  676   4421  Luvi Grootes               Sdu Operations        1978     12e VSdu      24:02    50:01    49:32  11,996 
  677   2107  Declan Walsh               's-Gravenhage         1969    330e Mrec      23:15    50:02    47:24  11,992 
  678   4163  Robbert Verkuijlen         Vereniging van Neder  1959    166e MSdu      24:01    50:05    48:30  11,980 
  679   4633  Arno Koole                 ING Investment Manag  1967    167e MSdu      23:38    50:10    49:31  11,960 
  680    676  Paulien Wijnvoord          the Hague Road Runne  1960      7e V45       24:16    50:11    50:00  11,956 
  681   4180  Bob van Berkel             Vanberkel & Verwei    1975    168e MSdu      23:41    50:12    48:39  11,952 
  682   1522  Bas van Vugt               Rotterdam             1978    331e Mrec      23:28    50:12    46:34  11,952 
  683   1568  Martijn van der Meulen     Amsterdam             1972    332e Mrec      23:30    50:12    46:34  11,952 
  684   4597  Maaike Kempes              Ministerie van Justi           13e VSdu      24:44    50:13    48:34  11,948 
  685   2357  Roger Loop                 's-Gravenhage         1963    333e Mrec      23:03    50:14    47:28  11,944 
  686   1071  Marcel Hoek                Amsterdam             1976    334e Mrec      23:22    50:15    47:49  11,940 
  687   2201  Brendan van Merrienboek    Rotterdam             1975    335e Mrec      24:00    50:16    48:22  11,936 
  688   4604  Jan de Koeijer             Ministerie van Justi          169e MSdu      24:22    50:16    48:28  11,936 
  689   1064  Ed Schmidt                 's-Gravenhage         1957    336e Mrec      23:45    50:18    48:51  11,928 
  690   2259  Mauricio Wesson Vincaino   Delft                 1976    337e Mrec      23:33    50:18    46:44  11,928 
  691   1536  Borg Hessels               's-Gravenhage         1994    338e Mrec      24:38    50:18    48:28  11,928 
  692   4016  Martijn Blom               CE Delft              1971    170e MSdu      23:25    50:18    47:34  11,928 
  693   2117  Jarchall Schepers          Delft                 1977    339e Mrec      23:21    50:19    46:18  11,924 
  694   1777  Geert Wijts                's-Gravenhage         1982    340e Mrec      23:36    50:19    47:02  11,924 
  695   2085  Tim den Heijer             Doetinchem            1991    341e Mrec      25:55    50:19    49:15  11,924 
  696   2703  Raoul de Best              Leiden                1985    342e Mrec      24:21    50:21    49:25  11,917 
  697   1999  Paul Veldhuis              Aegon                 1980    343e Mrec      24:36    50:21    47:49  11,917 
  698   1755  Christian van Hecke        Delft                 1987    344e Mrec      23:36    50:22    49:11  11,913 
  699   1957  Lars Wolff                 's-Gravenhage         1984    345e Mrec      24:17    50:22    49:22  11,913 
  700   1207  Coen Kersten               's-Gravenhage         1977    346e Mrec      25:38    50:23    49:47  11,909 
  701   2565  Vincent de Geus            Delft                 1985    347e Mrec      23:45    50:25    48:15  11,901 
  702   2555  Wim Biemolt                Utrecht               1966    348e Mrec      23:00    50:25    47:18  11,901 
  703   1432  Peter Mahutte              Voorburg              1963    349e Mrec      25:09    50:26    49:23  11,897 
  704   2155  Paul Dennesen              's-Gravenhage         1960    350e Mrec      23:16    50:27    48:31  11,893 
  705   1572  Thierry Bieger             Wateringen            1985    351e Mrec      24:24    50:28    49:26  11,889 
  706   2424  Rene Remmerswaal           Zoetermeer            1963    352e Mrec      24:07    50:28    49:16  11,889 
  707   2236  Roberto Simenez            's-Gravenhage         1975    353e Mrec      23:36    50:31    46:56  11,877 
  708   4417  F F R van den Berg         Sdu Legal&Tax         1971    171e MSdu      24:20    50:31    48:10  11,877 
  709   2132  Dirk jan Visser            Rotterdam             1980    354e Mrec      24:09    50:31    49:09  11,877 
  710    310  Ton van der Pol            Haag Atletiek         1969     33e M35       25:08    50:32    50:14  11,873 
  711   1451  Sjoerd van Setten          Utrecht               1983    355e Mrec      21:56    50:32    46:59  11,873 
  712   4034  Rob Zomer                  RdGG Diagnostisch Ce  1957    172e MSdu      24:44    50:33    50:00  11,869 
  713   1809  Sleeswijk Visser           's-Gravenhage         1960    356e Mrec      24:25    50:33    49:05  11,869 
  714   1753  Martine van der Does       's-Gravenhage         1979     34e Vrec      23:55    50:34    48:22  11,866 
  715   2245  Mark van Hemert            Bilthoven             1962    357e Mrec      22:58    50:35    47:50  11,862 
  716   4124  Hereward Burgers           MCH+                          173e MSdu      24:17    50:35    49:22  11,862 
  717   1903  Bas Reyntjes               Haag Atletiek         1975    358e Mrec      24:35    50:36    49:06  11,858 
  718   4184  Frans Meeuwisse            Vanberkel & Verwei            174e MSdu      23:40    50:36    49:03  11,858 
  719   1273  Martin Vissers             's-Gravenhage         1985    359e Mrec      24:07    50:36    46:12  11,858 
  720   4612  Mirjam Hinskens- van Neck  Ministerie van Justi           14e VSdu      23:56    50:37    49:14  11,854 
  721   4174  Dennis Rusche              Den Haag Marketing    1973    175e MSdu      22:52    50:37    48:14  11,854 
  722   1312  Erik van Doorn             Voorburg              1972    360e Mrec      24:11    50:37    49:38  11,854 
  723   4110  Berth Drenth               AEGON CIC             1955    176e MSdu      23:44    50:38    48:52  11,850 
  724   1592  Rob Sosef                  Trimclub Clingendael  1958    361e Mrec      23:29    50:38    46:15  11,850 
  725   4469  Dianne Roosenboom          Sdu Road Runners Zoe  1961     15e VSdu      24:58    50:38    49:56  11,850 
  726   1178  Jordi Verheij              's-Gravenhage         1993    362e Mrec      23:51    50:39    46:36  11,846 
  727   2534  Paul Pegels                Rijswijk Zh           1965    363e Mrec      23:39    50:39    46:58  11,846 
  728   1046  Gideon Groeneweg           Bodegraven            1972    364e Mrec      23:43    50:40    48:37  11,842 
  729   1516  Hans Akerboom              Wassenaar             1964    365e Mrec      23:26    50:40    49:24  11,842 
  730   1721  Gerard Hulsbos             Voorschoten           1960    366e Mrec      24:16    50:41    49:19  11,838 
  731   2207  Henk Rosendal              Leiden                1961    367e Mrec      23:41    50:41    48:16  11,838 
  732   2668  Herman de Boer             's-Gravenhage         1948    368e Mrec      23:40    50:42    48:16  11,834 
  733   2088  Wilko Huiden               Zoetermeer            1964    369e Mrec      24:56    50:42    49:41  11,834 
  734    397  Dick van Prooijen          Loopgroep PK          1956     29e M45       24:29    50:42    50:28  11,834 
  735   2527  Robin Holtkamp             Rijswijk Zh           1968    370e Mrec      24:26    50:43    50:27  11,830 
  736   1148  Wijnand van Lith           Katwijk Zh            1982    371e Mrec      24:29    50:43    47:26  11,830 
  737   4596  Karlijn van Benschop       Ministerie van Justi           16e VSdu      24:38    50:44    49:21  11,827 
  738   4323  Carl Ghielen               ING Investment Manag  1965    177e MSdu      24:47    50:45    49:24  11,823 
  739   1251  Martin Dorsman             Gouda                 1961    372e Mrec      24:34    50:45    48:38  11,823 
  740   1306  Evi vd Geer                Sassenheim            1970     35e Vrec      24:47    50:47    49:39  11,815 
  741   1166  Martijn Schoonhoven        's-Gravenhage         1960    373e Mrec      24:08    50:49    48:22  11,807 
  742   4301  Ben Bol                    BHPBilliton Internat  1966    178e MSdu      22:51    50:51    46:32  11,799 
  743   1460  AC van der Wal             Rotterdam             1980     36e Vrec      24:09    50:51    49:29  11,799 
  744   4523  Jacco Helmink              Max Health Club               179e MSdu      25:02    50:51    49:45  11,799 
  745   4529  Henk Slagter               Max Health Club               180e MSdu      24:44    50:51    50:08  11,799 
  746   1668  Rene Hofkens               's-Gravenhage         1958    374e Mrec      24:27    50:52    48:04  11,796 
  747   2731  Mark Lommeijer             the Hague Road Runne  1960    375e Mrec      24:39    50:52    48:51  11,796 
  748    441  Geert van den Berg         Loopgroep PK          1945     24e M55       24:50    50:54    50:49  11,788 
  749   1930  Floris Foolen              's-Gravenhage         1982    376e Mrec      24:03    50:56    47:43  11,780 
  750   4616  Ton Kuhlmann               Ministerie van Justi          181e MSdu      24:45    50:56    49:15  11,780 
  751   1986  Robin van den Burg         Aegon                 1970    377e Mrec      24:13    50:57    50:18  11,776 
  752   1548  Line Bergfjord             Delft                 1986     37e Vrec      24:28    50:57    48:46  11,776 
  753   1147  Coen Horrevoets            's-Gravenhage         1979    378e Mrec      24:32    50:58    48:36  11,772 
  754   2669  Hans vd Ham                Zoetermeer            1947    379e Mrec      24:04    50:58    48:09  11,772 
  755   2212  Richard Poot               's-Gravenzande        1973    380e Mrec      25:06    50:58    49:42  11,772 
  756   4334  Evert van der Zwan         SZW                   1975    182e MSdu      24:41    50:59    49:05  11,769 
  757   1368  Vincent Voorhoeve          's-Gravenhage         1952    381e Mrec      25:02    51:00    50:10  11,765 
  758   1467  Emanuel Mendes de Leon     's-Gravenhage         1980    382e Mrec      24:49    51:00    48:24  11,765 
  759   2572  Frans Braun                Haag Atletiek         1962    383e Mrec      23:49    51:01    46:46  11,761 
  760   2530  Jan van Benten             Wassenaar             1959    384e Mrec      25:07    51:02    49:43  11,757 
  761     30  Marijn Demarteau           Startbaan             1977     33e Msen      24:14    51:04    50:23  11,749 
  762   1906  James Bolton               Wassenaar             2008    385e Mrec      24:16    51:04    50:11  11,749 
  763   1932  Frans Corthals             's-Gravenhage         1983    386e Mrec      24:04    51:04    47:51  11,749 
  764   1905  Richard Bolton             Wassenaar             1963    387e Mrec      24:16    51:04    50:11  11,749 
  765   1828  Ed Berends                 's-Gravenhage         1966    388e Mrec      23:51    51:05    48:05  11,746 
  766   1386  Michiel Wagenaar           's-Gravenhage         1971    389e Mrec      24:39    51:05    47:29  11,746 
  767   4117  Helen Heijbroek            AEGON CIC             1966     17e VSdu      25:14    51:06    50:42  11,742 
  768   1758  Kenneth Odijk              Delft                 1984    390e Mrec      24:11    51:06    48:56  11,742 
  769   1843  August de Jonge            's-Gravenhage         1981    391e Mrec      24:27    51:09    48:02  11,730 
  770   4221  Mohamed El Allouchi        InfoMil               1985    183e MSdu      25:00    51:10    49:13  11,726 
  771   1402  Vladimir Jizdny            's-Gravenhage         1974    392e Mrec      24:29    51:10    49:41  11,726 
  772   4451  Hans van Tol               Sdu Road Runners Zoe  1952    184e MSdu      24:08    51:11    47:55  11,723 
  773   2386  Catelijne Hart             's-Gravenhage         1967     38e Vrec      23:25    51:12    47:53  11,719 
  774   1788  Andre van Geest            's-Gravenhage         1955    393e Mrec      24:24    51:13    50:47  11,715 
  775   4467  Rob Bregten                Sdu Road Runners Zoe  1960    185e MSdu      24:11    51:13    47:58  11,715 
  776   1297  Milos van Moorsel          's-Gravenhage         1986    394e Mrec      25:03    51:13    49:43  11,715 
  777   4271  Ian Wachters               GDF SUEZ                      186e MSdu      24:54    51:14    49:46  11,711 
  778   2271  Mathieu Cantarella         Wassenaar             1987    395e Mrec      23:57    51:16    50:15  11,704 
  779   4473  C Fasol                    Sdu Public            1975     18e VSdu      24:17    51:16    49:23  11,704 
  780   4165  Melchior Kerklaan          Vereniging van Neder  1968    187e MSdu      24:47    51:17    49:40  11,700 
  781   2043  Jan Bal                    's-Gravenhage         1951    396e Mrec      24:38    51:17    49:16  11,700 
  782   2028  Gregor Spiegeler           's-Gravenhage         1969    397e Mrec      24:17    51:17    48:36  11,700 
  783   2221  Femke Bos                  Zevenhuizen Zh        1992     39e Vrec      23:36    51:17    47:54  11,700 
  784   4012  Femke Brouwer              CE Delft              1981     19e VSdu      24:30    51:18    48:34  11,696 
  785   2013  Rene van den Heuvel        Aegon                 1979    398e Mrec      24:18    51:18    47:14  11,696 
  786   5110  Harm van der Eerden        's-Gravenhage         1964    399e Mrec      24:58    51:18    51:18  11,696 
  787   2712  Sebastiaan de Leeuw        Zoetermeer            1978    400e Mrec      24:57    51:19    48:54  11,692 
  788   4600  Georgette Parlevliet       Ministerie van Justi           20e VSdu      24:55    51:19    49:38  11,692 
  789   2205  Jogen de Jong              Sparta                1951    401e Mrec      24:32    51:19    48:22  11,692 
  790   1210  Steven van Voorst          Utrecht               1978    402e Mrec      24:16    51:19    48:33  11,692 
  791    244  Chris Oude Maatman         Haag Atletiek         1960     30e M45       24:53    51:19    49:30  11,692 
  792   1749  Frank Kuipers              Tilburg               1979    403e Mrec      23:58    51:21    47:11  11,685 
  793   2225  Joost von Schmidt auf Alt  's-Gravenhage         1985    404e Mrec      24:21    51:21    48:45  11,685 
  794   1847  Hugo Wittekoek             's-Gravenhage         1967    405e Mrec      24:13    51:21    48:05  11,685 
  795   2036  Van der Linden             's-Gravenhage         1997    406e Mrec      25:30    51:21    50:55  11,685 
  796   2148  Sander Versluis            Ameide                1992    407e Mrec      23:28    51:22    48:11  11,681 
  797   1832  Stefan Dijkhuizen          's-Gravenhage         1962    408e Mrec      24:53    51:23    50:28  11,677 
  798   4390  Erik Both                  Sdu Directie          1960    188e MSdu      24:56    51:25    49:03  11,669 
  799   2222  Diederick Wesdorp          's-Gravenhage         1985    409e Mrec      24:22    51:26    48:50  11,666 
  800   1338  Ricardo Monzon             's-Gravenhage         1979    410e Mrec      25:56    51:26    49:01  11,666 
  801   4212  Lillian Bijloos            Provastgoed Nederlan  1980     21e VSdu      23:59    51:27    49:28  11,662 
  802   1889  Daniel STEFFEN             's-Gravenhage         1964    411e Mrec      24:52    51:27    48:27  11,662 
  803   4403  Kasper van Welsem          Jong Sdu              1974    189e MSdu      25:27    51:28    49:27  11,658 
  804   1815  René Jutte                 's-Gravenhage         1967    412e Mrec      24:28    51:28    48:28  11,658 
  805   1998  Miranda Kaslander          Aegon                 1971     40e Vrec      25:10    51:28    50:18  11,658 
  806   2254  Arjan van der Knaap        's-Gravenhage         1983    413e Mrec      24:43    51:30    48:05  11,650 
  807    471  Hans van Toor              the Hague Road Runne  1949     25e M55       24:41    51:31    51:21  11,647 
  808   1447  Casper de Roest            's-Gravenhage         1993    414e Mrec      23:07    51:31    51:15  11,647 
  809   4389  Ronald Bos                 Parnassia Bavo Groep          190e MSdu      23:39    51:32    47:41  11,643 
  810   4114  Martijn Willems            AEGON CIC             1975    191e MSdu      25:10    51:33    50:20  11,639 
  811   2145  Linda Nalis                Enschede              1985     41e Vrec      25:25    51:34    50:59  11,635 
  812   2251  Wim Snijders               's-Gravenhage         1954    415e Mrec      24:57    51:34    50:56  11,635 
  813   4290  Steven Oudshoorn           MAB Development       1982    192e MSdu      25:17    51:35    49:39  11,632 
  814   2445  Jeroen Buising             Sparta                1955    416e Mrec      24:16    51:35    49:42  11,632 
  815   1744  Gary McCole                's-Gravenhage         1950    417e Mrec      24:40    51:37    51:21  11,624 
  816   1168  Esther van Jaarsveld       Utrecht               1980     42e Vrec      24:52    51:37    47:58  11,624 
  817   4272  Marco Loef                 GDF SUEZ                      193e MSdu      25:20    51:40    50:53  11,613 
  818   2670  Bob van Dijk               Leidschendam          1960    418e Mrec      25:28    51:41    51:00  11,609 
  819   4135  Eric Prévot                European Patent Offi          194e MSdu      23:55    51:41    50:45  11,609 
  820   2559  Bert Visser                Leidschendam          1951    419e Mrec      24:38    51:42    48:51  11,605 
  821   2305  Jeroen van Schoneveld      Velserbroek           1967    420e Mrec      25:24    51:43    51:05  11,602 
  822   2097  Elwin Vissers              's-Gravenhage         1969    421e Mrec      25:04    51:43    49:17  11,602 
  823   1216  Thomas Olivier             's-Gravenhage         1979    422e Mrec      25:28    51:44    50:30  11,598 
  824   1162  Misja Fuit                 's-Gravenhage         1979    423e Mrec      25:22    51:44    50:29  11,598 
  825   2597  Melissa Davis              Amsterdam             1979     43e Vrec      25:01    51:45    51:15  11,594 
  826   2032  Barry Velders              Aegon                 1968    424e Mrec      25:13    51:45    49:37  11,594 
  827   1783  Ilonka Novak               's-Gravenhage         1966     44e Vrec      24:29    51:45    49:18  11,594 
  828   4249  Thomas de Vries            HP Nederland          1975    195e MSdu      24:02    51:46    49:36  11,590 
  829   4466  Palau van Iersel           Sdu Road Runners Zoe  1957     22e VSdu      25:39    51:48    51:05  11,583 
  830   1541  Donna Cleland              's-Gravenhage         1960     45e Vrec      25:22    51:48    51:37  11,583 
  831   1517  Rob Pennock                Wassenaar             1957    425e Mrec      25:33    51:48    50:30  11,583 
  832   2448  Cindy Pellenkoft           Utrecht               1975     46e Vrec      25:04    51:49    49:56  11,579 
  833   1643  Joost Verheijen            's-Gravenhage         1965    426e Mrec      25:25    51:49    51:45  11,579 
  834   1001  Ben Marselis               's-Gravenhage         1954    427e Mrec      24:22    51:51    50:48  11,572 
  835   2138  Jennifer Marshall          Wassenaar             1971     47e Vrec      24:06    51:51    48:32  11,572 
  836    380  Martin Toet                Haag Atletiek         1955     31e M45       25:23    51:52    51:18  11,568 
  837   2423  Robert Heerekop            's-Gravenhage         1968    428e Mrec      24:01    51:52    48:38  11,568 
  838   1628  Silvion Moesan             's-Gravenhage         1984    429e Mrec      24:35    51:52    51:12  11,568 
  839   1653  Lucienne den Braber        Rotterdam             1979     48e Vrec      24:01    51:52    48:17  11,568 
  840   1968  Jaco Tempel                's-Gravenhage         1960    430e Mrec      25:14    51:53    50:46  11,564 
  841   1967  Dirk Tempel                's-Gravenhage         1995    431e Mrec      25:14    51:53    50:46  11,564 
  842   2133  Ruben Maartense            Utrecht               1981    432e Mrec      24:58    51:53    50:30  11,564 
  843   4491  Astrid den Besten          Sdu BI Cobouw         1963     23e VSdu      25:17    51:54    51:01  11,561 
  844   1652  Kirsten van der Kuijl      Rotterdam             1977     49e Vrec      24:01    51:54    48:19  11,561 
  845   2459  Jason Young                Utrecht               1982    433e Mrec      24:39    51:57    49:45  11,550 
  846   4461  Cindy van den Hengel       Sdu Road Runners Zoe  1960     24e VSdu      25:34    51:58    51:16  11,546 
  847   1869  Leon van der Does          's-Gravenhage         1966    434e Mrec      24:53    51:58    49:48  11,546 
  848   4470  Simon Kapteijn             Sdu Public            1979    196e MSdu      24:45    51:58    50:03  11,546 
  849   2600  Bernard Jas                Dutch Runners Gold    1953    435e Mrec      24:32    52:01    48:46  11,535 
  850   2594  Fred Hilvers               Haag Atletiek         1961    436e Mrec      24:02    52:01    50:49  11,535 
  851   1762  Carlijne Maan              Voorburg              1978     50e Vrec      25:34    52:02    51:18  11,531 
  852   1704  Jarl Schoemaker            's-Gravenhage         1977    437e Mrec      24:22    52:03    50:28  11,527 
  853   1919  Peter Hoogeveen            Zoetermeer            1961    438e Mrec      25:11    52:03    51:39  11,527 
  854   1456  Thomas Venneman            's-Gravenhage         1977    439e Mrec      24:22    52:05    50:30  11,520 
  855   4314  Simon Knaapen              Holland Casino Schev  1984    197e MSdu      23:58    52:06    48:48  11,516 
  856   2577  Job Stenzel                Breda                 1976    440e Mrec      24:31    52:06    49:25  11,516 
  857   1856  Stefan Groeneveld          's-Gravenhage         1981    441e Mrec      24:14    52:06    49:14  11,516 
  858   1881  Leonard de Koning          's-Gravenhage         1982    442e Mrec      24:46    52:08    49:13  11,509 
  859   4282  Anne Mayer                 European Patent Offi          198e MSdu      25:19    52:08    50:14  11,509 
  860   4192  Nicolien Dijkhuijs         Vanberkel & Verwei             25e VSdu      25:06    52:08    51:46  11,509 
  861   1048  Jos Kikkert                's-Gravenhage         1983    443e Mrec      24:48    52:09    48:39  11,505 
  862   4237  Frank van der Linden       Centraal Bureau voor  1963    199e MSdu      25:30    52:09    51:42  11,505 
  863   1116  Marieke Verheggen          's-Gravenhage         1972     51e Vrec      24:53    52:11    50:51  11,498 
  864   1561  Eddie van Roon             's-Gravenhage         1961    444e Mrec      25:12    52:11    50:19  11,498 
  865   4462  Wim Lootens                Sdu Road Runners Zoe  1957    200e MSdu      25:22    52:12    51:37  11,494 
  866   1598  Erik Korbee                's-Gravenhage         1962    445e Mrec      24:50    52:12    51:11  11,494 
  867   2401  Jan Verheij                's-Gravenhage         1965    446e Mrec      24:55    52:13    48:45  11,491 
  868   1372  Wim Mijs                   's-Gravenhage         1964    447e Mrec      25:25    52:13    51:55  11,491 
  869   2072  Margaret Gamble            Wassenaar             1963     52e Vrec      25:33    52:14    50:17  11,487 
  870   4031  Anita Kreukniet            RdGG Diagnostisch Ce  1966     26e VSdu      24:59    52:15    51:09  11,483 
  871   2596  Luuk Hoogerdijk            Houten                1974    448e Mrec      24:51    52:16    48:33  11,480 
  872   1669  Bert Lansing               's-Gravenhage         1968    449e Mrec      25:29    52:16    50:20  11,480 
  873   1976  Henk Raven                 Aegon                 1980    450e Mrec      24:24    52:17    49:11  11,476 
  874   2615  Bert van der Nagel         Alphen aan den Rijn   1960    451e Mrec      25:22    52:18    51:32  11,472 
  875   2250  Stefan Hendrickx           Beveren               1986    452e Mrec      24:07    52:19    49:54  11,469 
  876   1931  Duncan Bakker              Hendrik Ido Ambacht   1995    453e Mrec      25:52    52:19    49:09  11,469 
  877   1134  Martijn Vroom              's-Gravenhage         1978    454e Mrec      24:42    52:19    51:27  11,469 
  878   4206  Ingrid Dijkhuizen          Bourgonje BV          1969     27e VSdu      25:02    52:24    51:30  11,450 
  879   4274  Raoul van der Weijden      GDF SUEZ                      201e MSdu      24:41    52:24    50:56  11,450 
  880   1812  René Akerboom              's-Gravenhage         1963    455e Mrec      24:39    52:27    50:10  11,439 
  881   4166  Ton Jacobs                 Vereniging van Neder  1955    202e MSdu      25:16    52:27    50:52  11,439 
  882   4576  Fabian Facee Schaeffer     Zandvlietcollege              203e MSdu      25:40    52:28    51:40  11,436 
  883   4610  Huib Jongeling             Ministerie van Justi          204e MSdu      25:31    52:28    50:48  11,436 
  884   2349  Leo van de Langkruis       's-Gravenhage         1962    456e Mrec      24:48    52:28    50:22  11,436 
  885   1798  Johan Gerlofs              Voorburg              1959    457e Mrec      25:18    52:29    49:03  11,432 
  886   4591  Dinesh Baidjoe             Ministerie van Justi          205e MSdu      24:22    52:29    50:51  11,432 
  887   4133  Marco Rabolini             European Patent Offi          206e MSdu      23:39    52:29    51:32  11,432 
  888    101  Niels Leerentveld          Loopgroep PK          1977     34e Msen      23:58    52:29    49:16  11,432 
  889   2172  Eric Thompson              Wassenaar             1962    458e Mrec      25:11    52:30    50:04  11,429 
  890   1997  Leon Belt                  Aegon                 1974    459e Mrec      25:20    52:30    50:47  11,429 
  891   2068  Remo Minero                's-Gravenhage         1977    460e Mrec      24:03    52:31    49:13  11,425 
  892   1724  Diana Boogaard             's-Gravenhage         1976     53e Vrec      25:02    52:32    49:58  11,421 
  893   2186  Hanna Oosterveld           's-Gravenhage         1966     54e Vrec      24:10    52:32    48:53  11,421 
  894   2041  Remco van der Neut         Hazerswoude-Dorp      1983    461e Mrec      25:22    52:32    50:27  11,421 
  895   4410  H J van Klinken            Sdu Legal&Tax         1965    207e MSdu      25:13    52:33    50:12  11,418 
  896   4455  Patrick Miltenburg         Sdu Road Runners Zoe  1978    208e MSdu      25:32    52:33    52:01  11,418 
  897   2074  Isabelle Huinck            's-Gravenhage         1968     55e Vrec      25:05    52:34    50:51  11,414 
  898   2426  Dick van Dijk              Bergschenhoek         1967    462e Mrec      26:12    52:34    52:11  11,414 
  899   4224  Heleen Kamermans           InfoMil               1968     28e VSdu      24:49    52:35    50:38  11,410 
  900   1520  Hanneke van Veldhuizen     's-Gravenhage         1981     56e Vrec      25:38    52:36    51:39  11,407 
  901   1050  Barry Martijn              's-Gravenhage         1979    463e Mrec      24:55    52:36    49:07  11,407 
  902   2160  Rene van der Pol           Voorburg              1992    464e Mrec      24:31    52:38    48:49  11,400 
  903    672  Ana Pescadinha             Haag Atletiek         1956      8e V45       26:18    52:38    52:32  11,400 
  904   4251  Jorg Dekeling              HP Nederland          1968    209e MSdu      24:18    52:39    49:29  11,396 
  905    208  Marcel Harfterkamp         Haag Atletiek         1971     34e M35       25:06    52:39    52:05  11,396 
  906   1221  Niek de Weerd              Leiden                1950    465e Mrec      25:35    52:41    51:31  11,389 
  907   2011  Renold Powel               Aegon                 1964    466e Mrec      24:18    52:44    48:40  11,378 
  908   4014  Pieter Janse               CE Delft              1957    210e MSdu      25:30    52:44    50:00  11,378 
  909   4155  Ron Hogeboom               Sociaal-Economische   1968    211e MSdu      25:23    52:44    51:27  11,378 
  910   2385  Adriaan van Engh           's-Gravenhage         1980    467e Mrec      24:57    52:46    49:49  11,371 
  911   1701  Ab Westendorp              's-Gravenhage         1960    468e Mrec      25:11    52:46    51:16  11,371 
  912   2310  Arnoud Alderlieste         Voorburg              1967    469e Mrec      24:37    52:47    49:57  11,367 
  913   4023  Olaf Grifhorst             Total E&P Nederland   1974    212e MSdu      24:55    52:47    50:35  11,367 
  914   2676  Rinus Schroevers           's-Gravenhage         1967    470e Mrec      25:12    52:47    49:44  11,367 
  915   1464  Hans Bleijenbergh          's-Gravenhage         1982    471e Mrec      25:50    52:47    50:23  11,367 
  916   1358  Menno Maass                Zoetermeer            1977    472e Mrec      25:01    52:47    51:07  11,367 
  917   4156  Kathy IJzermans            Sociaal-Economische   1980     29e VSdu      25:24    52:47    51:31  11,367 
  918   2235  Tom Danner                 's-Gravenhage         1974    473e Mrec      26:11    52:48    52:01  11,364 
  919   1515  Peter van Laar             Wassenaar             1950    474e Mrec      25:32    52:48    51:30  11,364 
  920   2171  Martine Roos               's-Gravenhage         1973     57e Vrec      25:53    52:49    52:01  11,360 
  921   1107  De Jong                    's-Gravenhage         1965    475e Mrec      25:06    52:49    51:59  11,360 
  922   2613  Douwe Zwep                 Stelle Runners        1950    476e Mrec      26:10    52:49    52:27  11,360 
  923   4046  Antonio van den Berg       Gemeenschappelijk Di  1974    213e MSdu      25:29    52:49    51:06  11,360 
  924   1859  Frenk van der Vliet        Delfgauw              1967    477e Mrec      24:25    52:50    49:16  11,356 
  925   1224  Hanneke Marinus            's-Gravenhage         1962     58e Vrec      24:54    52:50    51:31  11,356 
  926   2574  Ronald Kwakkelstein        's-Gravenhage         1961    478e Mrec      25:01    52:50    49:53  11,356 
  927   2116  Remco Jansen               Nootdorp              1978    479e Mrec      25:06    52:51    49:23  11,353 
  928   1557  Roger van Gosen            's-Gravenhage         1979    480e Mrec      24:34    52:52    48:54  11,349 
  929   2364  Alexander van Eesteren     's-Gravenhage         1960    481e Mrec      25:05    52:55    49:51  11,339 
  930   2098  Sven de Ligt               's-Gravenhage         1993    482e Mrec      24:43    52:55    52:39  11,339 
  931   2456  Arjen Eggermont            's-Gravenhage         1969    483e Mrec      25:36    52:56    50:42  11,335 
  932   2263  Jan Peter Jansen           's-Gravenhage         1981    484e Mrec      24:38    52:59    49:36  11,324 
  933   2486  Tineke de Vries            's-Gravenhage         1971     59e Vrec      25:41    52:59    51:35  11,324 
  934   4574  Steffen Visser             Zandvlietcollege              214e MSdu      25:11    52:59    52:12  11,324 
  935   4123  Sjoerd Schrama             MCH+                          215e MSdu      25:24    53:00    51:45  11,321 
  936   1466  Josephine de Boer          's-Gravenhage         1982     60e Vrec      25:06    53:00    50:24  11,321 
  937   4333  Irma Rutten                SZW                   1958     30e VSdu      25:28    53:01    52:02  11,317 
  938   2324  Adri Verzijl               Trimclub Clingendael  1957    485e Mrec      24:48    53:02    50:23  11,314 
  939   2272  Tim van Puffelen           's-Gravenhage         1994    486e Mrec      25:45    53:02    52:46  11,314 
  940   1381  Jan Vrieling               Voorburg              1952    487e Mrec      25:06    53:03    49:51  11,310 
  941   2566  Frits Mantel               Burgum                1953    488e Mrec      25:38    53:04    51:26  11,307 
  942   4116  Marjon Brandenbarg         AEGON CIC             1958     31e VSdu      26:01    53:06    52:41  11,299 
  943   1717  Linda Bakker               Burgum                1972     61e Vrec      25:39    53:06    51:28  11,299 
  944   1596  Arnaud Roelofsz            's-Gravenhage         1975    489e Mrec      24:32    53:06    50:27  11,299 
  945   2716  Michel de Neef             's-Gravenhage         1967    490e Mrec      26:04    53:06    52:36  11,299 
  946   4327  Boudewijn Hoogenraad       ING Investment Manag  1967    216e MSdu      24:31    53:08    51:20  11,292 
  947   1307  Anthony de Roode           Oegstgeest            1964    491e Mrec      24:47    53:09    52:01  11,289 
  948   4070  Patty van den Doel         AEGON N.V.            1975     32e VSdu      25:42    53:10    52:02  11,285 
  949   2584  Paul Munnik                's-Gravenhage         1964    492e Mrec      25:03    53:10    52:51  11,285 
  950   4614  Yolanda Bouman             Ministerie van Justi           33e VSdu      27:29    53:12    52:49  11,278 
  951   1130  Martijn Nugteren           's-Gravenhage         1977    493e Mrec      25:15    53:12    49:44  11,278 
  952   1404  Christiaan de Jong         Groenekan             1983    494e Mrec      24:30    53:12    49:39  11,278 
  953   2398  Gerard Rust                's-Gravenhage         1961    495e Mrec      25:48    53:13    51:13  11,275 
  954   2229  Sander van Leeuwen         's-Gravenhage         1975    496e Mrec      24:50    53:14    50:13  11,271 
  955   1331  Ludger Brummelaar          's-Gravenhage         1963    497e Mrec      25:04    53:14    52:47  11,271 
  956   1609  Van Dam                    's-Gravenhage         1968     62e Vrec      24:47    53:16    50:13  11,264 
  957   1674  Han Houwaart               's-Gravenhage         1950    498e Mrec      25:12    53:17    50:26  11,261 
  958   2308  Alexander Thepass          's-Gravenhage         1959    499e Mrec      25:01    53:17    52:22  11,261 
  959   1778  Liesbeth Boschloo          's-Gravenhage         1971     63e Vrec      25:43    53:17    52:59  11,261 
  960   1995  Erik Hof                   Aegon                 1969    500e Mrec      25:07    53:18    51:14  11,257 
  961   2528  Willem Vosse               Wassenaar             1958    501e Mrec      25:46    53:18    51:58  11,257 
  962   1294  Niels den Ouden            's-Gravenhage         1989    502e Mrec      26:16    53:19    51:06  11,254 
  963   2481  Marnix Boorsma             's-Gravenhage         1975    503e Mrec      24:55    53:19    51:01  11,254 
  964   4547  Machiel Vrijenhoek         Max Health Club               217e MSdu      25:47    53:19    52:13  11,254 
  965   4617  Bert Pranger               Ministerie van Justi          218e MSdu      25:58    53:19    52:30  11,254 
  966   1725  Guido Orlando              's-Gravenhage         1979    504e Mrec      24:48    53:20    52:38  11,250 
  967   1726  Martin Westerhof           Delfgauw              1965    505e Mrec      24:48    53:20    52:38  11,250 
  968   1188  Dick Kooper                's-Gravenhage         1963    506e Mrec      25:52    53:21    52:02  11,246 
  969   1640  Edgar Schimmelpenningh     's-Gravenhage         1961    507e Mrec      25:12    53:21    50:30  11,246 
  970   1461  Ronald Verkuijl            Gouda                 1977    508e Mrec      24:42    53:25    50:48  11,232 
  971   4550  Jacques Sluysmans          Van der Feltz         1975    219e MSdu      25:22    53:26    52:10  11,229 
  972   2501  IJde Leijstra              Voorburg              1983    509e Mrec      25:57    53:26    50:30  11,229 
  973   2558  Floris Lantzendörffer      's-Gravenhage         1974    510e Mrec      24:41    53:27    50:03  11,225 
  974   4317  Marion van Doormaal        Holland Casino Schev  1967     34e VSdu      25:12    53:28    50:05  11,222 
  975   4606  Belinda Muntz              Ministerie van Justi           35e VSdu      25:40    53:29    52:38  11,218 
  976   1638  Bas Sligting               Amsterdam             1982    511e Mrec      24:10    53:29    49:22  11,218 
  977   2122  Eric Vastrick              's-Gravenhage         1992    512e Mrec      25:10    53:30    49:50  11,215 
  978   1366  Richard Haak               Voorburg              1968    513e Mrec      25:47    53:31    52:46  11,211 
  979   1010  Derk Hazekamp              's-Gravenhage         1970    514e Mrec      24:36    53:31    49:40  11,211 
  980   2083  Vincent Cliteur            's-Gravenhage         1963    515e Mrec      25:36    53:32    52:30  11,208 
  981   1683  Dandy Duister              Leidschendam          1978     64e Vrec      25:56    53:32    52:44  11,208 
  982   1577  Sanne Aelrichs             Utrecht               1984     65e Vrec      25:25    53:32    49:59  11,208 
  983   1765  Samuel Havenaar            Nootdorp              1990    516e Mrec      26:52    53:33    50:48  11,204 
  984   4460  Ellen Bominaar             Sdu Road Runners Zoe  1961     36e VSdu      25:47    53:36    52:57  11,194 
  985   4488  Jan Veenstra               Sdu Roterdam Running  1948    220e MSdu      26:01    53:37    53:00  11,191 
  986   1884  Leo van Spronsen           Poeldijk              1962    517e Mrec      25:19    53:38    49:29  11,187 
  987   2505  Marjan Willemsen           's-Gravenzande        1957     66e Vrec      26:25    53:39    53:06  11,184 
  988   4094  Monique Puister            Gemeente Den Haag/Bu  1971     37e VSdu      26:45    53:40    51:57  11,180 
  989   2708  Otto Hoole                 's-Gravenhage         1951    518e Mrec      26:41    53:41    53:12  11,177 
  990   4077  Ineke Schnitzler           AEGON N.V.            1951     38e VSdu      26:58    53:42    53:20  11,173 
  991   2495  Feroz Bechan               's-Gravenhage         1964    519e Mrec      25:19    53:44    50:09  11,166 
  992    446  Toon de Graauw             the Hague Road Runne  1944     26e M55       26:23    53:45    53:43  11,163 
  993   2113  Albert Waasdorp            Zoetermeer            1960    520e Mrec      25:05    53:46    53:05  11,159 
  994   2261  Hubert Braat               Zandvoort             1973    521e Mrec      24:54    53:49    50:10  11,149 
  995   1670  Jeffrey van der Kaaij      's-Gravenhage         1990    522e Mrec      25:36    53:52    50:48  11,139 
  996   2702  Stijn Koopmans             's-Gravenhage         1968    523e Mrec      23:52    53:52    50:43  11,139 
  997   1545  Michiel Knoester           Voorburg              1976    524e Mrec      25:14    53:54    52:27  11,132 
  998   1872  Irmo Lante                 Zoetermeer            1973    525e Mrec      25:30    53:55    50:10  11,128 
  999    463  Rob Tielenburg             Haag Atletiek         1948     27e M55       26:35    53:55    53:25  11,128 
 1000   4121  Willem Glasbergen          MCH+                          221e MSdu      27:09    53:55    52:41  11,128 
 1001   1733  Ceasar Luikenaar           Berkel en Rodenrijs   1980    526e Mrec      25:41    53:56    51:27  11,125 
 1002   1571  Carin van der Burg         Berkel en Rodenrijs   1964     67e Vrec      25:11    53:56    50:41  11,125 
 1003   1841  Hans Furnée                's-Gravenhage         1978    527e Mrec      26:29    53:56    50:58  11,125 
 1004   1186  Jacques Dool               Katwijk Zh            1980    528e Mrec      25:41    53:58    52:48  11,118 
 1005   1816  Marc van 't Veer           Papendrecht           1981    529e Mrec      26:25    53:58    50:58  11,118 
 1006   4084  Kaia Hannolainen           AEGON N.V.            1979    222e MSdu      25:12    53:58    50:44  11,118 
 1007   4026  Katie Parkin               Total E&P Nederland   1978     39e VSdu      25:58    53:59    51:56  11,115 
 1008    671  Yvonne Salden              Haag Atletiek         1961      9e V45       26:31    54:00    53:17  11,111 
 1009   1445  Jan Jungschlager           Wateringen            1949    530e Mrec      26:31    54:00    53:17  11,111 
 1010   4364  Reijer Kal                 Mn Services           1958    223e MSdu      25:45    54:03    52:02  11,101 
 1011   4313  Johan Jungerius            Holland Casino Schev  1969    224e MSdu      25:01    54:03    50:38  11,101 
 1012   2452  Jochem Smit                Utrecht               1975    531e Mrec      24:44    54:03    50:33  11,101 
 1013   1398  Frans Pronk                's-Gravenhage         1956    532e Mrec      25:57    54:04    51:40  11,097 
 1014   4401  Merel Pit                  Jong Sdu              1981     40e VSdu      26:09    54:04    52:24  11,097 
 1015   2617  Nathalie Goemans           Dutch Runners Gold    1973     68e Vrec      26:12    54:05    52:44  11,094 
 1016   1024  Ies Lakerveld              's-Gravenhage         1995    533e Mrec      26:35    54:05    50:24  11,094 
 1017   1361  Hans-Jan Bosscha           's-Gravenhage         1983    534e Mrec      25:24    54:06    53:01  11,091 
 1018   1892  Jan de Jager               's-Gravenhage         1955    535e Mrec      25:04    54:06    50:51  11,091 
 1019   1622  René Beuker                's-Gravenhage         1968    536e Mrec      25:07    54:06    50:07  11,091 
 1020   2084  Rik den Heijer             Doetinchem                    537e Mrec      26:44    54:08    53:02  11,084 
 1021   2218  Marc van der Jagt          AAV '36               1970    538e Mrec      24:41    54:10    51:44  11,077 
 1022   1802  Steven sleeswijk Visser    's-Gravenhage         1963    539e Mrec      25:19    54:10    52:42  11,077 
 1023   4615  Karen Verstege             Ministerie van Justi           41e VSdu      25:46    54:11    52:31  11,074 
 1024   2516  Fred Mugge                 Leiden                1966    540e Mrec      26:14    54:12    51:56  11,070 
 1025   4294  Jeroen Galle               MAB Development       1963    225e MSdu      26:43    54:12    53:22  11,070 
 1026   1677  Peter Weeda                Rotterdam             1956    541e Mrec      26:43    54:12    54:01  11,070 
 1027   4444  E Kok                      Sdu Corporate Develo  1977     42e VSdu      25:27    54:13    50:04  11,067 
 1028   2067  Rolf Moester               's-Gravenhage         1974    542e Mrec      25:34    54:13    50:33  11,067 
 1029   1009  Eric Coenen                Rijswijk Zh           1973    543e Mrec      28:13    54:13    51:32  11,067 
 1030    684  Sandra van 't Sant         Sparta                1956     10e V45       26:07    54:13    54:08  11,067 
 1031   2124  Piet van Heiningen         SC Reeuwijk           1950    544e Mrec      25:21    54:14    51:10  11,063 
 1032   1184  Floris de Bruin            Zoetermeer            1981    545e Mrec      26:00    54:15    53:05  11,060 
 1033   2008  Wilco Visser               Aegon                 1967    546e Mrec      27:23    54:15    53:01  11,060 
 1034   1093  Jeroen Warmerdam           Leiden                1980    547e Mrec      25:40    54:17    50:38  11,053 
 1035   4275  Marcel Hoogland            GDF SUEZ                      226e MSdu      26:25    54:18    52:51  11,050 
 1036   4493  Jim van Burk               Sdu BI Cobouw         1962    227e MSdu      24:54    54:18    53:21  11,050 
 1037   4183  Simon Oud                  Vanberkel & Verwei            228e MSdu      26:25    54:19    52:29  11,046 
 1038   1182  Dennis van Koppen          Zoetermeer            1970    548e Mrec      25:37    54:19    51:50  11,046 
 1039   4303  Anna Wood                  BHPBilliton Internat  1977     43e VSdu      25:59    54:19    52:23  11,046 
 1040   1818  Dick van der Boon          Voorschoten '97       1947    549e Mrec      25:02    54:19    50:34  11,046 
 1041    675  Marian van Es              Haag Atletiek         1959     11e V45       26:53    54:21    53:53  11,040 
 1042   2118  Nicole Heijmans            Delft                 1977     69e Vrec      25:40    54:21    50:20  11,040 
 1043   1874  Jan Uytenhout              Dalton school         1992    550e Mrec      28:15    54:22    53:01  11,036 
 1044   2146  Sander Versluis            Ameide                1992    551e Mrec      28:43    54:24    52:09  11,029 
 1045   4539  Bert Slagter               Max Health Club               229e MSdu      26:12    54:25    53:47  11,026 
 1046   2317  Ton Walison                Dutch Runners Gold    1950    552e Mrec      27:12    54:26    54:03  11,023 
 1047    509  Charlotte Brookes          the Hague Road Runne  1980     12e Vsen      25:12    54:26    51:35  11,023 
 1048   2520  Lilian van Geelkerken      's-Gravenhage         1967     70e Vrec      25:09    54:29    51:29  11,013 
 1049   4234  Anouschka van der Meulen   Centraal Bureau voor  1970     44e VSdu      26:00    54:30    52:48  11,009 
 1050   1682  Laurent Picard             's-Gravenhage         1970    553e Mrec      27:06    54:31    53:47  11,006 
 1051   1016  Rob van Leeuwen            Leidschendam          1970    554e Mrec      25:29    54:32    51:46  11,002 
 1052   4363  Martin Mijnsbergen         Mn Services           1964    230e MSdu      26:01    54:32    53:53  11,002 
 1053   2242  David Verboon              Nootdorp              1990    555e Mrec      25:14    54:33    50:51  10,999 
 1054   2338  Uwe Belderink              's-Gravenhage         1963    556e Mrec      25:24    54:34    51:18  10,996 
 1055   1422  Daniel van Drunen          's-Gravenhage         1982    557e Mrec      25:49    54:35    50:28  10,992 
 1056   2147  Max Haas                   Hoofddorp             1994    558e Mrec      27:46    54:35    52:21  10,992 
 1057   2682  Simon Szkudlarek           Voorburg              1965    559e Mrec      25:53    54:36    52:37  10,989 
 1058   2705  Sophie van Geenhuizen      's-Gravenhage         1949     71e Vrec      25:46    54:36    51:43  10,989 
 1059   4380  Jan van Schilt             Parnassia Bavo Groep  1960    231e MSdu      24:08    54:36    50:45  10,989 
 1060   2603  Randy Heijnen              's-Gravenhage         1975    560e Mrec      25:32    54:37    51:58  10,986 
 1061   1290  Gusta Jessen               's-Gravenhage         1973     72e Vrec      25:39    54:38    51:18  10,982 
 1062   2181  John Lane                  Voorschoten           1964    561e Mrec      24:39    54:39    52:55  10,979 
 1063   1455  John Grift                 Leiden                1989    562e Mrec      24:21    54:42    53:08  10,969 
 1064   1678  Rob Faber                  Sparta                1967    563e Mrec      27:08    54:43    53:53  10,966 
 1065   1912  Henk We4sterdijk           's-Gravenhage         1968    564e Mrec      25:25    54:43    52:01  10,966 
 1066   4140  Arie van der Plas          Montae                        232e MSdu      25:35    54:44    52:39  10,962 
 1067   1584  Michael van Soelen         's-Gravenhage         1984    565e Mrec      26:08    54:44    54:25  10,962 
 1068   4015  Jasper Faber               CE Delft                      233e MSdu      26:06    54:46    52:04  10,956 
 1069   2123  Harry Sack                 's-Gravenhage         1961     73e Vrec      26:27    54:47    53:23  10,952 
 1070   2436  Jos van den Boom           's-Gravenhage         1965    566e Mrec      26:40    54:47    52:33  10,952 
 1071   1850  Jornt van Zuylen           's-Gravenhage         1968    567e Mrec      25:21    54:48    51:32  10,949 
 1072   4095  Karin Schrederhof          Gemeente Den Haag/Bu  1957     45e VSdu      25:36    54:49    51:58  10,946 
 1073   2646  René van der Kleij         's-Gravenhage         1968    568e Mrec      26:04    54:49    51:51  10,946 
 1074   1034  Sander Kruif               's-Gravenzande        1970    569e Mrec      26:16    54:50    52:28  10,942 
 1075   1484  Evelien Ording             Zoetermeer            1981     74e Vrec      25:13    54:50    52:00  10,942 
 1076   1155  Tim van der Hoeven         Zoetermeer            1987    570e Mrec      27:41    54:50    50:50  10,942 
 1077   1483  Robert Verheul             's-Gravenhage         1970    571e Mrec      25:48    54:52    53:16  10,936 
 1078   2711  Annelies van Katwijk       Zoetermeer            1981     75e Vrec      26:07    54:54    52:29  10,929 
 1079   1252  Emma Wells                 's-Gravenhage         1966     76e Vrec      25:55    54:54    52:20  10,929 
 1080   2548  Rene van Heusden           's-Gravenhage         1961    572e Mrec      27:23    54:54    53:51  10,929 
 1081   4601  Ed Beetsma                 Ministerie van Justi          234e MSdu      26:01    54:55    53:15  10,926 
 1082   1235  Erwin Vermeulen            Wassenaar             1969    573e Mrec      25:52    54:56    52:37  10,922 
 1083   1329  Sylvana van Rijswijk       Rijswijk Zh           1972     77e Vrec      26:20    54:57    52:11  10,919 
 1084   2748  Rob Stallinga              Rijswijk Zh           1953    574e Mrec      25:52    54:58    51:37  10,916 
 1085   1626  Ingeborg van der Giessen   's-Gravenhage         1968     78e Vrec      26:14    54:58    53:30  10,916 
 1086   4211  Simon de Kruyff            Provastgoed Nederlan  1976    235e MSdu      26:55    54:58    53:01  10,916 
 1087   1594  Laurens Schouten           's-Gravenhage         1982    575e Mrec      26:04    54:59    53:17  10,912 
 1088   4052  Jennifer Bosveld-Baijens   Gemeenschappelijk Di  1976     46e VSdu      26:47    54:59    54:22  10,912 
 1089   4530  Danny Geldorp              Max Health Club               236e MSdu      25:10    54:59    51:09  10,912 
 1090   1218  Herman Honsbeek            's-Gravenhage         1969    576e Mrec      26:05    55:00    54:23  10,909 
 1091   2135  Filip Janssens             België                1969    577e Mrec      25:34    55:00    50:35  10,909 
 1092   1792  HGM Cornelissen            's-Gravenhage         1963    578e Mrec      26:26    55:00    52:35  10,909 
 1093   1393  Edwin van den Houdt        's-Gravenhage         1988    579e Mrec      25:01    55:01    51:09  10,906 
 1094   1407  Helen Davies-Kanakis       Wassenaar             1971     79e Vrec      25:10    55:01    51:28  10,906 
 1095   1222  Vincent Robert             's-Gravenhage         1966    580e Mrec      25:49    55:02    53:43  10,902 
 1096   1503  Annemiek te Velde          's-Gravenhage         1984     80e Vrec      26:27    55:03    53:32  10,899 
 1097   1174  Naomi Voskuyl              's-Gravenhage         1989     81e Vrec      26:42    55:04    53:44  10,896 
 1098   2763  Tina Ebbing                unna (GER)            1976     82e Vrec      26:16    55:05    51:49  10,893 
 1099   4611  Thelma Lexmond             Ministerie van Justi           47e VSdu      26:32    55:06    53:23  10,889 
 1100   1675  Sergio Slengard            Nootdorp              1965    581e Mrec      26:00    55:07    53:07  10,886 
 1101   1160  Gijs Paping                's-Gravenhage         1970    582e Mrec      25:36    55:07    51:19  10,886 
 1102   1970  Annemarie Plugge           Aegon                 1969     83e Vrec      25:52    55:08    53:05  10,883 
 1103   4106  Ton van der Weele          Gemeente Den Haag/Bu  1947    237e MSdu      26:46    55:08    53:25  10,883 
 1104   2256  Frank van de Rijzen        's-Gravenhage         1963    583e Mrec      25:44    55:09    52:00  10,879 
 1105   1417  Maichel van Nauta Lemke    's-Gravenhage         1992    584e Mrec      28:20    55:09    55:09  10,879 
 1106   2001  Wim Kaslander              Aegon                 1961    585e Mrec      26:04    55:10    53:59  10,876 
 1107   1770  Peter van Veen             Haag Atletiek         1954    586e Mrec      26:31    55:11    54:00  10,873 
 1108   2649  Jaap van der Winden        's-Gravenhage         1972    587e Mrec      26:23    55:12    52:46  10,870 
 1109   2024  Peter van Asselt           's-Gravenhage         1980    588e Mrec      25:46    55:12    51:33  10,870 
 1110   4437  Jeroen Meersma             Sdu Corporate Develo  1972    238e MSdu      25:59    55:12    51:28  10,870 
 1111   2511  Jack Jellema               Haag Atletiek         1961    589e Mrec      25:42    55:12    51:04  10,870 
 1112   1112  Robert Oomen               's-Gravenhage         1986    590e Mrec      25:56    55:15    52:22  10,860 
 1113   1743  Hanneke Klarenbeek-den He  Zoetermeer            1955     84e Vrec      26:56    55:15    54:49  10,860 
 1114   1433  Leo van Eekelen            Ridderkerk            1963    591e Mrec      26:41    55:18    54:50  10,850 
 1115   2031  Sasha Moesker              Aegon                 1972     85e Vrec      26:48    55:18    53:10  10,850 
 1116   2240  Hans Martens               's-Gravenhage         1963    592e Mrec      26:46    55:19    53:12  10,847 
 1117   2421  Jan Hissink                Haag Atletiek         1955    593e Mrec      25:55    55:19    52:27  10,847 
 1118   2241  Suzanne Castelein          's-Gravenhage         1970     86e Vrec      26:46    55:19    53:13  10,847 
 1119   4100  Mirielle Bink              Gemeente Den Haag/Bu  1976     48e VSdu      27:09    55:20    53:36  10,843 
 1120   1900  Joris van Dijk             's-Gravenhage         1980    594e Mrec      26:08    55:20    51:42  10,843 
 1121   4635  Rein Pijpers               ING Investment Manag  1958    239e MSdu      26:47    55:21    52:22  10,840 
 1122   4186  Gerard Postma              Vanberkel & Verwei            240e MSdu      26:44    55:23    53:21  10,834 
 1123   1958  Maurice Vogelaar           's-Gravenhage         1983    595e Mrec      26:05    55:24    55:05  10,830 
 1124   2582  Danny de Rethy             Voorburg              1965    596e Mrec      26:39    55:24    52:55  10,830 
 1125   1731  Hans Korbee                's-Gravenhage         1957    597e Mrec      26:07    55:25    54:22  10,827 
 1126   4176  Alex Lahpor                Den Haag Marketing    1970    241e MSdu      26:29    55:26    53:03  10,824 
 1127   2626  Jan Keijzer                Voorhout              1962    598e Mrec      27:17    55:26    53:26  10,824 
 1128   2636  Fred Scholte               's-Gravenhage         1955    599e Mrec      25:50    55:28    52:17  10,817 
 1129   1671  Gerard Voorderhaak         's-Gravenhage         1956    600e Mrec      26:31    55:28    53:26  10,817 
 1130   1165  Friso Scheublin            Voorburg              1973    601e Mrec      25:06    55:29    51:41  10,814 
 1131   4126  Remco van Meegen           MCH+                          242e MSdu      27:09    55:29    54:15  10,814 
 1132   1303  Jeannet van Oene           's-Gravenhage         1966     87e Vrec      25:20    55:30    52:16  10,811 
 1133   2683  Gerrit-jan Zwenne          's-Gravenhage         1966    602e Mrec      27:03    55:30    54:13  10,811 
 1134   1808  Lian Khouw                 's-Gravenhage         1977     88e Vrec      26:23    55:31    52:51  10,808 
 1135   1463  Peter Bleijenbergh         's-Gravenhage         1950    603e Mrec      26:05    55:31    53:07  10,808 
 1136   1465  Michiel Bleijenbergh       's-Gravenhage         1976    604e Mrec      26:05    55:31    53:07  10,808 
 1137   1441  Feike Koedooder            's-Gravenhage         1979    605e Mrec      25:00    55:31    53:02  10,808 
 1138    278  Wim Holleman               avVN                  1938     28e M55       26:36    55:32    54:02  10,804 
 1139   1774  Ellen Verhorst             Alphen aan den Rijn   1971     89e Vrec      26:06    55:32    52:09  10,804 
 1140   2687  Huub Mizee                 's-Gravenhage         1958    606e Mrec      25:25    55:32    52:03  10,804 
 1141   1304  Michele Kamps              Leidschendam          1967     90e Vrec      25:43    55:32    51:55  10,804 
 1142   2504  Dennis Albers              Zoetermeer            1963    607e Mrec      26:44    55:33    52:56  10,801 
 1143   1111  Lonneke Frie               's-Gravenhage         1970     91e Vrec      26:19    55:33    52:27  10,801 
 1144   1020  John ten Berge             's-Gravenhage         1953    608e Mrec      27:01    55:33    54:13  10,801 
 1145   1075  Jonathan McCann            's-Gravenhage         1976    609e Mrec      26:21    55:33    54:59  10,801 
 1146   1345  Olga van der Hammen        's-Gravenhage         1986     92e Vrec      27:08    55:34    54:28  10,798 
 1147   2517  Marcel de Keizer           Rijswijk Zh           1963    610e Mrec      27:30    55:35    53:36  10,795 
 1148   4247  Ferry Noomen               HP Nederland          1972    243e MSdu      26:36    55:36    53:27  10,791 
 1149   1846  Richard van der Burg       's-Gravenhage         1981    611e Mrec      27:09    55:37    51:42  10,788 
 1150    247  Andries van der Lende      the Hague Road Runne  1963     32e M45       25:27    55:37    53:10  10,788 
 1151   2037  Jolanda Baarda             's-Gravenhage         1969     93e Vrec      26:53    55:38    55:00  10,785 
 1152   2069  Thomas van der Steen       's-Gravenhage         1992    612e Mrec      27:06    55:40    52:45  10,778 
 1153   4280  Nadine Le Cornec           European Patent Offi           49e VSdu      26:24    55:40    53:49  10,778 
 1154   1282  Sander Fresco              's-Gravenhage         1976    613e Mrec      26:16    55:41    52:56  10,775 
 1155   1493  Annemiek Stroosma          Rotterdam             1976     94e Vrec      26:03    55:43    52:06  10,769 
 1156   2635  Jesse Clarijs              Fortuna               1994    614e Mrec      25:30    55:44    52:57  10,766 
 1157   2562  Bart Wils                  Wassenaar             1960    615e Mrec      26:12    55:45    52:48  10,762 
 1158   2612  Erwin Schouten             Haag Atletiek         1963    616e Mrec      26:06    55:46    54:15  10,759 
 1159   2455  Myranda Groot              Sparta                1971     95e Vrec      28:02    55:46    55:41  10,759 
 1160   1739  Petra Kremers              Leidschendam          1960     96e Vrec      26:24    55:46    53:24  10,759 
 1161   2414  Leo Harreman               Waterweg              1947    617e Mrec      26:18    55:48    52:11  10,753 
 1162   2651  Rob van der Steen          's-Gravenhage         1959    618e Mrec      27:06    55:48    52:52  10,753 
 1163   4151  Mari Menken-Juutilainen    Sociaal-Economische   1967     50e VSdu      26:30    55:48    53:29  10,753 
 1164   1728  Guido Nunes                Amsterdam             1984    619e Mrec      26:20    55:49    53:32  10,749 
 1165   2311  Monique Kootker            's-Gravenhage         1974     97e Vrec      25:56    55:50    53:20  10,746 
 1166   4575  Dirk Pronk                 Zandvlietcollege              244e MSdu      26:16    55:50    54:56  10,746 
 1167   2142  Rob Rombouts               Rotterdam             1954    620e Mrec      25:55    55:50    53:20  10,746 
 1168   1154  Pauline de Jonge           's-Gravenhage         1981     98e Vrec      28:49    55:51    52:33  10,743 
 1169   4381  Robert Richter             Parnassia Bavo Groep          245e MSdu      26:08    55:51    51:59  10,743 
 1170   5210  Donna Maas                 Leidschendam          1992     99e Vrec      26:55    55:53    54:02  10,737 
 1171   1746  Frank Paul                 's-Gravenhage         1969    621e Mrec      25:10    55:53    54:45  10,737 
 1172   4136  Adam Piekarski             European Patent Offi          246e MSdu      26:35    55:56    53:16  10,727 
 1173    690  Anneke Kleijn              Haag Atletiek         1948      1e V55       26:54    55:58    55:22  10,721 
 1174   1875  Quinten Messemaker         Dalton school         1994    622e Mrec      25:12    55:59    54:25  10,717 
 1175   1320  Paul Alexander Treanor     's-Gravenhage         1966    623e Mrec      25:55    56:00    52:06  10,714 
 1176   1752  Joy Bindraban              's-Gravenhage         1966    624e Mrec      27:08    56:00    54:56  10,714 
 1177   4248  Raymond Habets             HP Nederland          1973    247e MSdu      25:39    56:02    55:17  10,708 
 1178   2570  Ronny Tahitu               's-Gravenhage         1966    625e Mrec      26:20    56:03    52:16  10,705 
 1179   1389  Rogier Alblas              's-Gravenhage         1980    626e Mrec      27:03    56:03    54:00  10,705 
 1180   4210  Anton Koomen               Provastgoed Nederlan  1965    248e MSdu      26:35    56:03    54:03  10,705 
 1181   1705  Jan Bloemink               's-Gravenhage         1959    627e Mrec      26:49    56:04    54:39  10,702 
 1182   1419  Simon Terpstra             Wateringen            1963    628e Mrec      25:53    56:05    52:25  10,698 
 1183   1854  Nelleke Huson              's-Gravenhage         1972    100e Vrec      27:24    56:08    53:46  10,689 
 1184   2210  Jan Kaan                   Aalsmeer              1981    629e Mrec      27:57    56:09    55:02  10,686 
 1185   4053  Rutger van der Stijl       Gemeenschappelijk Di  1978    249e MSdu      28:19    56:09    55:32  10,686 
 1186   4607  Hennie de Boer             Ministerie van Justi           51e VSdu      26:06    56:11    54:29  10,679 
 1187    604  Marleen Lemmens            Haag Atletiek         1966      6e V35       27:23    56:13    55:16  10,673 
 1188   2260  Andrew Mortimer            's-Gravenhage         1964    630e Mrec      26:28    56:15    54:08  10,667 
 1189   2038  Astrid Sijben              's-Gravenhage         1972    101e Vrec      26:53    56:16    55:37  10,664 
 1190   2606  Eric Roeleveld             Wassenaar             1966    631e Mrec      27:05    56:16    53:59  10,664 
 1191   1344  Hans van Uffelen           's-Gravenhage         1982    632e Mrec      26:55    56:16    54:39  10,664 
 1192   1346  Susanne Raat               's-Gravenhage         1980    102e Vrec      26:55    56:17    55:11  10,660 
 1193   1395  Fridolijn Kuipers          's-Gravenhage         1971    103e Vrec      27:58    56:18    55:12  10,657 
 1194   4062  Nuria Ivern                SES WORLD SKIES       1964     52e VSdu      27:08    56:19    54:21  10,654 
 1195   4060  Samantha Sharpe            SES WORLD SKIES       1977     53e VSdu      27:08    56:19    54:21  10,654 
 1196   2576  René van der Weijde        Leidschendam          1960    633e Mrec      26:06    56:19    53:29  10,654 
 1197   2723  Jan Plouvier               Hilversum             1950    634e Mrec      26:05    56:19    53:30  10,654 
 1198   1601  Erik Hemmes                's-Gravenhage         1962    635e Mrec      25:56    56:20    53:32  10,651 
 1199   1620  Ian Smeyers                's-Gravenhage         1977    636e Mrec      25:48    56:20    53:40  10,651 
 1200   4524  Merel Risselada            Max Health Club                54e VSdu      27:09    56:20    53:07  10,651 
 1201   1993  Petra van Veelen           Aegon                 1971    104e Vrec      26:34    56:21    53:02  10,648 
 1202   1169  Vivian Doodeman            the Hague Road Runne  1971    105e Vrec      27:06    56:22    53:26  10,645 
 1203   2253  Hans Bos                   's-Gravenhage         1966    637e Mrec      26:53    56:23    53:39  10,641 
 1204   2498  Henk Prins                 Sparta                1950    638e Mrec      26:59    56:23    53:56  10,641 
 1205   4361  André Boogert              Mn Services           1975    250e MSdu      25:42    56:23    52:24  10,641 
 1206   1232  Monique Hogervorst         Wateringen            1960    106e Vrec      26:38    56:23    54:00  10,641 
 1207   1649  Marieke van Vugt           Voorburg              1980    107e Vrec      26:55    56:24    53:34  10,638 
 1208   4270  Nathalie Kaarls            GDF SUEZ                       55e VSdu      26:30    56:25    55:01  10,635 
 1209   1509  Jeroen Hoogervorst         Voorburg              1970    639e Mrec      26:25    56:29    55:02  10,623 
 1210   2454  Koen Abcouwer              Amsterdam             1983    640e Mrec      26:36    56:29    53:11  10,623 
 1211   2533  Roel van der Burg          's-Gravenhage         1949    641e Mrec      27:10    56:31    52:36  10,616 
 1212   4608  Lie Yin Chan               Ministerie van Justi           56e VSdu      26:51    56:32    54:52  10,613 
 1213   2320  Annemarie Knottnerus       's-Gravenhage         1965    108e Vrec      26:32    56:33    53:52  10,610 
 1214   2546  Fred Toet                  Sparta                1969    642e Mrec      26:18    56:34    53:56  10,607 
 1215   2425  Robert Mallee              Dutch Runners Gold    1962    643e Mrec      26:57    56:34    55:45  10,607 
 1216   1651  Bert Hanique               's-Gravenhage         1961    644e Mrec      26:49    56:34    55:10  10,607 
 1217   2538  Edward Maloney             Hoofddorp             1969    645e Mrec      26:54    56:35    53:27  10,604 
 1218   2620  Gerard van den Ende        's-Gravenzande        1954    646e Mrec      26:11    56:35    52:26  10,604 
 1219   1248  Paul op den Buijsch        's-Gravenhage         1965    647e Mrec      26:43    56:36    54:03  10,601 
 1220   4595  Toon Huydecoper            Ministerie van Justi          251e MSdu      27:01    56:36    55:46  10,601 
 1221   1866  Lucinda Wildenberg         Voorburg              1982    109e Vrec      26:25    56:37    53:12  10,598 
 1222   1868  Toni Stoops                Wateringen            1963    648e Mrec      28:05    56:37    53:28  10,598 
 1223   1435  Casper Bijkerk             Hellevoetsluis        1964    649e Mrec      25:36    56:37    52:53  10,598 
 1224   1915  Eric Calsijn               Pijnacker             1967    650e Mrec      25:24    56:39    53:06  10,591 
 1225   1618  Ronald Dekker              's-Gravenhage         1960    651e Mrec      26:18    56:40    52:33  10,588 
 1226   4213  Sander Dekkinga            Provastgoed Nederlan  1962     57e VSdu      27:44    56:40    54:39  10,588 
 1227   1453  Willem Korteling           's-Gravenhage         1981    652e Mrec      27:15    56:40    54:51  10,588 
 1228   1500  Martin Rob                 Leidschendam          1965    653e Mrec      28:05    56:41    53:58  10,585 
 1229   4190  Albert Visser              Vanberkel & Verwei            252e MSdu      27:05    56:42    55:08  10,582 
 1230   1917  Jolanda Harfterkamp        Haag Atletiek         1974    110e Vrec      27:10    56:43    56:08  10,579 
 1231   2230  Roland van der Toorn       Voorburg              1981    654e Mrec      27:35    56:44    54:51  10,576 
 1232   2231  Rogier Weimar              's-Gravenhage         1982    655e Mrec      27:35    56:44    54:51  10,576 
 1233    371  Cornelis Kasander          Typhoon               1955     33e M45       27:31    56:45    53:55  10,573 
 1234   2232  Job Vrijenhoek             's-Gravenhage         1980    656e Mrec      27:34    56:46    54:52  10,570 
 1235   1021  Ruben Azizahamad           's-Gravenhage         1954    657e Mrec      26:10    56:46    53:58  10,570 
 1236   2749  Thomas Duif                's-Gravenhage         1955    658e Mrec      28:09    56:46    56:30  10,570 
 1237    445  Wim Kloosterman            Haag Atletiek         1954     29e M55       27:26    56:48    54:52  10,563 
 1238   1789  Miranda Latenstein         's-Gravenhage         1969    111e Vrec      26:59    56:49    55:02  10,560 
 1239   2284  Jeroen van Beest           's-Gravenhage         1964    659e Mrec      25:44    56:49    52:36  10,560 
 1240   2106  Henk Ledden                Nieuwegein            1953    660e Mrec      27:36    56:51    56:09  10,554 
 1241   1551  Michel van Koppen          Voorburg              1972    661e Mrec      26:25    56:51    55:24  10,554 
 1242   2661  Rutger Timmermans          Arnhem                1972    662e Mrec      27:47    56:52    52:53  10,551 
 1243   1604  Jan Martijn Wigman         's-Gravenhage         1972    663e Mrec      27:01    56:52    52:52  10,551 
 1244   4436  Jacco de Kempenaer         Sdu Corporate Develo  1973    253e MSdu      26:07    56:52    53:11  10,551 
 1245   1498  Marco Roeleveld            's-Gravenhage         1970    664e Mrec      27:34    56:52    54:39  10,551 
 1246   1810  Onno van Gastel            's-Gravenhage         1965    665e Mrec      27:38    56:54    54:44  10,545 
 1247   1260  Nelleke van Barlingen      Ridderkerk            1966    112e Vrec      27:51    56:55    56:27  10,542 
 1248   2380  Aafje van Voorst-Talmon    Nootdorp              1960    113e Vrec      26:20    56:56    52:46  10,539 
 1249   1936  Violetta Wenck             's-Gravenhage         1962    114e Vrec      26:45    56:56    53:35  10,539 
 1250   1880  Diederik van Romondt       's-Gravenhage         1982    666e Mrec      26:56    56:57    54:11  10,536 
 1251   2247  Marion Nederlof            Rijswijk Zh           1962    115e Vrec      27:21    56:57    56:28  10,536 
 1252   1084  Dennis de Vroet            Rotterdam             1981    667e Mrec      27:39    56:57    56:48  10,536 
 1253   4087  Welmer Jagerman            AEGON N.V.            1966    254e MSdu      27:27    56:59    55:48  10,529 
 1254   1310  Jonas Baart                's-Gravenhage         1977    668e Mrec      27:43    57:00    54:15  10,526 
 1255   2063  Jeroen Berkouwer           's-Gravenhage         1958    669e Mrec      26:55    57:01    55:05  10,523 
 1256   2384  Wouter Pronk               's-Gravenhage         1961    670e Mrec      28:05    57:01    54:18  10,523 
 1257   1827  Ben van Wichen             's-Gravenhage         1966    671e Mrec      27:07    57:03    53:10  10,517 
 1258   1658  Nicolette Kloesmeijer      's-Gravenhage         1967    116e Vrec      27:07    57:03    53:10  10,517 
 1259   2193  Ton Waars                  Monster               1964    672e Mrec      26:55    57:04    53:48  10,514 
 1260   2154  Armin Alta                 's-Gravenhage         1969    673e Mrec      27:36    57:09    55:36  10,499 
 1261   4518  Onne Peters                BHPBilliton Internat  1977    255e MSdu      26:58    57:10    53:50  10,496 
 1262   1133  Bianca Jansen              's-Gravenhage         1981    117e Vrec      26:14    57:10    53:30  10,496 
 1263   2623  Deme Salter                Leiden Road Runners   1978    118e Vrec      25:28    57:11    52:41  10,493 
 1264   2213  Hendrik Orie               the Hague Road Runne  1991    674e Mrec      27:20    57:11    54:54  10,493 
 1265   2004  Peter Hogenboom            Aegon                 1964    675e Mrec      26:57    57:13    56:53  10,486 
 1266   1597  Roos Heppener              's-Gravenhage         1969    119e Vrec      27:18    57:13    55:23  10,486 
 1267    454  Willem Wissink             Haag Atletiek         1953     30e M55       28:27    57:13    56:47  10,486 
 1268   1775  Amal Whyte                 's-Gravenhage         1983    120e Vrec      26:58    57:13    55:58  10,486 
 1269   1661  Genilda Correa de Souza    Sparta                1976    121e Vrec      27:32    57:14    54:36  10,483 
 1270   4533  Sophie Imbert              Max Health Club                58e VSdu      27:10    57:15    55:52  10,480 
 1271   1877  Pjotr Krens                Dalton school         1993    676e Mrec      27:26    57:15    55:42  10,480 
 1272   1083  Maarten Blommestijn        's-Gravenhage         1983    677e Mrec      27:31    57:16    54:29  10,477 
 1273   4018  Dorien Bennink             CE Delft              1978     59e VSdu      27:00    57:16    55:31  10,477 
 1274   1151  Jeroen Bos                 the Hague Road Runne  1974    678e Mrec      27:03    57:17    55:54  10,474 
 1275   2709  Ronald Dingemanse          Dordrecht             1959    679e Mrec      27:17    57:17    56:55  10,474 
 1276   1630  Erwin Bervoets             Zoetermeer            1970    680e Mrec      25:58    57:18    53:26  10,471 
 1277   2227  Lucien Trompert            's-Gravenhage         1978    681e Mrec      26:55    57:18    55:28  10,471 
 1278   1546  Pieterjan Overzet          Meppel                1982    682e Mrec      26:05    57:19    56:15  10,468 
 1279   4223  Arianne Vlasblom           InfoMil               1970     60e VSdu      28:03    57:19    55:29  10,468 
 1280   1146  Petra van Rij              's-Gravenhage         1974    122e Vrec      27:13    57:20    54:58  10,465 
 1281   2744  Aad Zandvliet              Velserbroek           1960    683e Mrec      28:07    57:21    55:34  10,462 
 1282   1834  Dick van Bolhuis           Bedum                 1945    684e Mrec      27:18    57:22    55:44  10,459 
 1283   2345  Lex Koudstaal              Dutch Runners Gold    1957    685e Mrec      26:59    57:22    53:55  10,459 
 1284   1766  Jurriaan Bos               Haarlem               1975    686e Mrec      26:14    57:23    54:50  10,456 
 1285   1791  Menno Hagemeijer           Nootdorp              1967    687e Mrec      27:59    57:23    56:49  10,456 
 1286   1187  Menno Borst                's-Gravenhage         1974    688e Mrec      26:10    57:24    53:22  10,453 
 1287   2439  Corne Versteegt            Delft                 1972    689e Mrec      28:03    57:24    54:16  10,453 
 1288   1027  Nathalie van Schagen       Voorburg              1975    123e Vrec      27:35    57:25    53:24  10,450 
 1289   2475  Martin de Jong             Rotterdam             1980    690e Mrec      27:08    57:25    56:02  10,450 
 1290   1857  Erik van Rietschoten       's-Gravenhage         1967    691e Mrec      26:40    57:26    53:14  10,447 
 1291   2343  Friederycke Haijer         's-Gravenhage         1980    124e Vrec      27:35    57:26    53:25  10,447 
 1292   4010  Ewout Dönszelmann          CE Delft              1958    256e MSdu      27:31    57:26    55:41  10,447 
 1293   4050  Gert van der Linden        Gemeenschappelijk Di  1959    257e MSdu      27:00    57:26    56:51  10,447 
 1294   1873  Berend Brugts              Dalton school         1992    692e Mrec      28:15    57:27    56:06  10,444 
 1295   1226  Ilja Achterberg            's-Gravenhage         1980    125e Vrec      27:16    57:27    54:33  10,444 
 1296   1826  Valeria Santori            's-Gravenhage         1971    126e Vrec      27:25    57:28    54:32  10,441 
 1297   1552  Claudia Nonninger          's-Gravenhage         1965    127e Vrec      26:53    57:28    54:07  10,441 
 1298   1542  Trudy Sonneveld            's-Gravenzande        1972    128e Vrec      26:57    57:28    54:01  10,441 
 1299   2532  Andy van der Geugten       's-Gravenhage         1964    693e Mrec      27:20    57:30    54:57  10,435 
 1300   4605  Mark van Koppen            Ministerie van Justi          258e MSdu      28:53    57:30    56:33  10,435 
 1301   1949  Nadine Studer              's-Gravenhage         1970    129e Vrec      26:53    57:31    54:09  10,432 
 1302   1281  Maarten Schep              's-Gravenhage         1983    694e Mrec      27:52    57:31    54:56  10,432 
 1303   1898  Jose Serra                 's-Gravenhage         1966    695e Mrec      27:25    57:32    54:37  10,429 
 1304   2161  Bert Tazelaar              Uithoorn              1969    696e Mrec      27:21    57:33    54:28  10,426 
 1305   1606  Pieter den Boer            Zandvoort             1978    697e Mrec      26:53    57:34    53:33  10,423 
 1306   4181  Joran Oud                  Vanberkel & Verwei    1986    259e MSdu      26:59    57:34    55:45  10,423 
 1307   2514  Wim Hardeman               Amsterdam             1973    698e Mrec      28:06    57:35    54:47  10,420 
 1308   1262  Miranda Eckhardt           's-Gravenhage         1970    130e Vrec      27:12    57:35    53:47  10,420 
 1309   2547  Helen Frerichs-Jans        Haag Atletiek         1963    131e Vrec      28:28    57:35    56:04  10,420 
 1310   2427  Eugene Plug                's-Gravenhage         1969    699e Mrec      26:22    57:36    53:44  10,417 
 1311   2355  Linda Barbier              Haag Atletiek         1978    132e Vrec      26:56    57:36    54:20  10,417 
 1312    556  Nicolette Immerzeel        Haag Atletiek         1982     13e Vsen      28:06    57:37    56:05  10,414 
 1313   1709  Ria van Leest              Leidschendam          1954    133e Vrec      27:35    57:38    54:53  10,411 
 1314   1473  Roelant van Boheemen       's-Gravenhage         1978    700e Mrec      28:14    57:38    53:29  10,411 
 1315   1299  Carla Lanen                's-Gravenhage         1965    134e Vrec      26:56    57:38    54:30  10,411 
 1316   1139  Martijn Caminada           's-Gravenhage         1976    701e Mrec      24:34    57:40    53:37  10,405 
 1317   2009  Robert Maurik              Aegon                 1977    702e Mrec      27:23    57:40    56:25  10,405 
 1318   4618  Iris van Egmond            Ministerie van Justi           61e VSdu      27:44    57:41    56:00  10,402 
 1319   1761  Klaas Valk                 Zoetermeer            1957    703e Mrec      26:26    57:42    53:40  10,399 
 1320   2196  Aad van Zeijl              Naaldwijk             1951    704e Mrec      27:29    57:43    53:34  10,396 
 1321   1189  Dirk Dubbeling             's-Gravenhage         1959    705e Mrec      26:46    57:44    54:49  10,393 
 1322   1514  Arnold Bhoedjang           's-Gravenhage         1970    706e Mrec      25:29    57:44    54:25  10,393 
 1323   2764  Josien Coppoolse           's-Gravenhage         1971    135e Vrec      26:56    57:44    54:36  10,393 
 1324   1123  Edward Spaans              's-Gravenhage         1973    707e Mrec      27:41    57:45    55:39  10,390 
 1325   1907  Sandra Kroes               's-Gravenhage         1976    136e Vrec      26:48    57:45    56:13  10,390 
 1326   2590  Anita Timmer-Feunekes      Rijnsoever            1948    137e Vrec      28:29    57:45    57:26  10,390 
 1327   2418  Peter van der Zijden       's-Gravenhage         1963    708e Mrec      28:05    57:46    55:02  10,387 
 1328   1227  Thor-Ivar Overmeer         's-Gravenhage         1967    709e Mrec      26:20    57:46    53:29  10,387 
 1329   2413  Leonie van Zuijlen         Haag Atletiek         1963    138e Vrec      27:37    57:47    57:08  10,384 
 1330   2442  Rastino Martodikromo       Capelle aan den IJss  1956    710e Mrec      27:39    57:47    54:42  10,384 
 1331   1015  Stan Morre                 the Hague Road Runne  1964    711e Mrec      26:49    57:48    53:50  10,381 
 1332   1738  Marcel Kremers             Leidschendam          1959    712e Mrec      26:13    57:48    55:26  10,381 
 1333   1531  Bianca Hoogendijk          's-Gravenhage         1978    139e Vrec      27:58    57:49    56:12  10,378 
 1334   1005  Nadia Oost                 's-Gravenhage         1978    140e Vrec      27:45    57:49    54:50  10,378 
 1335   2531  Olga Unhuryan              Rijswijk Zh           1977    141e Vrec      27:14    57:49    54:46  10,378 
 1336   4439  Sander Kentin              Sdu Corporate Develo  1978    260e MSdu      26:14    57:49    53:45  10,378 
 1337   1030  Guadalupe Verwaayen        's-Gravenhage         1965    142e Vrec      27:06    57:50    56:37  10,375 
 1338   4202  Bert Stoel                 Bourgonje BV          1969    261e MSdu      27:30    57:50    56:56  10,375 
 1339   1839  Els Tews-Planken           Leidschendam          1961    143e Vrec      27:03    57:51    56:00  10,372 
 1340   4246  Vigen Nazarian             HP Nederland          1964    262e MSdu      26:51    57:51    54:55  10,372 
 1341   2126  Martijn Loeff              's-Gravenhage         1981    713e Mrec      27:13    57:51    54:01  10,372 
 1342   1319  Linda Eggels               's-Gravenhage         1983    144e Vrec      27:44    57:52    54:46  10,369 
 1343   2162  Ingrid Paling              's-Gravenhage         1970    145e Vrec      27:27    57:52    54:47  10,369 
 1344   1203  Simon Versloot             's-Gravenhage         1978    714e Mrec      27:17    57:52    56:46  10,369 
 1345   1269  Sander de Boer             Gouda                 1981    715e Mrec      28:56    57:52    55:51  10,369 
 1346   2734  Ingeborg Holtman           's-Gravenhage         1967    146e Vrec      27:58    57:53    54:44  10,366 
 1347   1637  Matthijs Bakker            's-Gravenhage         1981    716e Mrec      27:45    57:53    55:23  10,366 
 1348   2179  Hans Hermsen               Wassenaar             1967    717e Mrec      26:51    57:54    54:36  10,363 
 1349   2403  Marjo van der Laan         the Hague Road Runne  1954    147e Vrec      27:52    57:54    55:37  10,363 
 1350    624  Elfriede Stoomrat          Haag Atletiek         1961     12e V45       28:28    57:54    57:29  10,363 
 1351   2112  Jenny Bruno                's-Gravenhage         1992    148e Vrec      27:51    57:55    57:38  10,360 
 1352   2587  Eric van den Bos           Zoetermeer            1975    718e Mrec      27:34    57:55    55:24  10,360 
 1353   1824  Sanne Miltenburg           Goirle                1982    149e Vrec      27:27    57:55    54:30  10,360 
 1354   4154  Evalyne Wanjiru            Sociaal-Economische   1984     62e VSdu      27:02    57:55    55:35  10,360 
 1355   1157  Nannette van den Reydt     's-Gravenhage         1951    150e Vrec      26:48    57:55    53:58  10,360 
 1356   1599  Arjan Groenewegen          Voorburg              1968    719e Mrec      27:05    57:56    54:53  10,357 
 1357   2400  Tack Lau                   Dutch Runners Gold    1971    720e Mrec      28:25    57:56    55:04  10,357 
 1358   2030  Susan Spel                 the Hague Road Runne  1978    151e Vrec      28:07    57:56    55:40  10,357 
 1359   2518  Esther Toet                Voorburg              1974    152e Vrec      27:05    57:56    54:53  10,357 
 1360   2585  Maarten Korving            Trimclub Clingendael  1950    721e Mrec      26:33    57:57    55:26  10,354 
 1361   4476  (C Emmelkamp)              Sdu Public                    263e MSdu      27:41    57:57    56:03  10,354 
 1362   1382  Karin Schrage              's-Gravenhage         1968    153e Vrec      28:30    57:58    56:26  10,351 
 1363   1714  Cees van der Zwan          's-Gravenhage         1965    722e Mrec      27:08    57:58    55:28  10,351 
 1364   1029  Petra de Rijk              's-Gravenhage         1964    154e Vrec      27:30    57:59    55:16  10,348 
 1365   1886  Maryke Verheul             Haag Atletiek         1967    155e Vrec      27:10    57:59    54:41  10,348 
 1366   2228  Attie Zijderveld           Woensdrecht           1979    156e Vrec      27:33    57:59    55:28  10,348 
 1367   4482  Floor Gianotten            Sdu Roterdam Running  1976     63e VSdu      28:24    58:00    57:24  10,345 
 1368   2390  Grietje Berger             Dutch Runners Gold    1946    157e Vrec      27:53    58:01    55:52  10,342 
 1369   4619  Julia Mantz                Ministerie van Justi           64e VSdu      28:41    58:01    57:10  10,342 
 1370   2611  Bianca Verbeek             Haag Atletiek         1968    158e Vrec      26:58    58:02    54:11  10,339 
 1371   4627  Astrid van der Ham-Quak    Ministerie van Justi           65e VSdu      28:02    58:02    56:16  10,339 
 1372   4626  Chantal van Ommen          Ministerie van Justi           66e VSdu      28:02    58:03    56:16  10,336 
 1373   4051  Wil van den Bergh          Gemeenschappelijk Di  1951    264e MSdu      28:43    58:03    57:39  10,336 
 1374   1324  Riana Kromschee            's-Gravenhage         1982    159e Vrec      27:32    58:03    56:18  10,336 
 1375   1608  Marinus van der Ree        Zoetermeer            1955    723e Mrec      27:02    58:04    54:12  10,333 
 1376   2550  Erik Barbier               Rijswijk Zh           1960    724e Mrec      27:31    58:04    54:36  10,333 
 1377   2521  Ton Witteman               's-Gravenhage         1954    725e Mrec      27:29    58:05    54:35  10,330 
 1378   1170  Astrid van Oosterom        's-Gravenhage         1975    160e Vrec      27:53    58:05    55:22  10,330 
 1379   2449  Jacco Snoek                Schiedam              1982    726e Mrec      27:21    58:06    56:52  10,327 
 1380   1167  Stefanie van der Togt      's-Gravenhage         1985    161e Vrec      27:59    58:07    56:21  10,324 
 1381   4383  Mary Nollen                Parnassia Bavo Groep           67e VSdu      27:39    58:07    54:09  10,324 
 1382   1814  Jonathan Ridderstap        Rijswijk Zh           1982    727e Mrec      27:59    58:09    57:00  10,318 
 1383   1864  Joris Zwijnenburg          's-Gravenhage         1993    728e Mrec      28:43    58:09    54:59  10,318 
 1384   4038  Hans Koster                RdGG Diagnostisch Ce  1961    265e MSdu      27:27    58:10    55:32  10,315 
 1385   1918  Alexander Adema            's-Gravenhage         1991    729e Mrec      28:43    58:11    55:01  10,312 
 1386   1104  Anneke van der Sar         's-Gravenhage         1986    162e Vrec      27:24    58:11    56:46  10,312 
 1387   4629  Marloes Niemeijer-Dongen   Ministerie van Justi           68e VSdu      28:11    58:12    56:24  10,309 
 1388   1603  Anton Bonte                Nootdorp              1970    730e Mrec      26:51    58:12    54:38  10,309 
 1389   1288  Riccardo D'Andolfi         's-Gravenhage         1964    731e Mrec      25:49    58:13    54:43  10,306 
 1390   1540  Irmgard Naudin ten Cate    's-Gravenhage         1975    163e Vrec      28:53    58:14    56:10  10,303 
 1391   1152  Wim Zoons                  's-Gravenhage         1945    732e Mrec      26:31    58:16    57:32  10,297 
 1392   1973  Nellen                     Aegon                 1954    733e Mrec      27:52    58:17    54:14  10,295 
 1393   2333  Johan Zeeman               Zevenhuizen Zh        1953    734e Mrec      27:35    58:18    55:19  10,292 
 1394   1593  Rolf van Nieuwenhuyzen     's-Gravenhage         1957    735e Mrec      27:00    58:19    55:35  10,289 
 1395   1469  Erik Wielders              's-Gravenhage         1978    736e Mrec      27:08    58:20    54:21  10,286 
 1396   1687  Lauri Mulder               Zoetermeer            1981    737e Mrec      27:44    58:22    54:25  10,280 
 1397   2552  Ilse Korving               Zoetermeer            1972    164e Vrec      28:10    58:23    57:31  10,277 
 1398   1487  Koos Onderwater            Nootdorp              1945    738e Mrec      27:22    58:24    56:35  10,274 
 1399   1211  Marcel van der Hoek        's-Gravenhage         1964    739e Mrec      27:20    58:24    56:02  10,274 
 1400   1446  Marijke Orie               the Hague Road Runne  1958    165e Vrec      26:52    58:25    56:09  10,271 
 1401   2143  Erik van den Berge         's-Gravenhage         1970    740e Mrec      27:01    58:25    55:17  10,271 
 1402   4263  Marie Aubin                GDF SUEZ                       69e VSdu      28:05    58:25    57:01  10,271 
 1403   2628  Jan Bruggeman              Haag Atletiek         1956    741e Mrec      27:34    58:26    55:07  10,268 
 1404   2109  Annelies Reuver            's-Gravenhage         1964    166e Vrec      28:27    58:26    57:57  10,268 
 1405   4235  Eugene van der Pijll       Centraal Bureau voor  1974    266e MSdu      28:20    58:26    56:33  10,268 
 1406   1632  Michiel Vogelaar           Rijswijk Zh           1974    742e Mrec      29:15    58:27    56:37  10,265 
 1407   1085  Marco Vlot                 's-Gravenhage         1978    743e Mrec      27:28    58:27    54:49  10,265 
 1408   2111  Sinetad Clarke             's-Gravenhage         1992    167e Vrec      27:51    58:28    58:11  10,262 
 1409   4063  Mary Hooft                 SES WORLD SKIES       1976     70e VSdu      27:28    58:28    56:33  10,262 
 1410   2125  Dave Olijerhoek            Noordwijk Zh          1989    744e Mrec      30:16    58:28    56:13  10,262 
 1411   2249  Ilja Buschman              's-Gravenhage         1985    745e Mrec      26:31    58:29    56:03  10,259 
 1412   1833  Sylvia Pronk               's-Gravenhage         1967    168e Vrec      27:08    58:29    56:01  10,259 
 1413   1612  Rabih al Zaher             Amsterdam             1982    746e Mrec      28:01    58:29    56:20  10,259 
 1414    460  Gerard Mulder              Haag Atletiek         1952     31e M55       27:55    58:29    56:33  10,259 
 1415   1646  Judith Zondervan           's-Gravenhage         1983    169e Vrec      27:18    58:31    55:08  10,253 
 1416   2318  Maurits Hordijk            's-Gravenhage         1984    747e Mrec      27:19    58:32    55:10  10,251 
 1417   1180  Anne Schoute               's-Gravenhage         1967    170e Vrec      27:55    58:32    57:23  10,251 
 1418   2433  Jos Toetenel               De Koplopers          1969    748e Mrec      27:43    58:33    55:09  10,248 
 1419   4220  Martijn van Langen         InfoMil               1978    267e MSdu      27:58    58:34    56:35  10,245 
 1420   2165  Danielle Pauissen          Rotterdam             1981    171e Vrec      27:48    58:34    56:54  10,245 
 1421   2208  Willem Jan Tempelaar       Hendrik Ido Ambacht   1995    749e Mrec      26:53    58:34    55:24  10,245 
 1422   2039  Ludy Buit                  's-Gravenhage         1975    172e Vrec      28:29    58:35    57:57  10,242 
 1423   2358  Robert Garskamp            's-Gravenhage         1970    750e Mrec      26:23    58:35    54:36  10,242 
 1424   1510  Hendrik Blom               's-Gravenhage         1952    751e Mrec      27:39    58:38    56:54  10,233 
 1425   1647  Eveline Asselbergs         's-Gravenhage         1969    173e Vrec      28:36    58:40    54:27  10,227 
 1426   2158  Can Kumru                  's-Gravenhage         1972    752e Mrec      28:24    58:40    55:48  10,227 
 1427   2665  Gerard van Beurden         Sparta                1954    753e Mrec      27:50    58:41    55:54  10,224 
 1428   2078  Huib Willemsen             's-Gravenhage         1971    754e Mrec      28:11    58:41    56:44  10,224 
 1429   1855  Janneke Verdonk            's-Gravenhage         1969    174e Vrec      27:10    58:42    54:52  10,221 
 1430   1656  Rinze ter Maat             's-Gravenhage         1971    755e Mrec      26:50    58:43    58:39  10,219 
 1431   1532  Johan Hoogendijk           's-Gravenhage         1975    756e Mrec      26:41    58:44    57:07  10,216 
 1432   2079  Saidja Noter               's-Gravenhage         1977    175e Vrec      28:13    58:45    56:47  10,213 
 1433   1537  Martin Hessels             's-Gravenhage         1962    757e Mrec      27:23    58:46    56:55  10,210 
 1434   2621  Martin R van den Heuvel    Rotterdam             1974    758e Mrec      27:46    58:46    57:31  10,210 
 1435   1482  Pachella Seif              's-Gravenhage         1970    176e Vrec      28:05    58:47    57:11  10,207 
 1436   1923  Raymond van der Kolk       's-Gravenhage         1985    759e Mrec      27:47    58:47    55:20  10,207 
 1437   1578  Piet Verboom               PAC                   1941    760e Mrec      28:08    58:47    56:34  10,207 
 1438   2003  Gerard Koch                Aegon                 1956    761e Mrec      27:44    58:49    56:42  10,201 
 1439    611  Annette Bonebakker         Haag Atletiek         1965      7e V35       27:34    58:50    55:31  10,198 
 1440   1476  Hetty Koster               's-Gravenhage         1966    177e Vrec      27:23    58:50    55:13  10,198 
 1441   1194  Mena Smolders              's-Gravenhage         1982    178e Vrec      28:14    58:50    57:12  10,198 
 1442   2568  Juergen Lehmann            's-Gravenhage         1966    762e Mrec      27:36    58:52    57:21  10,193 
 1443   2224  Mariël Duivesteijn         's-Gravenhage         1990    179e Vrec      28:15    58:53    56:10  10,190 
 1444   2094  Ronald Pasman              's-Gravenhage         1979    763e Mrec      27:19    58:54    56:55  10,187 
 1445   1837  Natalie Hoogerheide        Haag Atletiek         1968    180e Vrec      29:03    58:56    58:29  10,181 
 1446   1996  Elaine Beek                Aegon                 1977    181e Vrec      26:58    58:57    57:14  10,178 
 1447   1710  Ingeborg Henkes            De Koplopers          1965    182e Vrec      28:04    58:57    56:37  10,178 
 1448   4468  Marjolein Peters           Sdu Road Runners Zoe  1961     71e VSdu      28:07    58:59    55:42  10,172 
 1449   2633  Stephan Franken            's-Gravenhage         1983    764e Mrec      27:48    59:01    55:34  10,167 
 1450   1400  Leona Haaring              's-Gravenhage         1967    183e Vrec      27:09    59:01    56:34  10,167 
 1451   1494  Ferry Schuller             's-Gravenhage         1977    765e Mrec      27:09    59:02    55:04  10,164 
 1452   2666  Niels Bekkers              Sparta                1959    766e Mrec      28:07    59:03    56:18  10,161 
 1453   1534  Tom Moester                's-Gravenhage         1974    767e Mrec      28:00    59:03    55:22  10,161 
 1454   2569  Aad Harfterkamp            Haag Atletiek         1965    768e Mrec      28:35    59:04    57:33  10,158 
 1455   1313  Femke van Veen             's-Gravenhage         1973    184e Vrec      28:35    59:04    57:33  10,158 
 1456   1225  Suzanne Kramer             's-Gravenhage         1980    185e Vrec      27:35    59:05    56:11  10,155 
 1457   2391  Maarten Meppelink          's-Gravenhage         1979    769e Mrec      27:52    59:05    58:18  10,155 
 1458   4239  Pieter van der Gaast       Centraal Bureau voor  1954    268e MSdu      28:31    59:05    57:22  10,155 
 1459   2721  Marvin Verseveldt          Rijswijk Zh           1983    770e Mrec      28:14    59:07    55:36  10,149 
 1460   4624  Barbara Platenburg         Ministerie van Justi           72e VSdu      28:10    59:08    57:19  10,147 
 1461   4088  Janneke Langeveld          AEGON N.V.            1966     73e VSdu      29:46    59:08    58:19  10,147 
 1462   4546  Olav Nieuwenhuijs          Max Health Club               269e MSdu      28:29    59:13    58:05  10,132 
 1463   1315  Jacqueline Mastboom        's-Gravenhage         1960    186e Vrec      28:55    59:14    59:03  10,129 
 1464   1583  Bart Werk                  Leiden                1960    771e Mrec      28:00    59:17    55:40  10,121 
 1465   4281  Chloe Pasturel             European Patent Offi          270e MSdu      28:39    59:18    57:27  10,118 
 1466    444  Jan Wassink                Haag Atletiek         1953     32e M55       28:17    59:19    58:57  10,115 
 1467   2246  Elier van der Assum        Rijswijk Zh           1964    187e Vrec      28:09    59:20    58:52  10,112 
 1468   1403  Thea Brittijn              's-Gravenhage         1960    188e Vrec      27:20    59:20    55:31  10,112 
 1469   1327  Eric Lups                  Voorburg              1962    772e Mrec      27:47    59:20    58:21  10,112 
 1470   2016  Horst Storm                's-Gravenhage         1944    773e Mrec      27:21    59:20    55:31  10,112 
 1471   1444  Jessi van ingen Schenau    Nootdorp              1974    189e Vrec      28:22    59:21    56:50  10,110 
 1472   1197  Rosemin Lanting            Amsterdam             1984    190e Vrec      28:47    59:21    57:06  10,110 
 1473   4599  Henk van Dijk              Ministerie van Justi          271e MSdu      27:10    59:22    57:43  10,107 
 1474   1782  Pierre Groetelaars         's-Gravenhage         1972    774e Mrec      27:42    59:28    55:18  10,090 
 1475   4310  Ed van Deutekom            Holland Casino Schev  1967    272e MSdu      26:01    59:29    57:46  10,087 
 1476   1741  Monique van Agthoven       the Hague Road Runne  1978    191e Vrec      29:09    59:30    56:50  10,084 
 1477   4391  Marijke Simon              Sdu Directie          1964     74e VSdu      28:18    59:30    56:47  10,084 
 1478   1489  Jeffrey van der Wateren    's-Gravenhage         1988    775e Mrec      26:20    59:31    57:18  10,081 
 1479   2114  Denise Linkerhof           Zoetermeer            1986    192e Vrec      28:04    59:32    56:15  10,078 
 1480   4222  Sharon Mulder              InfoMil               1982     75e VSdu      28:12    59:32    57:41  10,078 
 1481   1811  René Christ                the Hague Road Runne  1968    776e Mrec      29:08    59:34    56:54  10,073 
 1482   2065  Lily Morgan                's-Gravenhage         1993    193e Vrec      29:14    59:36    57:05  10,067 
 1483   2102  Glenn Krancher             den haag              1968    777e Mrec      27:45    59:36    56:48  10,067 
 1484    673  Carolyn Edgerton           Haag Atletiek         1961     13e V45       27:35    59:37    56:34  10,064 
 1485   2080  Carla Rommelse             Strijen               1968    194e Vrec      29:11    59:38    55:50  10,061 
 1486   2076  Marion Meershoek           Voorburg              1969    195e Vrec      28:05    59:39    57:40  10,059 
 1487   2671  Martin Graeff              Oegstgeest            1962    778e Mrec      29:18    59:39    59:02  10,059 
 1488   1013  Bram Wesselo               's-Gravenhage         1980    779e Mrec      28:15    59:39    55:46  10,059 
 1489   2634  Pascal de Winter           Zoeterwoude           1970    780e Mrec      29:10    59:40    55:50  10,056 
 1490   1244  Ron van der Linden         Leidschendam          1966    781e Mrec      28:50    59:40    55:50  10,056 
 1491   1567  Tim Out                    Zoetermeer            1978    782e Mrec      27:25    59:41    56:03  10,053 
 1492   4609  Ron Karseboom              Ministerie van Justi          273e MSdu      28:08    59:43    58:22  10,047 
 1493   4214  Monique van Loenen         Provastgoed Nederlan  1968     76e VSdu      28:41    59:44    57:47  10,045 
 1494   2058  Marloes Rotmann            Amsterdam             1977    196e Vrec      28:54    59:45    56:48  10,042 
 1495   4495  E Vijn                     Sdu BI Cobouw         1972     77e VSdu      28:09    59:45    58:50  10,042 
 1496   1989  Sven vd Wal                Aegon                 1970    783e Mrec      27:44    59:46    57:39  10,039 
 1497   4623  Ceciel Turkenburg          Ministerie van Justi           78e VSdu      28:36    59:47    57:58  10,036 
 1498   5251  Friso Jedema               's-Gravenhage         1997    784e Mrec      28:29    59:48    59:33  10,033 
 1499   4178  Madelon Eling              Den Haag Marketing    1968     79e VSdu      27:53    59:48    55:46  10,033 
 1500   1003  Juan Vrijs                 Leiden                1953    785e Mrec      28:08    59:48    56:53  10,033 
 1501   2704  Victor van Gelder          's-Gravenhage         1959    786e Mrec      27:06    59:48    55:27  10,033 
 1502   4232  Lucie Nan                  Centraal Bureau voor  1963     80e VSdu      28:32    59:52    58:10  10,022 
 1503   1550  Irene de Gier              Haag Atletiek         1958    197e Vrec      28:41    59:53    59:08  10,019 
 1504   1829  Erik de Groot              Zoetermeer            1959    787e Mrec      28:07    59:53    56:45  10,019 
 1505   2512  Carl Dede                  's-Gravenhage         1953    788e Mrec      28:35    59:55    57:06  10,014 
 1506   1195  MB Hofland                 Haag Atletiek         1968    198e Vrec      29:04    59:55    58:22  10,014 
 1507   1069  John Nan                   Wassenaar             1953    789e Mrec      28:34    59:56    59:05  10,011 
 1508   2192  Fleur Boose                's-Gravenhage         1976    199e Vrec      27:55    59:57    57:33  10,008 
 1509    656  Karen Jutte                Haag Atletiek         1974      8e V35       29:05    59:57    58:24  10,008 
 1510   2542  Boudewijn Dede             Haag Atletiek         1947    790e Mrec      29:22    59:57    57:07  10,008 
 1511   2730  Karin Boukema              's-Gravenhage         1962    200e Vrec      28:45    59:57    58:41  10,008 
 1512   1565  Ineke Mathot               Haag Atletiek         1971    201e Vrec      29:04    59:57    58:24  10,008 
 1513   4442  Geerte Burgers             Sdu Corporate Develo  1979     81e VSdu      27:54    59:57    55:50  10,008 
 1514   4256  Wanda van Wieringen        HP Nederland          1983     82e VSdu      28:17    59:58    59:13  10,006 
 1515   1176  Sacha van Zanen            the Hague Road Runne  1973    202e Vrec      27:24    59:58    57:00  10,006 
 1516   1044  Danny Hanse                's-Gravenhage         1973    791e Mrec      28:42    59:59    56:24  10,003 
 1517   1663  Arie van der Toorn         's-Gravenhage         1961    792e Mrec      28:49  1:00:00    56:36  10,000 
 1518   2563  Kees de Haan               's-Gravenhage         1947    793e Mrec      26:30  1:00:01    57:21   9,997 
 1519   2624  Ina Witte                  Zaltbommel            1957    203e Vrec      28:23  1:00:01    57:10   9,997 
 1520   1363  Sabine van Laarhoven       Zoetermeer            1975    204e Vrec      28:44  1:00:01    56:16   9,997 
 1521   1351  Sui Tsang                  Maassluis             1977    205e Vrec      28:44  1:00:02    56:17   9,994 
 1522   1720  Hans van der Ster          Delft                 1964    794e Mrec      28:57  1:00:02    58:00   9,994 
 1523    657  Annelies Virginia          PAC                   1970      9e V35       27:42  1:00:02    55:58   9,994 
 1524   1040  Edgar Leeman               's-Gravenhage         1976    795e Mrec      28:42  1:00:03    56:27   9,992 
 1525   1321  Clara Treanor              's-Gravenhage         1963    206e Vrec      27:30  1:00:03    56:10   9,992 
 1526   1270  Dittie Bakker              's-Gravenhage         1972    207e Vrec      28:53  1:00:06    58:13   9,983 
 1527   2062  Frans Frauenfelder         's-Gravenhage         1972    796e Mrec      28:53  1:00:06    58:14   9,983 
 1528   2115  Barrie Heemskerk           Haag Atletiek         1946    208e Vrec      28:07  1:00:06    57:05   9,983 
 1529   1543  Wilfred de Wolf            Sassenheim            1959    797e Mrec      29:09  1:00:07    57:02   9,981 
 1530   1929  Martijn Linckens           Zoetermeer            1974    798e Mrec      28:07  1:00:08    56:13   9,978 
 1531   1265  Kees Buijs                 's-Gravenhage         1953    799e Mrec      28:48  1:00:09    58:03   9,975 
 1532   1786  Walter van Amerongen       Atverni               1969    800e Mrec      28:02  1:00:12    56:13   9,967 
 1533   4082  Coby Drenth                AEGON N.V.            1957     83e VSdu      28:10  1:00:12    58:26   9,967 
 1534   1730  Ton Soons                  's-Gravenhage         1965    801e Mrec      28:11  1:00:12    57:01   9,967 
 1535   1047  Janke Westerhuis           's-Gravenhage         1962    209e Vrec      28:34  1:00:14    57:09   9,961 
 1536   1817  Sanne Duijndam             Voorburg              1985    210e Vrec      27:58  1:00:14    57:14   9,961 
 1537   1636  Saskia van Nieuwkerk       's-Gravenhage         1986    211e Vrec      28:40  1:00:14    58:42   9,961 
 1538   1897  Nathalie Franse            Voorburg              1988    212e Vrec      28:54  1:00:16    56:48   9,956 
 1539   2127  Wouter Loeff               's-Gravenhage         1984    802e Mrec      28:28  1:00:16    56:22   9,956 
 1540   1440  Jan van Hoorn              Rotterdam             1957    803e Mrec      29:21  1:00:17    57:47   9,953 
 1541   1689  Robert Selles              Nootdorp              1954    804e Mrec      28:09  1:00:19    56:31   9,947 
 1542   2483  Marielle Antvelink-Rijk    the Hague Road Runne  1964    213e Vrec      28:24  1:00:19    56:29   9,947 
 1543   2215  Robert Janssen             's-Gravenhage         1978    805e Mrec      29:02  1:00:19    57:45   9,947 
 1544   1416  Rolf van Nauta Lemke       's-Gravenhage         1958    806e Mrec      28:00  1:00:19    58:59   9,947 
 1545   2379  Eric van Voorst            Nootdorp              1958    807e Mrec      28:10  1:00:20    56:09   9,945 
 1546   1914  Michel Nolten              's-Gravenhage         1977    808e Mrec      27:36  1:00:20    57:03   9,945 
 1547   4419  R Vurens                   Sdu Legal&Tax         1972    274e MSdu      29:48  1:00:21    57:58   9,942 
 1548   2556  Samantha Pearson           Wassenaar             1969    214e Vrec      28:26  1:00:24    56:55   9,934 
 1549   1418  Chris Hopley               Rijswijk Zh           1972    809e Mrec      28:10  1:00:25    56:30   9,931 
 1550   1617  Lianne Dekker              's-Gravenhage         1964    215e Vrec      27:12  1:00:25    56:17   9,931 
 1551   2465  Jan Tegelaar               AV '40                1951    810e Mrec      28:08  1:00:26    57:22   9,928 
 1552   1581  Jeanette van Bussel        's-Gravenhage         1969    216e Vrec      28:11  1:00:27    59:31   9,926 
 1553    276  Alex Kant                  Ilion                 1951     33e M55       28:32  1:00:29    58:25   9,920 
 1554   1796  Catherine Minis            's-Gravenhage         1962    217e Vrec      28:10  1:00:30    58:14   9,917 
 1555   1449  Tom Brons                  's-Gravenhage         1962    811e Mrec      29:06  1:00:31    58:18   9,915 
 1556   4097  Anil Soekhoe               Gemeente Den Haag/Bu  1974     84e VSdu      30:22  1:00:32    58:48   9,912 
 1557   2453  Laurie Kranendonk          's-Gravenhage         1982    218e Vrec      28:34  1:00:33    57:01   9,909 
 1558   2199  Brenda Radstake            Berkel en Rodenrijs   1971    219e Vrec      27:44  1:00:34    56:34   9,906 
 1559   2599  Magda van Grootveld        Scherpenzeel Gld      1959    220e Vrec      28:02  1:00:34    56:57   9,906 
 1560   2598  Gert van Grootveld         Scherpenzeel Gld      1957    812e Mrec      28:02  1:00:34    56:58   9,906 
 1561   4620  Dana van Beek              Ministerie van Justi           85e VSdu      28:02  1:00:34    58:47   9,906 
 1562   2152  Nina Waldhauer             Amsterdam             1982    221e Vrec      28:48  1:00:35    57:38   9,904 
 1563   1974  Maarten de Niet            Aegon                 1959    813e Mrec      27:52  1:00:36    58:32   9,901 
 1564   2593  Bas van Binnendijk         Dutch Runners Gold    1968    814e Mrec      27:11  1:00:37    56:22   9,898 
 1565   1619  Mireille de Visser         Oostzaan              1973    222e Vrec      28:32  1:00:37    56:42   9,898 
 1566   1616  Mirjam Manasse             Oostzaan              1973    223e Vrec      28:32  1:00:37    56:42   9,898 
 1567   1521  Rineke Helfrich            's-Gravenhage         1983    224e Vrec      28:28  1:00:39    58:14   9,893 
 1568   2095  Lennaert Roumen            Leidschendam          1982    815e Mrec      27:25  1:00:41    58:15   9,887 
 1569   1729  Bart de Lange              's-Gravenhage         1982    816e Mrec      28:21  1:00:42    58:12   9,885 
 1570   4111  Therese Jens               AEGON CIC             1962     86e VSdu      29:48  1:00:43  1:00:21   9,882 
 1571   4308  Orji Akoma                 BHPBilliton Internat  1965    275e MSdu      27:27  1:00:43    57:55   9,882 
 1572   4266  Dineke Veltmeijer          GDF SUEZ                       87e VSdu      27:57  1:00:43    59:18   9,882 
 1573   1805  Timo Thunnissen            's-Gravenzande        1970    817e Mrec      28:11  1:00:45    57:42   9,877 
 1574   2589  Shang-Jen Wang             's-Gravenhage         1994    818e Mrec      29:29  1:00:46    58:24   9,874 
 1575   4096  Silvia v den Dobbelsteen   Gemeente Den Haag/Bu  1960     88e VSdu      30:01  1:00:47    59:02   9,871 
 1576   4404  C M van Welsem             Jong Sdu                       89e VSdu      29:36  1:00:48    58:48   9,868 
 1577   1980  Jaco Voet                  Aegon                 1968    819e Mrec      28:31  1:00:51    57:42   9,860 
 1578   1602  Harold Tjaden              Nootdorp              1969    820e Mrec      28:11  1:00:52    57:16   9,858 
 1579   1183  Maaike Vermeij             Boskoop               1974    225e Vrec      29:18  1:00:53    58:23   9,855 
 1580   1927  JC de Jong                 Zoetermeer            1975    821e Mrec      29:04  1:00:53    56:52   9,855 
 1581   1751  Marco Ferrageau            Rijswijk Zh           1966    822e Mrec      29:07  1:00:54    58:22   9,852 
 1582   1896  Hans Latenstein            's-Gravenhage         1965    823e Mrec      28:27  1:00:54    59:07   9,852 
 1583   1558  Denis naudin ten Cate      's-Gravenhage         1972    824e Mrec      29:04  1:00:55    58:50   9,850 
 1584   1096  Monique de Boer            Wassenaar             1972    226e Vrec      34:45  1:00:55    57:15   9,850 
 1585   1530  Pieteke Lippmann           's-Gravenhage         1976    227e Vrec      29:04  1:00:55    58:51   9,850 
 1586   2291  Annie Hooghiemstra         's-Gravenhage         1964    228e Vrec      27:56  1:01:00    57:03   9,836 
 1587   1333  Mijke Sluis                's-Gravenhage         1973    229e Vrec      28:53  1:01:02    58:19   9,831 
 1588   4336  Gert Riphagen              SZW                   1956    276e MSdu      28:29  1:01:02    59:51   9,831 
 1589   1680  Melanie Renaud             's-Gravenhage         1989    230e Vrec      28:58  1:01:03    57:05   9,828 
 1590   1562  Tom Henneveld              's-Gravenhage         1985    825e Mrec      28:58  1:01:03    57:05   9,828 
 1591   1679  Nadjeztha Schouten         's-Gravenhage         1987    231e Vrec      28:58  1:01:03    57:05   9,828 
 1592   2089  Eric Kahle                 's-Gravenhage         1962    826e Mrec      29:09  1:01:04  1:00:37   9,825 
 1593   2502  Ruud Esbeukman             PAC                   1958    827e Mrec      29:36  1:01:06    58:53   9,820 
 1594   4384  Gerben Epema               Parnassia Bavo Groep  1963    277e MSdu      28:05  1:01:07    57:13   9,817 
 1595   1981  Jacqueline de Bruijn       Aegon                 1969    232e Vrec      27:58  1:01:09    57:12   9,812 
 1596   4474  A Platvoet Belova          Sdu Public            1983     90e VSdu      29:05  1:01:10    59:15   9,809 
 1597   2006  Rik Franken                Aegon                 1967    828e Mrec      29:58  1:01:10    58:42   9,809 
 1598   2697  Maarten van der Toorn      's-Gravenhage         1950    829e Mrec      28:38  1:01:11    59:10   9,807 
 1599   4078  Kees Storm                 AEGON N.V.            1941    278e MSdu      28:53  1:01:12    59:31   9,804 
 1600   4315  Yvonne Puister             Holland Casino Schev  1967     91e VSdu      28:21  1:01:13    57:50   9,801 
 1601   2005  Bertine Huberts            Aegon                 1968    233e Vrec      29:56  1:01:13  1:00:53   9,801 
 1602   1633  Ingeborg Husen             's-Gravenhage         1967    234e Vrec      28:45  1:01:14    58:50   9,799 
 1603   4312  John Jongeneelen           Holland Casino Schev  1969    279e MSdu      27:46  1:01:15    57:52   9,796 
 1604   2285  Huub Vrenken               's-Gravenhage         1961    830e Mrec      27:22  1:01:16    57:03   9,793 
 1605   1979  Paul van Broekhuysen       Aegon                 1963    831e Mrec      28:46  1:01:17    58:16   9,791 
 1606   1590  Ellen Blok                 's-Gravenhage         1963    235e Vrec      28:40  1:01:19    58:14   9,785 
 1607   1589  Domien Zahradnik           's-Gravenhage         1958    832e Mrec      28:40  1:01:19    58:14   9,785 
 1608   2129  Riette Koper               Heemskerk             1963    236e Vrec      29:01  1:01:20    58:22   9,783 
 1609   2539  Ruud van Zanten            Wateringen            1962    833e Mrec      27:49  1:01:20    57:51   9,783 
 1610   1237  Annemarie Hatzman          's-Gravenhage         1982    237e Vrec      28:25  1:01:21    58:44   9,780 
 1611   2728  Roland van Roosmalen       's-Gravenhage         1953    834e Mrec      29:48  1:01:21    59:25   9,780 
 1612   1032  Jeroen Kraaij              's-Gravenhage         1977    835e Mrec      28:24  1:01:21    58:44   9,780 
 1613   1888  Jeroen Emke                's-Gravenhage         1980    836e Mrec      30:02  1:01:22    57:28   9,777 
 1614   1887  Irene Akkerhuis            Wateringen            1970    238e Vrec      30:07  1:01:23    58:10   9,775 
 1615   2027  Barber Bouwma              Amsterdam             1980    239e Vrec      29:41  1:01:26    57:19   9,767 
 1616   2374  Dorien Hoefer              's-Gravenhage         1976    240e Vrec      28:49  1:01:27    58:45   9,764 
 1617   1421  Elaine Triest              's-Gravenhage         1984    241e Vrec      28:26  1:01:28    57:21   9,761 
 1618   2525  Brigit Schelle             Nieuwerkerk ad IJsse  1961    242e Vrec      28:21  1:01:30    57:26   9,756 
 1619   2696  Christine Filip            Trimclub Clingendael  1966    243e Vrec      28:56  1:01:32    59:01   9,751 
 1620   2110  Arnold van den Berg        's-Gravenhage         1974    837e Mrec      29:05  1:01:32    57:49   9,751 
 1621   2415  Dirk Walbert               's-Gravenhage         1967    838e Mrec      29:30  1:01:33    57:10   9,748 
 1622   1145  Bob Kaarls                 Wassenaar             1966    839e Mrec      27:17  1:01:35    58:01   9,743 
 1623   1575  Anuschka Huschka           's-Gravenhage         1974    244e Vrec      28:15  1:01:35    57:27   9,743 
 1624   2243  A B van Biezen             Nootdorp              1951    840e Mrec      28:49  1:01:36    58:06   9,740 
 1625    609  Roos Grisnigt              Sparta                1972     10e V35       30:12  1:01:38    59:18   9,735 
 1626   1220  Mitchell Westdorp          's-Gravenhage         1991    841e Mrec      27:20  1:01:39  1:01:01   9,732 
 1627   2509  Mirjam de Paus             's-Gravenhage         1967    245e Vrec      28:34  1:01:40    57:56   9,730 
 1628   2399  Fauzia Coenen-Mahboeb      Sparta                1965    246e Vrec      29:22  1:01:41    58:59   9,727 
 1629   2173  Rens de Wit                's-Gravenhage         1991    842e Mrec      28:01  1:01:41    58:45   9,727 
 1630   2396  Peter R Bronkhorst         the Hague Road Runne  1946    843e Mrec      28:26  1:01:42    59:16   9,724 
 1631   1245  Bruno Zuercher             's-Gravenhage         1963    844e Mrec      29:56  1:01:42    59:16   9,724 
 1632   1360  Cindy Meijer               's-Gravenhage         1982    247e Vrec      29:12  1:01:42    59:26   9,724 
 1633   1478  Evelien de Boer            Atverni               1984    248e Vrec      28:53  1:01:43    58:06   9,722 
 1634   2464  Hans Verhagen              Rotterdam             1947    845e Mrec      27:44  1:01:44    57:41   9,719 
 1635   4205  Paul de Bruin              Bourgonje BV          1969    280e MSdu      27:33  1:01:45  1:00:54   9,717 
 1636   4435  Jerry Smit                 Sdu Corporate Develo  1972    281e MSdu      29:04  1:01:46    58:01   9,714 
 1637   1119  John Lester                Voorschoten           1958    846e Mrec      29:12  1:01:47  1:00:45   9,711 
 1638   4515  Eng Yi Tan                 BHPBilliton Internat  1972    282e MSdu      27:23  1:01:48    58:28   9,709 
 1639   2588  Marcel Mossel              's-Gravenhage         1973    847e Mrec      28:43  1:01:49    58:50   9,706 
 1640   2023  Lucy Kim                   's-Gravenhage         1971    249e Vrec      30:22  1:01:50  1:01:38   9,704 
 1641   4385  Elly Oosterveer            Parnassia Bavo Groep  1964     92e VSdu      28:43  1:01:51    57:54   9,701 
 1642   4400  Judith Mulder              Jong Sdu              1983     93e VSdu      29:03  1:01:51    58:39   9,701 
 1643   4413  Berend Broerse             Sdu Legal&Tax         1972    283e MSdu      30:02  1:01:51    58:39   9,701 
 1644   1966  Mike Haney                 's-Gravenhage         1971    848e Mrec      30:22  1:01:51  1:01:38   9,701 
 1645   4622  Dennis Brocker             Ministerie van Justi          284e MSdu      28:41  1:01:52  1:01:23   9,698 
 1646   2073  Jan Breukelman             's-Gravenhage         1955    849e Mrec      27:35  1:01:53    59:36   9,696 
 1647   1339  Berry de Jong              's-Gravenhage         1965    850e Mrec      28:12  1:01:54    58:06   9,693 
 1648   2715  Tineke van Dijk            's-Gravenhage         1965    250e Vrec      29:48  1:01:56  1:01:22   9,688 
 1649   4036  Maria van Wissen           RdGG Diagnostisch Ce  1956     94e VSdu      29:08  1:01:56    58:13   9,688 
 1650   2064  Debbie Ruff                's-Gravenhage         1969    251e Vrec      29:42  1:01:57    59:30   9,685 
 1651   2252  Theo Hooghiemstra          's-Gravenhage         1969    851e Mrec      30:18  1:01:58    57:52   9,683 
 1652   1454  James van der Spek         's-Gravenhage         1980    852e Mrec      29:02  1:01:58    58:25   9,683 
 1653   1443  Martine Lettinga           's-Gravenhage         1981    252e Vrec      29:02  1:01:59    58:25   9,680 
 1654   4542  Ruth Schipper              Max Health Club                95e VSdu      29:10  1:02:00    58:18   9,677 
 1655   1495  Jochen van Wylick          's-Gravenhage         1982    853e Mrec      27:26  1:02:01    58:09   9,675 
 1656   1196  Annemiek van Spanje        Amsterdam             1980    253e Vrec      28:49  1:02:01    59:46   9,675 
 1657   2264  Karel van Maanen           's-Gravenhage         1958    854e Mrec      28:48  1:02:03    58:02   9,670 
 1658   1099  Gerrie Prins               's-Gravenhage         1982    254e Vrec      29:21  1:02:03    59:54   9,670 
 1659   1330  Gea Zeilstra               's-Gravenhage         1969    255e Vrec      28:37  1:02:05    57:52   9,664 
 1660   1318  Mirjan de Lange            the Hague Road Runne  1982    256e Vrec      28:48  1:02:05    58:03   9,664 
 1661   4189  Denise Elfrink             Vanberkel & Verwei             96e VSdu      29:19  1:02:05  1:00:31   9,664 
 1662   1098  Denis Luhulima             's-Gravenhage         1966    855e Mrec      28:08  1:02:06    59:24   9,662 
 1663   1384  Sjaak van Koppen           Bleiswijk             1963    856e Mrec      29:42  1:02:08    58:22   9,657 
 1664   1349  Melissa Kotiso             's-Gravenhage         1978    257e Vrec      29:58  1:02:09    59:36   9,654 
 1665   1430  MJ de Mol van Otterloo     Voorburg              1965    857e Mrec      28:37  1:02:10    57:53   9,651 
 1666   1944  Thurid Samro               's-Gravenhage         1964    258e Vrec      33:38  1:02:10  1:02:10   9,651 
 1667   1199  Simona Panneman            's-Gravenhage         1980    259e Vrec      28:11  1:02:11    58:10   9,649 
 1668   2194  Barbara Koppelman          's-Gravenhage         1984    260e Vrec      29:06  1:02:12  1:00:11   9,646 
 1669   1129  Lotte Berkel               's-Gravenhage         1991    261e Vrec      29:55  1:02:14    59:20   9,641 
 1670   1114  Anne Roelofs               's-Gravenhage         1991    262e Vrec      29:55  1:02:14    59:20   9,641 
 1671    607  Marijke Klement            the Hague Road Runne  1966     11e V35       28:49  1:02:14    58:22   9,641 
 1672   2189  Patricia Couwenberg        's-Gravenhage         1972    263e Vrec      28:47  1:02:15    59:20   9,639 
 1673   1399  Ada den Dulk               the Hague Road Runne  1956    264e Vrec      29:25  1:02:16    59:59   9,636 
 1674   1137  Jacqueline vd Nouweland    's-Gravenhage         1962    265e Vrec      30:50  1:02:18    59:58   9,631 
 1675   2457  Izabela Karbowiak          Voorburg              1976    266e Vrec      28:49  1:02:20    58:56   9,626 
 1676   2656  Dulce van Catarrinho       Haarlemmermeer        1968    267e Vrec      30:12  1:02:23  1:02:05   9,618 
 1677   2195  Rosa oliver Betran         the Hague Road Runne  1966    268e Vrec      28:49  1:02:23    58:31   9,618 
 1678   4632  Pieter D'Hoore             ING Investment Manag  1973    285e MSdu      28:12  1:02:25    59:30   9,613 
 1679   2484  Sylvia Geerling            Trimclub Clingendael  1976    269e Vrec      29:19  1:02:25    59:54   9,613 
 1680   2200  Anne Marie Joustra         the Hague Road Runne  1963    270e Vrec      28:24  1:02:28    58:38   9,605 
 1681   1472  Natasha Taal               's-Gravenhage         1981    271e Vrec      28:15  1:02:29    58:21   9,603 
 1682   1727  Johan Hunck                's-Gravenhage         1976    858e Mrec      28:15  1:02:31  1:01:19   9,597 
 1683   1485  Boris van Oppen            Rijswijk Zh           1971    859e Mrec      27:23  1:02:31    58:41   9,597 
 1684   4387  Ingeborg Hoogveld          Parnassia Bavo Groep  1970     97e VSdu      29:24  1:02:33    58:35   9,592 
 1685   2019  Francisca Moesker          Aegon                 1970    272e Vrec      29:31  1:02:35  1:00:27   9,587 
 1686   4365  Anuska Mandzi-Gouw         Mn Services           1973     98e VSdu      30:26  1:02:36  1:01:52   9,585 
 1687   2549  Marielle Wolf              Haag Atletiek         1973    273e Vrec      29:43  1:02:37  1:02:10   9,582 
 1688   1848  Jan Mulder                 Rijswijk Zh           1950    860e Mrec      28:43  1:02:38    59:42   9,580 
 1689   1036  Sandra Hoogweg             Rijswijk Zh           1965    274e Vrec      30:39  1:02:38  1:02:08   9,580 
 1690   1610  Ingrid van Es              's-Gravenhage         1972    275e Vrec      28:48  1:02:39    59:13   9,577 
 1691   2674  Leo Onderwater             's-Gravenhage         1964    861e Mrec      29:42  1:02:46  1:00:35   9,559 
 1692   4037  Magda van Leeuwen          RdGG Diagnostisch Ce  1966     99e VSdu      30:28  1:02:48  1:01:38   9,554 
 1693   1943  Milou Haggenburg           's-Gravenhage         1987    276e Vrec      29:41  1:02:49    58:42   9,552 
 1694   1697  Nico Koenhein              Haag Atletiek         1937    862e Mrec      30:17  1:02:50  1:02:22   9,549 
 1695   1642  Marco Wooninck             Haag Atletiek         1957    863e Mrec      28:58  1:02:51  1:00:41   9,547 
 1696   4621  Erik Stoops                Ministerie van Justi          286e MSdu      29:27  1:02:51  1:01:02   9,547 
 1697   4416  P Pronk                    Sdu Legal&Tax         1965    287e MSdu      29:51  1:02:53  1:00:32   9,541 
 1698   2217  Marion baeten-van Oostrum  Leidschendam          1968    277e Vrec      29:25  1:02:53    58:57   9,541 
 1699   4526  Mireille Beumer            Max Health Club               100e VSdu      29:25  1:02:53    59:39   9,541 
 1700   2101  Jolanda van der Straaten   Zoetermeer            1973    278e Vrec      28:45  1:02:54    59:37   9,539 
 1701   2541  Jan Willem Albers          Zoetermeer            1950    864e Mrec      29:44  1:02:56  1:00:19   9,534 
 1702   1890  Henk de Monyé              Voorschoten           1946    865e Mrec      30:01  1:02:57  1:00:41   9,531 
 1703   1051  Wim Vossen                 the Hague Road Runne  1959    866e Mrec      29:42  1:02:57  1:00:40   9,531 
 1704   4173  Tamar de Koning            Den Haag Marketing    1973    101e VSdu      30:00  1:02:58  1:00:35   9,529 
 1705   1664  Tineke vd Zwan             's-Gravenhage         1965    279e Vrec      29:50  1:02:59  1:01:22   9,526 
 1706   1665  Cor Buytelaar              's-Gravenhage         1958    867e Mrec      29:49  1:02:59  1:01:22   9,526 
 1707   1926  Soerin Hanoeman            Leidschendam          1956    868e Mrec      30:35  1:03:00  1:00:11   9,524 
 1708   2460  Marije Tiggelman           the Hague Road Runne  1967    280e Vrec      29:01  1:03:00  1:00:44   9,524 
 1709    448  Tjitte Kamminga            Haag Atletiek         1955     34e M55       28:22  1:03:00  1:02:25   9,524 
 1710   2169  Mila Dekker                's-Gravenhage         1979    281e Vrec      29:54  1:03:01  1:00:30   9,521 
 1711   1213  Martien de Groene          Wassenaar             1958    869e Mrec      29:21  1:03:01    59:50   9,521 
 1712   2523  Dick Bakker                Voorschoten '97       1956    870e Mrec      29:33  1:03:02    59:14   9,519 
 1713   1185  Oscar Reurekas             Zoetermeer            1980    871e Mrec      28:13  1:03:03  1:01:51   9,516 
 1714   2289  Rene Dijkstra              Hoofddorp             1956    872e Mrec      28:48  1:03:03    58:58   9,516 
 1715   1264  Javier Aguilar Mora        's-Gravenhage         1972    873e Mrec      27:56  1:03:04    59:40   9,514 
 1716   4438  Ellen van Egmond           Sdu Corporate Develo  1969    102e VSdu      30:43  1:03:04    59:50   9,514 
 1717   2265  Boris Peters               's-Gravenhage         1982    874e Mrec      30:37  1:03:06    59:40   9,509 
 1718   2077  Jantine van Arkel          's-Gravenhage         1983    282e Vrec      27:30  1:03:08  1:01:08   9,504 
 1719   1468  Marijke Wolfs              's-Gravenhage         1976    283e Vrec      28:10  1:03:08  1:01:31   9,504 
 1720   1696  Petra van Arendonk         's-Gravenhage         1968    284e Vrec      29:01  1:03:08  1:00:20   9,504 
 1721   1693  Cynthia Beumer             's-Gravenhage         1958    285e Vrec      29:01  1:03:12  1:00:24   9,494 
 1722   1588  Marjolein Kool             Haag Atletiek         1960    286e Vrec      30:02  1:03:13  1:00:59   9,491 
 1723   2519  Jacqueline Termeulen       Dutch Runners Gold    1965    287e Vrec      30:48  1:03:15  1:02:50   9,486 
 1724   1234  Chantal Bywater            Zoetermeer            1975    288e Vrec      28:40  1:03:17    59:06   9,481 
 1725   2216  Sandra Blommestijn         's-Gravenhage         1978    289e Vrec      29:57  1:03:18  1:00:43   9,479 
 1726   2290  Edwin Poppelier            Rijswijk Zh           1963    875e Mrec      29:32  1:03:20    59:16   9,474 
 1727   4628  Marchien Holtrop           Ministerie van Justi          103e VSdu      30:09  1:03:21  1:01:33   9,471 
 1728   2444  Carol Gonzaga              Rotterdam             1979    290e Vrec      28:43  1:03:23    59:18   9,466 
 1729   2288  Frans de Groot             's-Gravenhage         1958    876e Mrec      30:09  1:03:23    59:06   9,466 
 1730   1699  Pamela Lau                 Rotterdam             1984    291e Vrec      30:20  1:03:26    59:55   9,459 
 1731   1925  Rehu Klatt                 's-Gravenhage         1955    877e Mrec      29:02  1:03:26  1:01:09   9,459 
 1732   1243  Gea Velt                   Haag Atletiek         1974    292e Vrec      29:19  1:03:26  1:01:15   9,459 
 1733   1508  Enrico Esposito            's-Gravenhage         1959    878e Mrec      29:16  1:03:27    59:21   9,456 
 1734   2610  Conny Wildeman             Voorburg              1968    293e Vrec      30:23  1:03:30    59:53   9,449 
 1735   1776  Dorien Poirters            's-Gravenhage         1983    294e Vrec      29:17  1:03:31  1:00:06   9,446 
 1736   1582  Louis van der Toorn        's-Gravenhage         1964    879e Mrec      29:29  1:03:31  1:00:09   9,446 
 1737   2248  Heleen Wagenaar            the Hague Road Runne  1955    295e Vrec      28:54  1:03:32  1:00:29   9,444 
 1738   2707  Anne de Jong               Amsterdam             1975    880e Mrec      28:24  1:03:33  1:00:36   9,441 
 1739   4225  Erik Duin                  InfoMil               1979    288e MSdu      28:12  1:03:34  1:01:37   9,439 
 1740   1113  Eveline van Hest           's-Gravenhage         1983    296e Vrec      31:17  1:03:36  1:01:47   9,434 
 1741    400  Ben Girwar                 Haag Atletiek         1965     34e M45       27:42  1:03:37  1:00:17   9,431 
 1742   1428  Imara Welfing              Amsterdam             1978    297e Vrec      29:40  1:03:38  1:00:42   9,429 
 1743   1074  Michelina Malafronte       Voorburg              1971    298e Vrec      30:34  1:03:38  1:01:30   9,429 
 1744   1960  Claudia Ootjers            Zaandam               1981    299e Vrec      30:03  1:03:40    59:47   9,424 
 1745   1703  Greetje Schoonus           's-Gravenhage         1956    300e Vrec      30:01  1:03:43  1:02:06   9,417 
 1746   1559  Monica Hooijmans           's-Gravenhage         1970    301e Vrec      31:08  1:03:43  1:02:50   9,417 
 1747   1702  John Schoonus              's-Gravenhage         1961    881e Mrec      30:01  1:03:43  1:02:06   9,417 
 1748   1569  Eva Kal                    's-Gravenhage         1961    302e Vrec      31:08  1:03:43  1:02:51   9,417 
 1749   4030  André Pronk                RdGG Diagnostisch Ce  1960    289e MSdu      30:28  1:03:44  1:02:35   9,414 
 1750   1825  Bianca van Riet            Amsterdam             1973    303e Vrec      30:03  1:03:47    59:54   9,407 
 1751   2382  Sam Skippen                's-Gravenhage         1965    304e Vrec      29:20  1:03:50  1:01:31   9,399 
 1752   4233  Peter Quick                Centraal Bureau voor  1949    290e MSdu      30:19  1:03:51  1:02:08   9,397 
 1753   2389  Erik van Hurck             's-Gravenhage         1982    882e Mrec      30:23  1:03:51  1:02:31   9,397 
 1754   2177  Samantha Agterof           's-Gravenhage         1970    305e Vrec      30:16  1:03:52  1:03:06   9,395 
 1755   2461  Sandra van der Hout        's-Gravenzande        1970    306e Vrec      29:23  1:03:58  1:00:31   9,380 
 1756   4440  Jan van Linschoten         Sdu Corporate Develo  1950    291e MSdu      29:44  1:03:58    59:51   9,380 
 1757   4443  L Kölker                   Sdu Corporate Develo  1979    104e VSdu      30:01  1:03:59    59:51   9,377 
 1758   2100  Annemarie Sipkens          's-Gravenhage         1971    307e Vrec      31:37  1:04:02  1:01:35   9,370 
 1759   1722  Peter de Steur             Voorburg              1966    883e Mrec      29:07  1:04:09  1:01:37   9,353 
 1760   1406  Marco Dolieslager          Velsen-Zuid           1970    884e Mrec      29:15  1:04:10  1:01:03   9,351 
 1761   1276  Raymond Noordam            's-Gravenhage         1973    885e Mrec      29:47  1:04:13  1:00:46   9,343 
 1762   1988  Mirjam Noort               Aegon                 1963    308e Vrec      30:08  1:04:15  1:00:43   9,339 
 1763   2306  Hans Overduin              Dutch Runners Gold    1954    886e Mrec      30:46  1:04:15  1:03:58   9,339 
 1764   1790  Nicolien Nieuwenhuizen     's-Gravenzande        1968    309e Vrec      29:49  1:04:17  1:01:14   9,334 
 1765   4532  Heleen Blij                Max Health Club               105e VSdu      30:28  1:04:20  1:03:18   9,326 
 1766   4534  Nicole Hendrie             Max Health Club               106e VSdu      30:28  1:04:20  1:03:18   9,326 
 1767   1750  Leonie Spruyt-Hoitink      's-Gravenhage         1973    310e Vrec      29:16  1:04:22  1:01:15   9,322 
 1768   4446  Benno Mateman              Sdu Corporate Develo  1971    292e MSdu      32:19  1:04:22  1:00:10   9,322 
 1769   1992  Niek Allon                 Aegon                 1973    887e Mrec      30:00  1:04:23  1:01:05   9,319 
 1770   1991  Evelien van Veelen         Aegon                 1972    311e Vrec      30:00  1:04:26  1:01:08   9,312 
 1771   1425  Marco van den Burg         Leiden                1986    888e Mrec      32:02  1:04:27  1:02:30   9,310 
 1772   2060  Bertina Mossel             Budel-Dorplein        1962    312e Vrec      29:21  1:04:28  1:00:22   9,307 
 1773   1348  Annette Olland             's-Gravenhage         1968    313e Vrec      30:05  1:04:29  1:02:29   9,305 
 1774   1118  Inge van Spall             's-Gravenhage         1958    314e Vrec      30:31  1:04:29  1:02:12   9,305 
 1775   1328  Sandra van Loon            's-Gravenhage         1965    315e Vrec      30:06  1:04:30  1:02:30   9,302 
 1776   4141  Bert Baggen                Montae                        293e MSdu      29:19  1:04:30  1:02:25   9,302 
 1777   2591  Yvonne van Essen           Haag Atletiek         1962    316e Vrec      31:05  1:04:33  1:04:06   9,295 
 1778   2175  Peter Riemersma            Zoetermeer            1973    889e Mrec      33:52  1:04:34  1:04:34   9,293 
 1779   4139  Jean-Nicolas Gilliquet     European Patent Offi          294e MSdu      30:04  1:04:36  1:01:56   9,288 
 1780   1263  Mechteld Baken             's-Gravenhage         1976    317e Vrec      29:58  1:04:37  1:01:14   9,286 
 1781   1073  Josine Smits               's-Gravenhage         1985    318e Vrec      30:28  1:04:40  1:01:12   9,278 
 1782   1388  Andrea Groot               Amsterdam             1983    319e Vrec      31:18  1:04:45  1:02:43   9,266 
 1783   1014  Linda Jansen               's-Gravenhage         1979    320e Vrec      30:31  1:04:46  1:00:52   9,264 
 1784   2494  Mirelle Tanja              Rijswijk Zh           1982    321e Vrec      30:13  1:04:48  1:01:28   9,259 
 1785   2579  Marita Dongelmans          's-Gravenhage         1980    322e Vrec      30:02  1:04:50  1:02:02   9,254 
 1786   1274  Esther Hoogland            's-Gravenhage         1969    323e Vrec      30:35  1:04:51  1:01:34   9,252 
 1787   1246  Karin Colenbrander         's-Gravenhage         1967    324e Vrec      30:35  1:04:51  1:01:34   9,252 
 1788   2121  Joke Fransen               's-Gravenhage         1963    325e Vrec      29:10  1:04:53  1:01:13   9,247 
 1789   2270  Nathalie Magnée                                          326e Vrec      30:39  1:04:53  1:01:27   9,247 
 1790   1385  Martin Duivesteijn         Rijswijk Zh           1953    890e Mrec      29:19  1:04:53  1:01:40   9,247 
 1791   4382  Rob Leenheer               Parnassia Bavo Groep  1955    295e MSdu      29:59  1:04:56  1:01:00   9,240 
 1792   1853  Antoinette Lambooij        Leiden                1968    327e Vrec      30:41  1:04:59  1:03:40   9,233 
 1793   2300  Peggy de Haan              Leiden                1962    328e Vrec      30:13  1:05:00  1:01:15   9,231 
 1794   1200  Marja van Buuren           's-Gravenhage         1958    329e Vrec      29:56  1:05:02  1:01:07   9,226 
 1795   1452  Marjolein Swaanenburg      Wateringen            1967    330e Vrec      30:37  1:05:06  1:01:16   9,217 
 1796   4199  Linda Waasdorp             Vanberkel & Verwei            107e VSdu      30:16  1:05:07  1:03:06   9,214 
 1797   1964  Barthy Vegter              's-Gravenhage         1962    331e Vrec      31:40  1:05:14  1:03:39   9,198 
 1798   1439  Kees Koper                 Leiden                1974    891e Mrec      30:33  1:05:15  1:02:00   9,195 
 1799   1507  Piet Guit                  's-Gravenhage         1957    892e Mrec      30:37  1:05:15  1:02:27   9,195 
 1800   2526  Alan Benfield              's-Gravenhage         1955    893e Mrec      31:14  1:05:18  1:04:34   9,188 
 1801   1975  Jan van der Ham            Aegon                 1957    894e Mrec      31:13  1:05:23  1:02:17   9,177 
 1802   1462  Rachel Duinisveld          Voorburg              1977    332e Vrec      30:32  1:05:25  1:01:19   9,172 
 1803   1527  Carmen de Veer             Rijswijk Zh           1966    333e Vrec      30:36  1:05:26  1:02:15   9,170 
 1804   4044  Cor Mesman                 Gemeenschappelijk Di  1964    296e MSdu      28:57  1:05:28  1:04:50   9,165 
 1805   1648  Freya van der Valk         's-Gravenhage         1969    334e Vrec      30:35  1:05:29  1:02:43   9,163 
 1806   2214  Esther Blommestijn         's-Gravenhage         1976    335e Vrec      31:27  1:05:30  1:02:54   9,160 
 1807   1965  Jurrie Joachim             Zaandam               1981    895e Mrec      30:15  1:05:32  1:01:37   9,156 
 1808   1125  Nathalie Hulsbosch         Haarlem               1979    336e Vrec      31:27  1:05:33  1:02:58   9,153 
 1809   1713  Nicola Bruce               Leidschendam          1989    337e Vrec      31:00  1:05:34  1:03:13   9,151 
 1810   2137  Gillian Weinberg           Wassenaar                     338e Vrec      29:39  1:05:34  1:02:14   9,151 
 1811   4548  Henri van Dun              Max Health Club               297e MSdu      29:23  1:05:35  1:02:30   9,149 
 1812   2156  Michael Lindeloo           Voorburg              1985    896e Mrec      30:24  1:05:36  1:02:42   9,146 
 1813   4066  Hennie de Klerk            SES WORLD SKIES       1951    298e MSdu      30:28  1:05:37  1:03:38   9,144 
 1814   1667  Teun Baak                  De Kieviten           1953    897e Mrec      29:52  1:05:38  1:02:08   9,142 
 1815   2405  Franz van Dijk             's-Gravenhage         1948    898e Mrec      29:52  1:05:38  1:02:08   9,142 
 1816   1410  Sophie van Vliet           Leidschendam          1990    339e Vrec      30:43  1:05:40  1:05:15   9,137 
 1817   1600  Fernand Molenschot         Bussum                1977    899e Mrec      29:35  1:05:41  1:02:00   9,135 
 1818   2014  Thao Dao                   Aegon                 1973    340e Vrec      29:58  1:05:41  1:03:37   9,135 
 1819   1017  Alenka Milward             Rotterdam             1977    341e Vrec      31:32  1:05:43  1:02:55   9,130 
 1820   1644  Daniel Vermeulen           Dutch Runners Gold    1972    900e Mrec      32:47  1:05:49  1:02:17   9,116 
 1821   2219  Petra van der Linden       Voorburg              1967    342e Vrec      30:23  1:05:54  1:02:15   9,105 
 1822   1413  Marjolein Permentier       's-Gravenhage         1986    343e Vrec      30:21  1:05:54  1:04:27   9,105 
 1823   2055  Carla van de Laarschot     Rijswijk Zh           1978    344e Vrec      30:28  1:05:55  1:02:50   9,102 
 1824   4069  Genevieve Pena             SES WORLD SKIES       1966    108e VSdu      30:18  1:05:56  1:01:51   9,100 
 1825   2119  Itai Cohn                  's-Gravenhage         1973    901e Mrec      30:41  1:06:01  1:01:46   9,089 
 1826   2002  Liane Bijlsma              Aegon                 1971    345e Vrec      29:59  1:06:01  1:03:33   9,089 
 1827   2428  Carlo Reeser               's-Gravenhage         1959    902e Mrec      30:54  1:06:09  1:04:51   9,070 
 1828   4538  Candy Pritchard            Max Health Club               109e VSdu      29:59  1:06:11  1:02:56   9,066 
 1829   4531  Lone Vaerndal              Max Health Club               110e VSdu      30:58  1:06:16  1:02:22   9,054 
 1830   1311  Petra Stroeve              's-Gravenhage         1964    346e Vrec      30:06  1:06:18  1:04:18   9,050 
 1831   2120  Henk vd Tak                's-Gravenhage         1958    903e Mrec      29:21  1:06:19  1:02:39   9,047 
 1832   2255  Sonja Roessingh            's-Gravenhage         1966    347e Vrec      30:47  1:06:19  1:03:05   9,047 
 1833   4420  Paul Zeegers               Sdu Operations        1948    299e MSdu      31:52  1:06:20  1:05:13   9,045 
 1834   4483  Anneke Knol                Sdu Roterdam Running  1968    111e VSdu      31:52  1:06:20  1:05:12   9,045 
 1835   1867  Wietske Logtenberg         Utrecht               1982    348e Vrec      31:50  1:06:21  1:02:16   9,043 
 1836   1684  Iris Maatman               Utrecht               1984    349e Vrec      31:50  1:06:21  1:02:16   9,043 
 1837   1794  Yvonne Smit                Haag Atletiek         1960    350e Vrec      30:16  1:06:24  1:02:23   9,036 
 1838   4527  Chris Soudan               Max Health Club               300e MSdu      30:43  1:06:28  1:05:22   9,027 
 1839   1163  Edouard van Arem           's-Gravenhage         1963    904e Mrec      29:32  1:06:30  1:03:02   9,023 
 1840   1193  Arthur Hoenderdos          's-Gravenhage         1969    905e Mrec      30:56  1:06:37  1:03:50   9,007 
 1841   4418  R A Pronk                  Sdu Legal&Tax         1966    301e MSdu      30:23  1:06:37  1:04:14   9,007 
 1842   1450  Astrid Ton                 's-Gravenhage         1963    351e Vrec      31:38  1:06:39  1:04:26   9,002 
 1843   1177  Albert Verheij             's-Gravenhage         1965    906e Mrec      30:31  1:06:43  1:02:40   8,993 
 1844   2492  Astrid Verstraaten         Rotterdam             1969    352e Vrec      31:30  1:06:49  1:04:35   8,980 
 1845   1293  Daniel Salbert             's-Gravenhage         1971    907e Mrec      31:26  1:06:50  1:03:44   8,978 
 1846   4424  Antoinette van der Wal     Sdu Operations        1967    112e VSdu      32:58  1:06:52  1:06:25   8,973 
 1847   2026  Craig Kew                  's-Gravenhage         1981    908e Mrec      28:37  1:06:54  1:03:23   8,969 
 1848   1797  Robin van Dijk             's-Gravenhage         1969    909e Mrec      31:29  1:06:57  1:04:18   8,962 
 1849   1911  Esther de Bie              Heeswijk Dinther      1969    353e Vrec      31:36  1:07:01  1:03:09   8,953 
 1850   1109  Hans van der Hoeven        Zoetermeer            1957    910e Mrec      30:56  1:07:02  1:03:03   8,951 
 1851   2304  Bert Slagter               Zoetermeer            1951    911e Mrec      30:19  1:07:04  1:03:34   8,946 
 1852   1257  Nadia Soerdjbali           's-Gravenhage         1972    354e Vrec      31:21  1:07:23  1:03:44   8,904 
 1853   1457  Kim Stelleman              's-Gravenhage         1981    355e Vrec      31:46  1:07:23  1:03:28   8,904 
 1854    475  Martin Weers               Trimclub Clingendael  1945     35e M55       28:55  1:07:24  1:03:48   8,902 
 1855   1192  Marc Levering              Leidschendam          1962    912e Mrec      30:55  1:07:26  1:04:39   8,898 
 1856   2049  Cees Duivesteijn           's-Gravenhage         1957    913e Mrec      31:15  1:07:26  1:04:13   8,898 
 1857   1987  Bianca Rademaker           Aegon                 1964    356e Vrec      30:33  1:07:32  1:04:00   8,885 
 1858   2573  Bert Toet                  's-Gravenhage         1946    914e Mrec      31:23  1:07:40  1:04:38   8,867 
 1859   2657  Floor Toetenel             De Koplopers          1952    915e Mrec      31:23  1:07:48  1:04:23   8,850 
 1860   1230  Anika van Steenbergen      's-Gravenhage         1979    357e Vrec      32:01  1:07:51  1:05:10   8,843 
 1861   1768  Ageeth Lamberts            Utrecht               1968    358e Vrec      31:56  1:07:58  1:04:15   8,828 
 1862   1769  Anne-marie van den Bos     Utrecht               1968    359e Vrec      31:56  1:07:58  1:04:15   8,828 
 1863   1335  Andrea Kroon               's-Gravenhage         1970    360e Vrec      33:21  1:08:05  1:05:41   8,813 
 1864   1336  Marit Hendriks             's-Gravenhage         1973    361e Vrec      33:21  1:08:06  1:05:42   8,811 
 1865   1566  Krista van der Zalm        Berkel en Rodenrijs   1976    362e Vrec      32:02  1:08:06  1:04:19   8,811 
 1866   1126  Altea Vlijt                's-Gravenhage         1971    363e Vrec      30:49  1:08:06  1:04:16   8,811 
 1867   1591  Laurens van der Zalm       Rijswijk Zh           1946    916e Mrec      30:06  1:08:06  1:04:39   8,811 
 1868   1529  Frank Coopman              Wassenaar             1947    917e Mrec      32:33  1:08:13  1:06:41   8,796 
 1869   4525  Marjolein van Eck          Max Health Club       1987    113e VSdu      31:15  1:08:15  1:04:02   8,791 
 1870   1006  Mike de Boer               Wassenaar             1969    918e Mrec      32:35  1:08:16  1:04:36   8,789 
 1871   1748  Merel Valk                 Leiden                1991    364e Vrec      31:20  1:08:16  1:04:14   8,789 
 1872   2046  Willeke Hoek                                     1963    365e Vrec      31:29  1:08:21  1:05:30   8,778 
 1873   2045  Ellen Oostdijk                                   1961    366e Vrec      31:28  1:08:21  1:05:29   8,778 
 1874   1231  Kim Hamme                  's-Gravenhage         1977    367e Vrec      30:59  1:08:24  1:04:37   8,772 
 1875   4286  Brigitte Zervas            European Patent Offi          114e VSdu      32:25  1:08:28  1:06:32   8,763 
 1876   1255  Marianne van Scherpenzeel  's-Gravenhage         1981    368e Vrec      30:55  1:08:30  1:05:36   8,759 
 1877   4047  Corneel de Groot           Gemeenschappelijk Di  1980    302e MSdu      32:06  1:08:37  1:06:45   8,744 
 1878   4049  Eline de Groot             Gemeenschappelijk Di  1975    115e VSdu      33:17  1:08:37  1:06:45   8,744 
 1879   1477  Daphne van Eck-de Kievit   Leidschendam          1980    369e Vrec      31:47  1:08:50  1:05:38   8,717 
 1880   1117  Rolf de Boer               's-Gravenhage         1962    919e Mrec      31:45  1:08:54  1:06:36   8,708 
 1881   4092  Roos van Osnabrugge        Gemeente Den Haag/Bu  1974    116e VSdu      31:32  1:08:59  1:07:14   8,698 
 1882   1490  Priscilla van Domburg      's-Gravenhage         1983    370e Vrec      31:46  1:09:10  1:08:52   8,675 
 1883   1491  Joni Hazebroek             's-Gravenhage         1983    371e Vrec      31:46  1:09:10  1:08:52   8,675 
 1884    470  Peter Jutte                Haag Atletiek         1949     36e M55       31:05  1:09:11  1:08:45   8,673 
 1885   4086  Thierry Honders            AEGON N.V.            1964    303e MSdu      32:38  1:09:13  1:08:25   8,668 
 1886   1097  Tessa Sepers               's-Gravenhage         1970    372e Vrec      32:00  1:09:15  1:06:33   8,664 
 1887   1691  Maaike van der Meijden     Voorburg              1985    373e Vrec      33:51  1:09:19  1:08:10   8,656 
 1888   1300  Kely Oostermeijer          's-Gravenhage         1988    374e Vrec      30:55  1:09:21  1:05:15   8,652 
 1889   1391  Christine van Rijnswou     Voorburg              1981    375e Vrec      31:48  1:09:29  1:06:17   8,635 
 1890   1938  Irene de Vreede            's-Gravenhage         1971    376e Vrec      32:04  1:09:29  1:05:40   8,635 
 1891   1937  Marco Bakker               's-Gravenhage         1969    920e Mrec      32:03  1:09:29  1:05:40   8,635 
 1892   2437  Mariano Cantarella         Wassenaar             1963    921e Mrec      32:44  1:09:30  1:08:30   8,633 
 1893    608  Marcia Janssen             Sparta                1972     12e V35       34:52  1:09:34  1:07:15   8,625 
 1894   1025  Ariane Lakerveld           's-Gravenhage         1998    377e Vrec      33:06  1:09:35  1:05:53   8,623 
 1895   1149  Ieke Koopmans              's-Gravenhage         1972    378e Vrec      32:57  1:09:37  1:05:26   8,619 
 1896   2487  Petra Alkemade             Dutch Runners Gold    1965    379e Vrec      31:45  1:09:37  1:07:34   8,619 
 1897   4441  M B J Overgaauw            Sdu Corporate Develo  1967    117e VSdu      32:15  1:09:41  1:05:33   8,610 
 1898   1411  Edgar van de Weteringe     Spijkenisse           1972    922e Mrec      33:20  1:09:47  1:07:55   8,598 
 1899   1945  Ineke van der Molen        's-Gravenhage         1963    380e Vrec      32:51  1:09:48  1:05:33   8,596 
 1900   4433  Peter Verhaar              Sdu Corporate Develo  1976    304e MSdu      32:02  1:09:51  1:05:40   8,590 
 1901   2352  Nicolien Opdam             's-Gravenhage         1973    381e Vrec      31:32  1:10:05  1:09:09   8,561 
 1902   1902  Sophie Visser              Rotterdam             1986    382e Vrec      30:41  1:10:09  1:06:43   8,553 
 1903   1908  Marieke Kleinpenning       Amsterdam             1980    383e Vrec      30:42  1:10:10  1:06:44   8,551 
 1904   2367  Els van Cranenburgh        the Hague Road Runne  1948    384e Vrec      33:04  1:10:12  1:07:09   8,547 
 1905   1426  Helene Maagdenberg         's-Gravenhage         1961    385e Vrec      33:20  1:10:13  1:05:59   8,545 
 1906   2339  Rene van Kwawegen          Loopgroep PK          1963    923e Mrec      32:57  1:10:13  1:06:59   8,545 
 1907   1072  Koper Linda                Voorne Atletiek       1971    386e Vrec      32:58  1:10:13  1:06:58   8,545 
 1908   1804  Gislaine Angela            's-Gravenhage         1980    387e Vrec      32:58  1:10:22  1:09:13   8,527 
 1909   1511  Rogier Caljouw             Voorburg              1976    924e Mrec      34:20  1:10:22  1:07:20   8,527 
 1910   2564  Daan Verhoeven             Rijswijk Zh           1967    925e Mrec      31:40  1:10:23  1:06:20   8,525 
 1911   4392  Lisette Niks               Sdu Directie          1965    118e VSdu      33:03  1:10:23  1:09:54   8,525 
 1912   1161  Erik Biermans              Delft                 1970    926e Mrec      33:08  1:10:25  1:07:17   8,521 
 1913   1585  Willemien van Engeland     Groningen             1984    388e Vrec      33:14  1:10:26  1:08:54   8,519 
 1914   1922  MJ Klaren                  Voorschoten           1966    389e Vrec      34:04  1:10:26  1:06:38   8,519 
 1915   4393  Diana Windsant             Sdu Directie          1966    119e VSdu      33:03  1:10:28  1:09:59   8,515 
 1916   1322  DMT Mahler                 the Hague Road Runne  1953    390e Vrec      31:44  1:10:40  1:06:53   8,491 
 1917   1471  Denise Helmes              's-Gravenhage         1983    391e Vrec      32:50  1:10:43  1:07:23   8,485 
 1918   2170  Fabi Vink                  Voorburg              1973    392e Vrec      34:52  1:10:44  1:08:24   8,483 
 1919   1690  Rene Maertens              's-Gravenhage         1966    927e Mrec      32:29  1:10:54  1:08:15   8,463 
 1920   4316  Elle vd Linden             Holland Casino Schev  1966    120e VSdu      33:16  1:11:11  1:07:47   8,429 
 1921   1573  Marianne van der Werff     Voorburg              1984    393e Vrec      33:10  1:12:01  1:09:08   8,331 
 1922    467  Peter Puite                avVN                  1947     37e M55       33:27  1:12:10  1:08:01   8,314 
 1923   4386  Monique Rozendal           Parnassia Bavo Groep  1961    121e VSdu      33:47  1:12:14  1:08:19   8,306 
 1924   1547  Marc Walsarie Wolff        's-Gravenhage         1975    928e Mrec      33:12  1:12:15  1:10:21   8,304 
 1925   2262  Kiran Ramlar               's-Gravenhage         1979    394e Vrec      33:11  1:12:15  1:10:21   8,304 
 1926   1228  Samantha Jochems           's-Gravenhage         1979    395e Vrec      34:25  1:12:15  1:10:07   8,304 
 1927   1212  Bianca Spoelstra-Benson    's-Gravenhage         1980    396e Vrec      34:25  1:12:16  1:10:08   8,303 
 1928   1375  Jasmijn Nugteren           's-Gravenhage         1982    397e Vrec      32:44  1:12:16  1:08:51   8,303 
 1929   1523  Gees Magnée                AV '40                1940    398e Vrec      33:31  1:12:17  1:09:57   8,301 
 1930   2202  Arita Jol                  Voorschoten '97       1965    399e Vrec      32:36  1:12:29  1:08:43   8,278 
 1931   2283  Michael van Leeuwen        Rijswijk Zh           1992    929e Mrec      33:08  1:12:42  1:08:30   8,253 
 1932   4543  Sander Horst               Max Health Club               305e MSdu      35:07  1:13:14  1:12:09   8,193 
 1933   4283  Christian Fuhr             European Patent Offi          306e MSdu      34:25  1:13:18  1:11:23   8,186 
 1934   2180  Kelly de Vette             Kwintsheul            1992    400e Vrec      33:14  1:13:22  1:09:09   8,178 
 1935   1420  Rijkhart Mees              's-Gravenhage         1982    930e Mrec      32:41  1:13:33  1:09:27   8,158 
 1936   1142  Melinda Breugom            Rijswijk Zh           1976    401e Vrec      33:48  1:13:50  1:10:03   8,126 
 1937   2051  Annemieke van Leent-P      Aegon                 1965    402e Vrec      32:55  1:13:52  1:09:48   8,123 
 1938   1011  Astrud Bordewijk           's-Gravenhage         1967    403e Vrec      33:24  1:13:53  1:11:58   8,121 
 1939   1822  Joyce Fekkes               Huizen                1963    404e Vrec      35:09  1:14:09  1:11:48   8,092 
 1940   2608  Dirma Brasser              's-Gravenhage         1968    405e Vrec      35:08  1:14:09  1:11:48   8,092 
 1941   1049  Femke Wolffensperger       Rotterdam             1978    406e Vrec      33:33  1:14:14  1:10:48   8,083 
 1942   1144  Ditha Kaarls               Wassenaar             1966    407e Vrec      34:45  1:14:15  1:10:35   8,081 
 1943   4024  Marcel Smaal               Total E&P Nederland   1973    307e MSdu      35:37  1:14:22  1:12:16   8,068 
 1944   4388  Edwin Haverkamp            Parnassia Bavo Groep          308e MSdu      35:39  1:14:22  1:12:16   8,068 
 1945   4434  Mare Jonker                Sdu Corporate Develo  1970    122e VSdu      34:39  1:14:29  1:10:44   8,055 
 1946   1553  Ralph van Ark              Voorburg              1978    931e Mrec      34:52  1:14:55  1:12:15   8,009 
 1947   1343  Angelique Moederscheim     Rijswijk Zh           1981    408e Vrec      34:52  1:14:55  1:12:14   8,009 
 1948   2090  Stijn Dalenoord            's-Gravenhage         2000    932e Mrec      32:57  1:15:00  1:14:30   8,000 
 1949   4414  Janet Pronk                Sdu Legal&Tax         1966    123e VSdu      34:44  1:15:09  1:12:21   7,984 
 1950   1088  Irene O'SULLIVAN           's-Gravenhage         1963    409e Vrec      35:17  1:15:42  1:14:32   7,926 
 1951   1215  Chris Melis                's-Gravenhage         1978    933e Mrec      35:49  1:16:01  1:13:33   7,893 
 1952   2720  Rinze Tjeerdsma            Voorschoten '97       1954    934e Mrec      34:02  1:17:12  1:13:21   7,772 
 1953   1100  Lies Bruens                's-Gravenhage         1966    410e Vrec      34:40  1:17:56  1:14:46   7,699 
 1954   1101  Gwendolyn Blok             's-Gravenhage         1968    411e Vrec      35:17  1:17:57  1:14:47   7,697 
 1955   1080  Jan Blok                   's-Gravenhage         1965    935e Mrec      34:38  1:17:57  1:14:47   7,697 
 1956   2203  Andrea Dean                Voorschoten           1964    412e Vrec      36:28  1:18:53  1:15:02   7,606 
 1957   4055  Margreet Meijer            Gemeenschappelijk Di  1959    124e VSdu      37:30  1:19:04  1:17:12   7,589 
 1958   1415  Julia van Nauta Lemke      's-Gravenhage         1968    413e Vrec      37:56  1:19:14  1:17:53   7,573 
 1959   1427  Jean Christophe Poutet     's-Gravenhage         1971    936e Mrec      35:06  1:19:28  1:15:14   7,550 
 1960    651  Clementine Reulink         Haag Atletiek         1971     13e V35       38:09  1:19:48  1:18:51   7,519 
 1961   2168  Sija Lanser                Voorschoten           1955    414e Vrec      37:03  1:19:51  1:16:05   7,514 
 1962   2733  Ids Bakker                 Voorschoten '97       1959    937e Mrec      37:01  1:19:52  1:16:02   7,513 
 1963   1287  Petra Hoytema              's-Gravenhage         1965    415e Vrec      36:51  1:20:48  1:17:17   7,426 
 1964   1370  Bas Claassen               's-Gravenhage         1968    938e Mrec      34:35  1:20:55  1:16:45   7,415 
 1965   1371  Sylvia Claassen            's-Gravenhage         1981    416e Vrec      34:37  1:20:56  1:16:46   7,414 
 1966   1556  Angelique Vogelaar         Wassenaar             1967    417e Vrec      37:30  1:22:24  1:18:08   7,282 
 1967   1405  Chantal Bovendeur          's-Gravenhage         1978    418e Vrec      38:56  1:23:27  1:22:00   7,190 

                              www.royalten.nl

Uitslagenlijst - 5 km loop

                  SDU ROYAL TEN, HRR, DEN HAAG, 30-5-2010
                        UITSLAGENLIJST - 5 KM LOOP
02-06-2010 13:30                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   5648  Gijs Groen                 Haag Atletiek         1987      1e Mtrim     16:38    16:37  18,036 
    2   5128  Pim de Kok                 Enschede              1982      2e Mtrim     16:47    16:44  17,875 
    3   5345  Kevin van Leusden          Rotterdam             1981      3e Mtrim     16:54    16:54  17,751 
    4   5316  Erik m van Heiningen       the Hague Road Runne  1987      4e Mtrim     17:04    17:03  17,578 
    5   5001  Huub Redegeld              the Hague Road Runne            5e Mtrim     17:10    17:09  17,476 
    6   5673  Vincent Trinthamer         Sparta                1978      6e Mtrim     17:11    17:09  17,459 
    7   5002  Eddy Roodakker             the Hague Road Runne            7e Mtrim     17:18    17:17  17,341 
    8   5337  Sebastiaan Boertien        Haag Atletiek         1978      8e Mtrim     17:29    17:28  17,159 
    9   5677  Cas van Trierum            's-Gravenhage         1994      9e Mtrim     17:31    17:30  17,127 
   10   5542  Marco Hoogenraad           Mn Services           1966      1e MSDu5     17:42    17:41  16,949 
   11   5696  Dimitri Heskes             Sparta                1993     10e Mtrim     17:47    17:46  16,870 
   12   5319  Bart Roefs                 De Kieviten           1968     11e Mtrim     18:02    18:00  16,636 
   13   5317  Richard Lelieveld          De Kieviten           1972     12e Mtrim     18:03    18:02  16,620 
   14   5318  Erik van Keeken            De Kieviten           1967     13e Mtrim     18:18    18:16  16,393 
   15   5061  David Buglass              Leidschendam          1996     14e Mtrim     18:28    18:26  16,245 
   16   5005  Wouter Kanselaar           the Hague Road Runne           15e Mtrim     18:38    18:38  16,100 
   17   5297  Stefan Claessens           the Hague Road Runne           16e Mtrim     18:45    18:45  16,000 
   18   5302  Michel Out                 Haag Atletiek         1963     17e Mtrim     18:51    18:49  15,915 
   19   5000  Stefan de Jong             the Hague Road Runne           18e Mtrim     18:55    18:55  15,859 
   20   5682  Niels Penning              Rijswijk Zh           1994     19e Mtrim     19:02    19:00  15,762 
   21   5323  Owen Smith                 Sparta                1995     20e Mtrim     19:02    19:00  15,762 
   22   5184  Sjaak van der Poel         Noordwijk Zh          1957     21e Mtrim     19:04    19:02  15,734 
   23   5217  Max Mahoney                's-Gravenhage         1995     22e Mtrim     19:08    19:06  15,679 
   24   5654  Martin Karreman            's-Gravenhage         1976     23e Mtrim     19:19    19:17  15,531 
   25   5342  Mark Stuurman              Loopgroep PK          1970     24e Mtrim     19:28    19:26  15,411 
   26   5172  Michel Borsboom            Berkel en Rodenrijs   1970     25e Mtrim     19:42    19:34  15,228 
   27   5641  Pepijn van zwieten de Blo  's-Gravenhage         1996     26e Mtrim     19:46    19:43  15,177 
   28   5152  Thomas Veldkamp            's-Gravenhage         1995     27e Mtrim     20:05    20:01  14,938 
   29   5003  Niels de Graaf             the Hague Road Runne           28e Mtrim     20:11    20:10  14,864 
   30   5248  Joury Kuiper               the Hague Road Runne  1994     29e Mtrim     20:11    20:10  14,864 
   31   5140  Marnix Baelde              Sparta                1994     30e Mtrim     20:16    20:15  14,803 
   32   3007  Thomas Barendse            Dalton 2              1996      1e Msch      20:25    20:18  14,694 
   33   5159  Karlijn van Es             PAC                   1995      1e Vtrim     20:33    20:31  14,599 
   34   5160  Corinde van Es             PAC                   1997      2e Vtrim     20:36    20:34  14,563 
   35   3008  Christian Faubel           Dalton 2              1993      2e Msch      20:40    20:37  14,516 
   36   5372  Luc Treebusch              Sparta                1995     31e Mtrim     20:40    20:38  14,516 
   37   5218  Charlie Crocker            's-Gravenhage         1995     32e Mtrim     20:50    20:48  14,400 
   38   5366  Koos Gorel                 's-Gravenhage         1967     33e Mtrim     20:50    20:46  14,400 
   39   5299  Ronald Hofschreuder        the Hague Road Runne           34e Mtrim     20:53    20:52  14,366 
   40   5334  Kilian Weltens             Sparta                1993     35e Mtrim     21:09    21:04  14,184 
   41   5230  Malaya van Ruitenbeek      Delft                 1982     36e Mtrim     21:13    20:21  14,140 
   42   5637  Uschi Daniels              Hechtel (BEL)         1989      3e Vtrim     21:17    21:14  14,096 
   43   5643  Bryan van Zwieten de Blom  's-Gravenhage         1995     37e Mtrim     21:17    21:14  14,096 
   44   5149  Laurent Picard             's-Gravenhage         1995     38e Mtrim     21:19    21:16  14,073 
   45   5320  Cor van der Blom           De Kieviten           1958     39e Mtrim     21:33    21:31  13,921 
   46   5246  Robbin Wesstein            's-Gravenhage         1994     40e Mtrim     21:36    21:31  13,889 
   47   5142  Richard Bosma              the Hague Road Runne  1987     41e Mtrim     21:43    21:34  13,814 
   48   5220  Twan Linschoten            's-Gravenhage         1977     42e Mtrim     21:44    20:53  13,804 
   49   5227  Jordi Plantagie            's-Gravenhage         1995     43e Mtrim     21:45    21:37  13,793 
   50   5158  Ronald Stienstra           Berkel en Rodenrijs   1972     44e Mtrim     21:48    21:40  13,761 
   51   5517  Floris Buijzen             Science Alliance                2e MSDu5     21:56    21:25  13,678 
   52   5126  Jan de Kwant               Sparta                1960     45e Mtrim     22:00    21:57  13,636 
   53   5668  Ans Huppertz               Tilburg               1988      4e Vtrim     22:00    21:50  13,636 
   54   5057  Gerben van Dijk            Bergschenhoek         1994     46e Mtrim     22:04    21:47  13,595 
   55   5298  Boris ter Bals             the Hague Road Runne           47e Mtrim     22:05    22:04  13,585 
   56   5154  Laurent Masson             's-Gravenhage         1995     48e Mtrim     22:08    22:05  13,554 
   57   5307  Frank van der Vorst        's-Gravenhage         1965     49e Mtrim     22:10    22:07  13,534 
   58   5189  Xavier Green               's-Gravenhage         1995     50e Mtrim     22:22    22:18  13,413 
   59   5233  Pito Felix                 's-Gravenhage         1993     51e Mtrim     22:33    22:30  13,304 
   60   5006  Tim Teerlink               Maassluis             1986     52e Mtrim     22:33    22:25  13,304 
   61   5026  Emma van der Vorst         's-Gravenhage         1999      5e Vtrim     22:40    22:38  13,235 
   62   5349  Linda Auer                 's-Gravenhage         1978      6e Vtrim     22:42    22:39  13,216 
   63   5145  Koen Dorsman               AV Gouda              1994     53e Mtrim     22:47    22:42  13,168 
   64   5664  Casper Heijnen             's-Gravenhage         1995     54e Mtrim     22:49    22:05  13,148 
   65   5124  Rob Hanemaaijer            Honselersdijk         1983     55e Mtrim     22:53    22:29  13,110 
   66   5333  Harry Oosterveen           Sparta                1964     56e Mtrim     22:56    22:51  13,081 
   67   5056  Jorn van Dijk              Bergschenhoek         1996     57e Mtrim     23:07    22:50  12,978 
   68   5322  Daniel Nikolic             's-Gravenhage         1977     58e Mtrim     23:11    22:59  12,940 
   69   5083  Max Kramer                 Voorburg              2000     59e Mtrim     23:18    23:13  12,876 
   70   5196  Paul Arkesteijn            's-Gravenhage         1983     60e Mtrim     23:24    23:00  12,821 
   71   5263  Paul Jares                 Aegon                 1980     61e Mtrim     23:24    22:48  12,821 
   72   3002  Tim van den Akker          Dalton 1              1994      3e Msch      23:25    22:46  12,811 
   73   3009  Justin Engelberts          Dalton 2              1994      4e Msch      23:25    23:23  12,811 
   74   5175  Erik Burghouwt             Nootdorp              1967     62e Mtrim     23:36    23:18  12,712 
   75   5516  Jeffrey Fonk               Science Alliance                3e MSDu5     23:38    23:05  12,694 
   76   5634  Freek Keppels              's-Gravenhage         1968     63e Mtrim     23:38    23:28  12,694 
   77   5229  Saskia de Been             Voorschoten           1981      7e Vtrim     23:46    23:40  12,623 
   78   5243  Rory Clarke                's-Gravenhage         1996     64e Mtrim     23:50    23:46  12,587 
   79   5008  Arnold van Lindert         's-Gravenhage         1966     65e Mtrim     23:55    22:59  12,544 
   80   5667  Ellis Stolwijk             's-Gravenhage         1987      8e Vtrim     24:07    23:56  12,440 
   81   5659  Manuel Pastor              's-Gravenhage         1979     66e Mtrim     24:10    23:58  12,414 
   82   5182  Victor Vane                's-Gravenhage         1993     67e Mtrim     24:13    24:10  12,388 
   83   5192  Danielle van Vuuren        Rijswijk Zh           1977      9e Vtrim     24:13    23:40  12,388 
   84   5506  Elena Kuznetsova           SES WORLD SKIES                 1e VSdu5     24:18    23:39  12,346 
   85   5300  Mario Heerkens             's-Gravenhage         1973     68e Mtrim     24:22    24:13  12,312 
   86   5674  Enrico Dorlas              Sparta                1994     69e Mtrim     24:24    24:22  12,295 
   87   5663  Sem Zaal                   's-Gravenhage                  70e Mtrim     24:25    24:23  12,287 
   88   5276  Freek Brouwer              Aegon                 1992     71e Mtrim     24:27    23:37  12,270 
   89   5656  Laurens Hoek               Hendrik-Ido-Ambacht   1994     72e Mtrim     24:31    24:21  12,237 
   90   5679  Fimme Jagersma             's-Gravenhage         1996     73e Mtrim     24:31    24:10  12,237 
   91   5515  Steef Löwik                Science Alliance                4e MSDu5     24:38    24:05  12,179 
   92   5635  Florence Morgan            's-Gravenhage         1997     10e Vtrim     24:39    24:34  12,170 
   93   5262  Frank Jares                Aegon                 1981     74e Mtrim     24:57    24:21  12,024 
   94   5180  Mauk Sewandono             's-Gravenhage         1999     75e Mtrim     24:58    24:30  12,016 
   95   5314  Pierre Tissot van Patot    Haag Atletiek         1956     76e Mtrim     25:03    24:54  11,976 
   96   5181  Wouter Vane                's-Gravenhage         1996     77e Mtrim     25:04    25:02  11,968 
   97   5010  Kevin Wildschut            Leiden                1990     78e Mtrim     25:07    24:50  11,944 
   98   5691  Wouter Jungerius           Kwintsheul            1982     79e Mtrim     25:08    24:45  11,936 
   99   5147  Erik Hofschreuder          's-Gravenhage         1948     80e Mtrim     25:09    25:06  11,928 
  100   5329  Matthijs Muijsers          Amsterdam             1981     81e Mtrim     25:12    24:27  11,905 
  101   5232  Nathalie van Dijk          Utrecht               1975     11e Vtrim     25:14    24:40  11,889 
  102   5283  Marcel Rosier              Aegon                          82e Mtrim     25:18    24:36  11,858 
  103   5247  Amelia DeLuca              Amsterdam             1983     12e Vtrim     25:30    24:45  11,765 
  104   5031  Sara Herreras Martinez     Utrecht               1980     13e Vtrim     25:30    24:57  11,765 
  105   5321  Herman Kraamwinkel         Sparta                1956     83e Mtrim     25:33    25:25  11,742 
  106   5239  Tim Keukenbring            's-Gravenhage         1997     84e Mtrim     25:43    25:11  11,666 
  107   5062  John Buglass               Leidschendam          1965     85e Mtrim     25:45    25:41  11,650 
  108   5653  Cas de Koning              Voorburg              2000     86e Mtrim     25:47    25:41  11,635 
  109   5084  Olav Zuijdam               Schiedam              1981     87e Mtrim     25:48    25:31  11,628 
  110   5153  Else Nilsson               Voorburg              1973     14e Vtrim     25:51    25:44  11,605 
  111   5339  Yvonne Gerner              Voorburg              1954     15e Vtrim     25:59    25:15  11,546 
  112   5304  Maarten Pennings           's-Gravenhage         1972     88e Mtrim     25:59    25:41  11,546 
  113   5016  Taco Pennings              's-Gravenhage         2000     89e Mtrim     25:59    25:41  11,546 
  114   5647  John Eekhout               Wateringen            1984     90e Mtrim     26:05    25:53  11,502 
  115   5094  Martine Wardenburg         Amsterdam             1969     16e Vtrim     26:13    25:25  11,443 
  116   5646  Kees Eekhout               Kwintsheul            1947     91e Mtrim     26:18    26:06  11,407 
  117   5513  Paul Zwetsloot             Science Alliance                5e MSDu5     26:18    25:46  11,407 
  118   5657  Frederike Klarenbeek       Zoetermeer            1986     17e Vtrim     26:21    26:15  11,385 
  119   5662  Albert Lubbersen           Schiedam              1959     92e Mtrim     26:28    26:20  11,335 
  120   5504  Suzan de Haas              SES WORLD SKIES                 2e VSdu5     26:30    26:08  11,321 
  121   1657  Lonneke Smeets             's-Gravenhage         1976     18e Vtrim     26:31    26:25  11,314 
  122   5694  Remy den Ouden             Zeist                 1972     93e Mtrim     26:32    26:05  11,307 
  123   5655  Jan willem Hoek            Hendrik-Ido-Ambacht   1965     94e Mtrim     26:37    26:27  11,271 
  124   5155  Ronald van der Klooster    Rotterdam             1969     95e Mtrim     26:42    26:26  11,236 
  125   5242  Saida Amtyi                's-Gravenhage         1988     19e Vtrim     26:51    26:22  11,173 
  126   5082  Mijke Kanneworff           's-Gravenhage         1984     20e Vtrim     26:59    26:50  11,118 
  127   5687  Evan Schaafsma             's-gravenhage         1978     96e Mtrim     27:00    26:41  11,111 
  128   5551  Nieskje de Groot           Ministerie van Justi            3e VSdu5     27:04    26:50  11,084 
  129   5089  Inge Mulders               Voorburg              1970     21e Vtrim     27:16    26:29  11,002 
  130   5058  Ferrie Hamer               's-Gravenhage         2001     97e Mtrim     27:19    27:05  10,982 
  131   5684  Ons onbekende Loper                                       98e Mtrim     27:19    27:05  10,982 
  132   5132  Marjon de Koning           Voorburg              1968     22e Vtrim     27:28    27:21  10,922 
  133   5249  Jan-Nico Tempel            's-Gravenhage         1998     99e Mtrim     27:30    27:08  10,909 
  134   5250  Wubbe Tempel               's-Gravenhage         1998    100e Mtrim     27:32    27:09  10,896 
  135   5170  Willemijn Klarenbeek       Rijswijk Zh           1981     23e Vtrim     27:33    27:27  10,889 
  136   5221  Ingeborg Pelleboer         's-Gravenhage         1979     24e Vtrim     27:33    26:41  10,889 
  137   5552  Qurien van Straelen        Ministerie van Justi            6e MSDu5     27:34    27:20  10,883 
  138   5028  Danielle Geboers           's-Gravenhage         1978     25e Vtrim     27:34    26:57  10,883 
  139   5130  Ruben van Bussel           's-Gravenhage         2000    101e Mtrim     27:36    27:05  10,870 
  140   5129  Erik van Bussel            's-Gravenhage         1972    102e Mtrim     27:38    27:05  10,856 
  141   5197  Daan Vijverberg            's-Gravenhage         1983    103e Mtrim     27:39    27:15  10,850 
  142   5309  Aldine Burgman             's-Gravenhage         1970     26e Vtrim     27:47    27:36  10,798 
  143   5105  Migle Vitkeviciute         's-Gravenhage         1979     27e Vtrim     27:50    27:44  10,778 
  144   5069  Amal Ali                   Voorburg              1983     28e Vtrim     27:53    27:17  10,759 
  145   5034  Eric Schouten              Maassluis             1968    104e Mtrim     27:56    27:29  10,740 
  146   5325  Nicole van Rens            Haag Atletiek         1980     29e Vtrim     28:01    27:40  10,708 
  147   5257  Jamie de Bruijn            Aegon                 1997    105e Mtrim     28:01    27:18  10,708 
  148   5171  Rob Blokland               Berkel en Rodenrijs   1966    106e Mtrim     28:03    27:44  10,695 
  149   5541  Trudy Waas                 Mn Services           1971      4e VSdu5     28:03    27:48  10,695 
  150   5168  Sander Overgaag            's-Gravenhage         1971    107e Mtrim     28:06    27:13  10,676 
  151   5252  Evelien van der Schuur     Aegon                 1983     30e Vtrim     28:07    27:26  10,670 
  152   1969  Reitse Eskens              Aegon                 1978    108e Mtrim     28:07    27:26  10,670 
  153   5554  Mariette Smeets            Ministerie van Justi            5e VSdu5     28:11    27:56  10,645 
  154   5553  Harry Klerks               Ministerie van Justi            7e MSDu5     28:11    27:55  10,645 
  155   5098  Zsanett Lakatos            's-Gravenhage         1983     31e Vtrim     28:13    27:30  10,632 
  156   5151  Rahiela Lalmahomed         Rijswijk Zh           1984     32e Vtrim     28:19    28:07  10,594 
  157   5238  Moos Schoemacher           's-Gravenhage         1999    109e Mtrim     28:22    27:49  10,576 
  158   5287  Renske van Ooyen           Delft                 1985     33e Vtrim     28:23    28:01  10,570 
  159   5202  Annette van Nes            's-Gravenhage         1979     34e Vtrim     28:34    27:40  10,502 
  160   3014  Luuk van der Burg          Dalton 3              1995      5e Msch      28:36    27:57  10,490 
  161   5503  Noemi Bausch               SES WORLD SKIES       1983      6e VSdu5     28:37    28:15  10,483 
  162   5689  Marc Groeneveld            's-Gravenhage         1972    110e Mtrim     28:40    27:59  10,465 
  163   5346  Kees Knaap                 Den Haag              1953    111e Mtrim     28:42    28:00  10,453 
  164   5212  Doke Pelleboer             Heemstede             1947    112e Mtrim     28:44    27:52  10,441 
  165   5508  Henk Slettenhaar           SES WORLD SKIES       1963      8e MSDu5     28:46    28:23  10,429 
  166   5137  Rianne Jongsma             's-Gravenhage         1990     35e Vtrim     28:49    28:15  10,411 
  167   5136  Floor Le Coultre           's-Gravenhage         1990     36e Vtrim     28:50    28:18  10,405 
  168   5193  Solange Sonneville         's-Gravenhage         1981     37e Vtrim     28:50    28:29  10,405 
  169   5645  Jim Eekhout                Kwintsheul            2000    113e Mtrim     28:53    28:42  10,387 
  170   5125  Lindy Shin                 Nieuwegein            1970     38e Vtrim     28:58    28:47  10,357 
  171   5091  Tonya Tolmeijer            Delft                 1971     39e Vtrim     28:58    28:47  10,357 
  172   5204  Niels Ota                  's-Gravenhage         1996    114e Mtrim     28:59    28:18  10,351 
  173   5289  Joris Pijpers              Aegon                 2000    115e Mtrim     29:02    28:55  10,333 
  174   5557  Joce Gankema               Ministerie van Justi            7e VSdu5     29:02    28:49  10,333 
  175   5165  Luca Bruggeman             Voorburg              2000    116e Mtrim     29:04    28:45  10,321 
  176   5676  Edwin Kok                  Maassluis             1972    117e Mtrim     29:15    28:49  10,256 
  177   5169  Nicole van Cranenburgh     Maassluis             1969     40e Vtrim     29:16    28:49  10,251 
  178   5693  Mozes Kakisina             Voorburg              1964    118e Mtrim     29:16    28:55  10,251 
  179   5291  André van Wijk             Aegon                 1958    119e Mtrim     29:16    28:34  10,251 
  180   5185  Corien van der Poel        Noordwijk Zh          1962     41e Vtrim     29:19    29:00  10,233 
  181   5095  Dhemie Haryanto            's-Gravenhage         1979    120e Mtrim     29:22    28:32  10,216 
  182   5261  Irene Mourits              Aegon                 1960     42e Vtrim     29:24    29:17  10,204 
  183   5335  Zarina Lalmahomed          Rijswijk Zh           1982     43e Vtrim     29:27    29:16  10,187 
  184   5156  Ingrid Borgers             Haag Atletiek         1948     44e Vtrim     29:30    29:16  10,169 
  185   5071  Dion Koster                's-Gravenhage         1997    121e Mtrim     29:33    29:29  10,152 
  186   5188  Laurie Novak               Sparta                1998     45e Vtrim     29:33    28:48  10,152 
  187   5103  Kyvo Koster                's-Gravenhage         2000    122e Mtrim     29:34    29:29  10,147 
  188   5174  Xiaoyu Guan                Rijswijk Zh           1982    123e Mtrim     29:35    29:21  10,141 
  189   5176  Frances Burghouwt          Nootdorp              1974     46e Vtrim     29:38    29:20  10,124 
  190   5523  Violette Sluimer           MAB Development       1982      8e VSdu5     29:38    29:03  10,124 
  191   5511  Andri van Niekerk          Science Alliance                9e VSdu5     29:39    29:05  10,118 
  192   5505  Lia van Geemen             SES WORLD SKIES       1980     10e VSdu5     29:40    29:17  10,112 
  193   5558  Liesbeth Wanders           Ministerie van Justi           11e VSdu5     29:41    29:27  10,107 
  194   5123  Stefan de Wilde            's-Gravenhage         1971    124e Mtrim     29:47    28:58  10,073 
  195   5214  Floor Tuinstra             's-Gravenhage         1981     47e Vtrim     29:47    29:38  10,073 
  196   5336  Matthijs Koudstaal         Utrecht               1981    125e Mtrim     29:48    29:39  10,067 
  197   5157  Marit Arkenbout            Utrecht               1981     48e Vtrim     29:48    29:14  10,067 
  198   5680  Frank vd Baan              's-Gravenhage         1997    126e Mtrim     29:50    29:29  10,056 
  199   5266  Jasper Hof                 Aegon                 1998    127e Mtrim     29:50    29:43  10,056 
  200   5540  Yeeling Chung              Mn Services           1975     12e VSdu5     29:50    29:35  10,056 
  201   5237  Irene Buijs                Nieuwerkerk           1970     49e Vtrim     29:54    29:28  10,033 
  202   5338  John Reuvers               Dutch Runners Gold    1956    128e Mtrim     29:55    29:28  10,028 
  203   5019  Nienke Ter Morshuizen      's-Gravenhage         1976     50e Vtrim     29:57    29:27  10,017 
  204   5017  Yvonne van Leeuwen         Leidschendam          1972     51e Vtrim     29:57    29:28  10,017 
  205   5305  Priscilla Ter Morshuizen   's-Gravenhage         1965     52e Vtrim     29:57    29:28  10,017 
  206   5085  Robin Lausberg             Spijkenisse           1980    129e Mtrim     29:57    29:40  10,017 
  207   5018  Luuk Louis                 's-Gravenhage         1988    130e Mtrim     29:59    29:30  10,006 
  208   5255  Vera van Broekhuysen       Aegon                 1971     53e Vtrim     30:00    29:52  10,000 
  209   5330  Nicole Mulders             Amsterdam             1982     54e Vtrim     30:02    29:14   9,989 
  210   5692  Lajla Nikolic              's-Gravenhage         1980     55e Vtrim     30:08    29:57   9,956 
  211   5660  Rob Lubbersen              Noordwijkerhout       1949    131e Mtrim     30:09    29:37   9,950 
  212   5519  Sixue Zhou                 Science Alliance               13e VSdu5     30:09    29:37   9,950 
  213   5076  Janneke van Wijk           Voorburg              1966     56e Vtrim     30:10    30:03   9,945 
  214   5030  Maureen van Beek           Voorburg              1975     57e Vtrim     30:10    30:03   9,945 
  215   5021  Paul Loop                  's-Gravenhage         1996    132e Mtrim     30:12    29:33   9,934 
  216   5173  Dewi van Aerde             Delft                 1985     58e Vtrim     30:17    30:00   9,906 
  217   5665  Sanne de Bruin             's-Gravenhage         1989     59e Vtrim     30:17    29:48   9,906 
  218   5670  Martijn Loeff              's-Gravenhage         1981    133e Mtrim     30:17    29:34   9,906 
  219   5164  Petra Bruggeman            Voorburg              1968     60e Vtrim     30:19    30:01   9,896 
  220   5267  Jan Vooys                  Aegon                 1955    134e Mtrim     30:20    29:37   9,890 
  221   5206  Astra Klont                's-Gravenhage         1967     61e Vtrim     30:23    29:42   9,874 
  222   5065  Karen Pier                 Voorhout              1976     62e Vtrim     30:33    30:07   9,820 
  223   5099  Christina Setiawan         's-Gravenhage         1982     63e Vtrim     30:37    30:09   9,799 
  224   5100  Sylvie Putker              's-Gravenhage         1983     64e Vtrim     30:37    30:10   9,799 
  225   5191  Shanti Presentacion        's-Gravenhage         1984     65e Vtrim     30:38    29:48   9,793 
  226   5280  Nienke Pieters             Aegon                 1994     66e Vtrim     30:40    29:50   9,783 
  227   5118  Marjolein Voslamber        's-Gravenhage         1969     67e Vtrim     30:41    30:18   9,777 
  228   5408  Evelien van Tol            Rijswijk Zh           1972     68e Vtrim     30:42    30:20   9,772 
  229   5658  Stefanie Vermaesen         's-Gravenhage         1979     69e Vtrim     30:43    30:32   9,767 
  230   5638  Maarten van Zanen          's-Gravenhage         1971    135e Mtrim     30:45    30:36   9,756 
  231   5036  Marije Takens              Delft                 1981     70e Vtrim     30:47    30:13   9,746 
  232   5207  Pascal Tews                Leidschendam          1994    136e Mtrim     30:48    29:58   9,740 
  233   5116  Balthazar de Bruijn        's-Gravenhage         1999    137e Mtrim     30:50    30:40   9,730 
  234   5117  Gerben de Bruijn           's-Gravenhage         1964    138e Mtrim     30:50    30:40   9,730 
  235   5106  Nienke Smid                Voorburg              1981     71e Vtrim     30:57    29:59   9,693 
  236   5114  Simon Liu                  's-Gravenhage         1981    139e Mtrim     31:05    30:16   9,651 
  237   5683  Carmen Kooloos-vd Knaap    's-Gravenhage         1966     72e Vtrim     31:07    30:29   9,641 
  238   5186  Birgül Özmen               's-Gravenhage         1983     73e Vtrim     31:09    30:35   9,631 
  239   3010  Ayla Girwar                Dalton 2              1997      1e Vsch      31:14    30:34   9,605 
  240   5120  Denise ten Bokum           's-Gravenhage         1981     74e Vtrim     31:14    30:27   9,605 
  241   5651  Roos van Rooij             Sdu                   1968     75e Vtrim     31:16    31:09   9,595 
  242   5211  Jack Talakua               Voorschoten           1953    140e Mtrim     31:19    31:11   9,580 
  243   5690  Fleurien Sluis             Amsterdam             1979     76e Vtrim     31:25    31:12   9,549 
  244   5024  Bernadette Molier          Voorburg              1970     77e Vtrim     31:25    30:47   9,549 
  245   5240  Rachel Keukenbring         's-Gravenhage         1968     78e Vtrim     31:26    30:49   9,544 
  246   5241  Danielle Etienne           's-Gravenhage         1970     79e Vtrim     31:27    30:50   9,539 
  247   5081  Esther Didden              's-Gravenhage         1972     80e Vtrim     31:29    30:55   9,529 
  248   5059  Ankie Ulrich               's-Gravenhage         1953     81e Vtrim     31:36    31:06   9,494 
  249   5636  Tommy de Bruijn            Aegon                 2001    141e Mtrim     31:39    30:55   9,479 
  250   5269  Marian van der Ploeg       Aegon                 1982     82e Vtrim     31:41    31:28   9,469 
  251   5203  Harmen Bijster             Voorburg              1963    142e Mtrim     31:43    31:27   9,459 
  252   5695  Gerard Harteveld           's-Gravenhage         1966    143e Mtrim     31:50    31:31   9,424 
  253   5054  Kissy Toorenburg           's-Gravenhage         1980     83e Vtrim     31:52    31:43   9,414 
  254   5285  Shirley Willems            Aegon                 1970    144e Mtrim     32:00    31:37   9,375 
  255   5047  Mariska Stumpf             the Hague Road Runne  1967     84e Vtrim     32:01    31:29   9,370 
  256   5669  Malini Faasen              Amsterdam             1983     85e Vtrim     32:01    31:27   9,370 
  257   5256  Ton de Bruijn              Aegon                 1963    145e Mtrim     32:02    31:18   9,365 
  258   5014  Anne van Dalen             's-Gravenhage         1963     86e Vtrim     32:07    31:08   9,341 
  259   5208  Fleur de Borst             Voorburg              1976     87e Vtrim     32:09    31:24   9,331 
  260   5264  Rita Zandbergen            Aegon                 1982     88e Vtrim     32:09    31:32   9,331 
  261   5510  Esther van Meer            Science Alliance               14e VSdu5     32:11    31:38   9,322 
  262   5215  Mieke Merkelijn            Voorburg              1964     89e Vtrim     32:19    31:35   9,283 
  263   5027  Angela Heidel              's-Gravenhage         1981     90e Vtrim     32:23    32:16   9,264 
  264   5273  Annemarie Brouwer          Aegon                 1952     91e Vtrim     32:25    31:33   9,254 
  265   3000  Marnix Gubbi               Dalton 1              1994      6e Msch      32:26    31:46   9,250 
  266   5032  Franca Zeegers             's-Gravenhage         1959     92e Vtrim     32:32    31:37   9,221 
  267   5278  Gergrand Nijman            Aegon                 1963    146e Mtrim     32:35    32:27   9,207 
  268   5277  Max Nijman                 Aegon                 1998    147e Mtrim     32:35    32:28   9,207 
  269   5332  Nico van Wijk              the Hague Road Runne  1946    148e Mtrim     32:38    32:02   9,193 
  270   5009  Rieno Pier                 Wirdum Fr             1947    149e Mtrim     32:39    32:14   9,188 
  271   5167  Monique Nobelen            's-Gravenhage         1965     93e Vtrim     32:43    32:11   9,170 
  272   1835  Leoni Maas-v d Knaap       Leidschendam          1958     94e Vtrim     32:44    31:54   9,165 
  273   5012  Ella Wesselo               Tricht                1952     95e Vtrim     32:46    32:30   9,156 
  274   5281  Bastiaan Harteveld         Aegon                 1993    150e Mtrim     32:50    32:00   9,137 
  275   5135  Marina Pier                Amsterdam             1979     96e Vtrim     32:53    32:27   9,123 
  276   5556  Eduard Kainde              Ministerie van Justi            9e MSDu5     32:57    32:40   9,105 
  277   4586  Mohcine Ahyan              Ministerie van Justi           10e MSDu5     32:58    32:40   9,100 
  278   5310  Petra Koning               the Hague Road Runne  1958     97e Vtrim     33:11    32:51   9,041 
  279   5066  Mandy Koning               's-Gravenhage         1983     98e Vtrim     33:11    32:52   9,041 
  280   5268  Eva Vosmer                 Aegon                 1971     99e Vtrim     33:14    33:01   9,027 
  281   5521  Carlijn Bolt               MAB Development       1979     15e VSdu5     33:18    32:43   9,009 
  282   5166  Louise Bokhoven            Utrecht               1985    100e Vtrim     33:20    33:01   9,000 
  283   5295  Manon Vlasveld             Voorburg              1981    101e Vtrim     33:20    32:23   9,000 
  284   5088  Sanne de Jong              's-Gravenhage         1979    102e Vtrim     33:20    32:23   9,000 
  285   3012  Charissa Banwari           Dalton 2              1997      2e Vsch      33:20    32:40   9,000 
  286   5178  Irawan Sewandono           the Hague Road Runne  1954    151e Mtrim     33:21    32:53   8,996 
  287   5675  Judith de Jong             's-Gravenhage         1976     16e VSdu5     33:22    32:26   8,991 
  288   5131  Dirk-jan van Lienden       Berkel en Rodenrijs   1970    152e Mtrim     33:24    33:12   8,982 
  289   5555  Christel Nij Bijvank       Ministerie van Justi           17e VSdu5     33:26    33:13   8,973 
  290   5022  Eva van der Heide          Voorburg              1998    103e Vtrim     33:28    32:58   8,964 
  291   5644  Evelien Moes               Voorburg              1967    104e Vtrim     33:29    33:00   8,960 
  292   5343  Matthijs Koorn             the Hague Road Runne  1970    153e Mtrim     33:31    33:06   8,951 
  293   5678  Bob van Striem             's-Gravenhage         1996    154e Mtrim     33:31    33:10   8,951 
  294   3013  Floor van der Valk         Dalton 2              1997      3e Vsch      33:33    32:53   8,942 
  295   5371  Victor van der Valk        's-Gravenhage         1962    155e Mtrim     33:33    32:53   8,942 
  296   5284  Jair Lampe                 Aegon                         156e Mtrim     33:36    33:05   8,929 
  297   5013  Monique Bramsen            Rijswijk Zh           1968    105e Vtrim     33:38    32:47   8,920 
  298   5050  Joram de Feijter           's-Gravenhage         1977    157e Mtrim     33:39    33:13   8,915 
  299   5111  Marloes Leijstra           Voorburg              1984    106e Vtrim     33:41    33:25   8,906 
  300   5500  Babette Udema              SES WORLD SKIES       1979     18e VSdu5     33:45    33:24   8,889 
  301   5033  Simone Pronk               's-Gravenhage         1997    107e Vtrim     33:45    32:52   8,889 
  302   5223  Nadia Chamy                's-Gravenhage         1985    108e Vtrim     33:46    33:32   8,885 
  303   5308  Wouter Pronk               's-Gravenhage         1961    158e Mtrim     33:46    32:52   8,885 
  304   3015  Merel Kemper               Dalton 3              1994      4e Vsch      33:47    33:08   8,880 
  305   5294  Siti van der Sande         's-Gravenhage         1977    109e Vtrim     33:47    33:02   8,880 
  306   5632  Martin Rog                 Leidschendam          1965    159e Mtrim     33:50    32:55   8,867 
  307   5633  Stan Rog                   Leidschendam          1999    160e Mtrim     33:50    32:55   8,867 
  308   5190  Ellen Hoeing               Haag Atletiek         1983    110e Vtrim     33:50    33:12   8,867 
  309   5092  Marissa Koopmans           Rijswijk Zh           1969    111e Vtrim     33:51    33:04   8,863 
  310   5134  Marjoke Hinnen             Amsterdam             1969    161e Mtrim     33:52    33:03   8,858 
  311   1528  Nurtan Aydin               's-Gravenhage         1978    112e Vtrim     34:00    33:44   8,824 
  312   5642  Shanta Birjmohun           Ministerie van Justi          113e Vtrim     34:02    33:49   8,815 
  313   5187  Lale Gürpinar              's-Gravenhage         1983    114e Vtrim     34:02    33:13   8,815 
  314   5020  Sarah Keuning              's-Gravenhage         1983    115e Vtrim     34:09    33:22   8,785 
  315   5023  Iris Molier                Voorburg              2000    116e Vtrim     34:16    33:38   8,755 
  316   5219  Ilse van Aalst             's-Gravenhage         1977    117e Vtrim     34:17    33:25   8,751 
  317   5035  Juliette Kooloos           's-Gravenhage         2000    118e Vtrim     34:22    33:44   8,729 
  318   5228  Marja Hoving               Zoetermeer            1970    119e Vtrim     34:23    33:35   8,725 
  319   5520  Claire Laarman             MAB Development       1973     19e VSdu5     34:30    33:55   8,696 
  320   5681  Leon Feyen                 's-Gravenhage         1997    162e Mtrim     34:30    34:09   8,696 
  321   5640  Dagmar van Amerongen       Atverni               1975    120e Vtrim     34:31    34:03   8,691 
  322   5666  Merel Isa                  's-Gravenhage         1979    121e Vtrim     34:38    34:35   8,662 
  323   5068  Larasati Simatupang        Voorburg              1989    122e Vtrim     34:40    34:04   8,654 
  324   5148  Lisette Blommers           the Hague Road Runne  1983    123e Vtrim     34:40    34:17   8,654 
  325   5431  Anneloes Sepers            's-Gravenhage         1986    124e Vtrim     34:45    34:15   8,633 
  326   5341  Dessa Clarijs              Fortuna               1968    125e Vtrim     34:46    34:15   8,629 
  327   5301  Michael Arends             Dutch Runners Gold    1980    163e Mtrim     34:50    34:20   8,612 
  328   5234  Angelo Pronk               's-Gravenhage         1994    164e Mtrim     34:53    34:50   8,600 
  329   5224  Manira Chamy               's-Gravenhage         1989    126e Vtrim     34:54    34:40   8,596 
  330   5509  Keith Jennings             SES WORLD SKIES       1964     11e MSDu5     35:05    34:44   8,551 
  331   5501  Yvonne Bos                 SES WORLD SKIES       1974     20e VSdu5     35:06    34:24   8,547 
  332   5139  Stefano van Es             's-Gravenhage         2000    165e Mtrim     35:15    35:11   8,511 
  333   5138  Eric van Es                's-Gravenhage         1970    166e Mtrim     35:16    35:11   8,507 
  334   5109  Ruth Gray                  the Hague Road Runne  1960    127e Vtrim     35:16    34:52   8,507 
  335   5079  Marco Dohmen               Voorburg              1973    167e Mtrim     35:28    34:42   8,459 
  336   5080  Christophe Nau             Voorburg              1971    168e Mtrim     35:29    34:42   8,455 
  337   5119  Jeannette van Borren       's-Gravenhage         1962    128e Vtrim     35:29    34:40   8,455 
  338   5195  Cathelijne Lamsvelt        's-Gravenhage         1962    129e Vtrim     35:30    34:43   8,451 
  339   5688  Arthur Wijnen              's-Gravenhage         1967    169e Mtrim     35:41    35:13   8,407 
  340   5550  Ap Mos                     Ministerie van Justi           12e MSDu5     35:47    35:31   8,384 
  341   5559  Juul van Woensel           Ministerie van Justi           13e MSDu5     35:47    35:32   8,384 
  342   5199  Anton Herps                the Hague Road Runne  1940    170e Mtrim     36:02    35:26   8,326 
  343   5200  Corry Plug                 the Hague Road Runne  1932    130e Vtrim     36:02    35:26   8,326 
  344   5127  Vincent Halsberghe         Waregem (BEL)         1971    171e Mtrim     36:07    35:51   8,306 
  345   3003  Alisha Hoeseini            Dalton 1              1993      5e Vsch      36:17    35:38   8,268 
  346   5107  Elfie Theijs               's-Gravenhage         1971    131e Vtrim     36:17    35:56   8,268 
  347   5073  Lisa Horvers               Rijswijk Zh           2000    132e Vtrim     36:27    35:48   8,230 
  348   5514  Frank Zwetsloot            Science Alliance               14e MSDu5     36:28    35:55   8,227 
  349   5072  Paula Horvers-Buesink      Rijswijk Zh           1966    133e Vtrim     36:29    35:50   8,223 
  350   5650  Kenneth Benson             's-Gravenhage                 172e Mtrim     36:41    35:56   8,178 
  351   5649  Emily Benson               's-Gravenhage                 134e Vtrim     36:47    36:02   8,156 
  352   5286  Margarita Lourido          Aegon                 1977    135e Vtrim     36:49    36:18   8,148 
  353   5270  Carien Stulemeijer         Aegon                 1953    136e Vtrim     36:51    36:32   8,141 
  354   5064  Caroline Koorn             's-Gravenhage         1971    137e Vtrim     36:54    36:29   8,130 
  355   5052  Mascha de Bruijn           's-Gravenhage         1981    138e Vtrim     36:56    36:10   8,123 
  356   5143  Hedi Schouten              Haag Atletiek         1982    139e Vtrim     37:05    36:27   8,090 
  357   5293  Annemieke Busch            Voorburg              1967    140e Vtrim     37:09    36:21   8,075 
  358   5046  Fleur van der Zijden       's-Gravenhage         2000    141e Vtrim     37:14    36:21   8,057 
  359   5311  Peter van der Zijden       's-Gravenhage         1963    173e Mtrim     37:14    36:21   8,057 
  360   5121  Marije Kars                's-Gravenhage         1980    142e Vtrim     38:00    37:12   7,895 
  361   5344  Brigit Homan               's-Gravenhage         1971    143e Vtrim     38:32    38:22   7,785 
  362   5049  Anna Loogman               's-Gravenhage         1986    144e Vtrim     39:07    38:41   7,669 
  363   5502  Kim Boucher                SES WORLD SKIES                21e VSdu5     39:21    38:41   7,624 
  364   5162  Linda Janssen              's-Gravenhage         1960    145e Vtrim     39:21    38:40   7,624 
  365   5146  Laurens Driessen           's-Gravenhage         1967    174e Mtrim     39:53    39:04   7,522 
  366   5686  Tahira Abdoela             's-gravenhage         1960    146e Vtrim     41:24    41:10   7,246 
  367   5051  Cisca Verheij              's-Gravenhage         1962    147e Vtrim     43:18    42:32   6,928 
  368   5060  Herman Hendriks            's-Gravenhage         1949    175e Mtrim     43:18    42:48   6,928 
  369   5108  Femke de Ligt              's-Gravenhage         1983    148e Vtrim     48:08    47:47   6,233 
  370   5133  Mary Klop                  Rotterdam             1984    149e Vtrim     51:12    50:53   5,859 

                              www.royalten.nl

Uitslagenlijst - Kidsrun

                  SDU ROYAL TEN, HRR, DEN HAAG, 30-5-2010
                         UITSLAGENLIJST - KIDSRUN
06-06-2010 21:50                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    806  Diane van Es               PAC                   1999      1e meis       5:47  13,487     4:26 
    2    996  Kas Kranenburg             's-Gravenhage         1998      1e jong       6:02  12,928     4:38 
    3    794  Linda Alzate Ramirez       Ilion                 1999      2e meis       6:07  12,752     4:42 
    4    815  Michael Bosch              Zoetermeer            1997      2e jong       6:09  12,683     4:43 
    5    853  Leon den Dulk              Monster               1999      3e jong       6:21  12,283     4:53 
    6    814  Denise Bosch               Ilion                 2000      3e meis       6:21  12,283     4:53 
    7    819  Julia Damen                Ilion                 1999      4e meis       6:24  12,188     4:55 
    8    832  Alex Crocker               's-Gravenhage         1998      4e jong       6:28  12,062     4:58 
    9    761  Natan Bramsen              's-Gravenhage         2002      5e jong       6:38  11,759     5:06 
   10    705  Jonas de Rijk              's-Gravenhage         2001      6e jong       6:41  11,671     5:08 
   11    999  Koen Pethke                's-Gravenhage         1998      7e jong       6:45  11,556     5:11 
   12    994  Thomas Jansen              's-Gravenhage         1999      8e jong       6:50  11,415     5:15 
   13  K1251  Teun Hartgers                                              9e jong       6:57  11,223     5:20 
   14    831  Lauren Mahoney             's-Gravenhage         1998      5e meis       6:57  11,223     5:20 
   15    708  Sebastian Henke            's-Gravenhage         2002     10e jong       6:58  11,196     5:21 
   16    703  Ole van heloma Lugt        's-Gravenhage         2002     11e jong       6:58  11,196     5:21 
   17    911  Karolina Kneller           's-Gravenhage         2000      6e meis       7:04  11,038     5:26 
   18    820  Tim Damen                  Zoetermeer            1998     12e jong       7:05  11,012     5:26 
   19    906  Floris Hiosues             Voorburg              1999     13e jong       7:15  10,759     5:34 
   20    962  Koen van Maaren            Doorn                 2002     14e jong       7:20  10,636     5:38 
   21    752  Andrew Buglass             Leidschendam          1999     15e jong       7:20  10,636     5:38 
   23    800  Brandon van Dam            's-Gravenhage         1998     16e jong       7:25  10,517     5:42 
   24    803  Ewan Coll                  Voorburg              2000     17e jong       7:26  10,493     5:43 
   25    750  Nanah Fung-Loy             Sparta                2001      7e meis       7:27  10,470     5:43 
   26    886  Dylan Donokarijo           Vlaardingen           1999     18e jong       7:27  10,470     5:43 
   27    804  Ryan Coll                  Voorburg              2002     19e jong       7:34  10,308     5:49 
   28    904  Boris Pinkse               's-Gravenhage         2001     20e jong       7:34  10,308     5:49 
   29    796  Sietse Verstege            's-Gravenhage         2001     21e jong       7:41  10,152     5:54 
   30    797  Mark Kosman                's-Gravenhage         1999     22e jong       7:44  10,086     5:56 
   31    801  Tyler van Dam              's-Gravenhage         2000     23e jong       7:46  10,043     5:58 
   33    841  Sem Bridié                 's-Gravenhage         2002     24e jong       7:48  10,000     6:00 
   34    993  Thom Godecke               's-Gravenhage         1998     25e jong       7:49   9,979     6:00 
   35    917  Daan Hebing                Voorburg              2000     26e jong       7:49   9,979     6:00 
   36    793  Jessica Alzate Ramirez     Ilion                 1999      8e meis       7:52   9,915     6:03 
   37    792  Jeremy van Amelsvoort      Zoetermeer            2002     27e jong       7:53   9,894     6:03 
   38    821  Jasper van Kempen          Oegstgeest            2001     28e jong       7:54   9,873     6:04 
   39    808  Thomas van Amerongen       Delft                 1998     29e jong       7:59   9,770     6:08 
   40    743  Julian Johnson             Zoetermeer            1998     30e jong       7:59   9,770     6:08 
   41  K1273  P Preseun                  Sdu                   2002     31e jong       8:07   9,610     6:14 
   42    966  Sam Meijs                  Utrecht               2002     32e jong       8:09   9,571     6:16 
   43    934  Hanna Gamble               Wassenaar             2001      9e meis       8:09   9,571     6:16 
   44    890  Tim Kramer                 Voorburg              2000     33e jong       8:10   9,551     6:16 
   45    754  Tobias Huiskens            's-Gravenhage         2000     34e jong       8:10   9,551     6:16 
   46  K1265  Hendrikje Philipoe         's-Gravenhage         2003     10e meis       8:10   9,551     6:16 
   47    846  Thomas van Broekhuysen     Aegon                 2003     35e jong       8:11   9,532     6:17 
   48    984  Jonathan Eveny             's-Gravenhage         1999     36e jong       8:16   9,435     6:21 
   50    825  Jonas Novak                's-Gravenhage         1999     37e jong       8:19   9,379     6:23 
   51    787  Ricardo Holtkamp           Rijswijk Zh           1999     38e jong       8:24   9,286     6:27 
   52    909  Malte Holle                's-Gravenhage         2001     39e jong       8:25   9,267     6:28 
   53    937  Corné Timmermans           's-Gravenhage         2005     40e jong       8:26   9,249     6:29 
   54    978  Amon Melissen              's-Gravenhage                  41e jong       8:27   9,231     6:30 
   56    995  Max Jansen                 's-Gravenhage         2003     42e jong       8:33   9,123     6:34 
   57    930  Lotte van den Berg         Voorburg              2003     11e meis       8:35   9,087     6:36 
   59  K1287  P I P Holzapfel            Sdu                   2002     12e meis       8:40   9,000     6:40 
   60    802  Jordan van Dam             's-Gravenhage         2002     43e jong       8:44   8,931     6:43 
   61    913  Tui O' Conner              Wassenaar             2001     44e jong       8:48   8,864     6:46 
   62    971  Max Bakker                 's-Gravenhage         2003     45e jong       8:51   8,814     6:48 
   63    927  Leonardo Bonifani          Den Haag                       46e jong       8:52   8,797     6:49 
   64  K1286  Amani Obeid                Sdu                   1999     13e meis       8:54   8,764     6:50 
   66    938  David Fons                 's-Gravenhage         2001     47e jong       8:57   8,715     6:53 
   67    711  Mellinde Fikkert           's-Gravenhage         2002     14e meis       8:58   8,699     6:53 
   68    838  Thijs Pennings             's-Gravenhage         2003     48e jong       8:59   8,683     6:54 
   69    771  Ivar Westra                's-Gravenhage         2004     49e jong       9:00   8,667     6:55 
   70    980  Tijn de Koning             Voorburg              1998     50e jong       9:03   8,619     6:57 
   71    803  Ewan Coll                  Voorburg              2000     51e jong       9:04   8,603     6:58 
   72    973  Joe Fuller                 's-Gravenhage         2003     52e jong       9:04   8,603     6:58 
   73  K1303  Job Verboon                Sdu                   2001     53e jong       9:05   8,587     6:59 
   74    891  Maya Thapa-Ofaolain        's-Gravenhage         2000     15e meis       9:07   8,556     7:00 
   75    775  Luuk Eijkelberg            's-Gravenhage         2004     54e jong       9:08   8,540     7:01 
   76    844  Elise Baarends             Aegon                 2004     16e meis       9:11   8,494     7:03 
   78    749  Nienke van Dijk            Bergschenhoek         2000     17e meis       9:13   8,463     7:05 
   79    726  Jasmijn de Boer            Wassenaar             2003     18e meis       9:15   8,432     7:06 
   80    833  Noé Plantagie              's-Gravenhage         1998     19e meis       9:16   8,417     7:07 
   81    889  Pieter Kramer              Voorburg              2003     55e jong       9:19   8,372     7:10 
   82    764  Eliska Jizdna              's-Gravenhage         2002     20e meis       9:21   8,342     7:11 
   83    908  Johanna Kneller            's-Gravenhage         2004     21e meis       9:23   8,313     7:13 
   84    912  Simon van Klompenburg      Voorburg              2002     56e jong       9:24   8,298     7:13 
   85    776  Daan Eijkelberg            's-Gravenhage         2001     57e jong       9:26   8,269     7:15 
   86    791  Speranza van Es            's-Gravenhage         2003     22e meis       9:27   8,254     7:16 
   87    748  Matea Antolic              HSV school            2003     23e meis       9:28   8,239     7:16 
   88    939  Fleur Borsboom             Berkel en Rodenrijs   2002     24e meis       9:29   8,225     7:17 
   89    942  Olivier Borsboom           Berkel en Rodenrijs   2003     58e jong       9:32   8,182     7:20 
   90    914  Holly d'Conner             Wassenaar             2003     25e meis       9:33   8,168     7:20 
   91    944  Elias Teague               's-Gravenhage         2001     59e jong       9:35   8,139     7:22 
   92    922  Danielle Klijn             Nootdorp              2001     26e meis       9:36   8,125     7:23 
   93  K1269  E W A Kouwenhoven          Sdu                   2002     27e meis       9:37   8,111     7:23 
   94    709  Patryk Henke               's-Gravenhage         2002     60e jong       9:38   8,097     7:24 
   95    837  Maaike Pennings            's-Gravenhage         2004     28e meis       9:39   8,083     7:25 
   96    728  Joost Schoonhoven          's-Gravenhage         1998     61e jong       9:40   8,069     7:26 
   97    928  Alessandro Malerba         Den Haag                       62e jong       9:42   8,041     7:27 
   98    709  Patryk Henke               's-Gravenhage         2002     63e jong       9:43   8,027     7:28 
   99    807  Paul Aubin                 's-Gravenhage         2003     64e jong       9:44   8,014     7:29 
  100    816  Jelle de Jager             Voorburg              2004     65e jong       9:45   8,000     7:30 
  101    715  Sofie van der Vorst        's-Gravenhage         2002     29e meis       9:47   7,973     7:31 
  102    717  Kevin Scheffer             's-Gravenhage         1999     66e jong       9:50   7,932     7:33 
  103    766  Damian Hopley              Rijswijk Zh           2003     67e jong       9:51   7,919     7:34 
  104    961  Noraly van Maaren          Doorn                 2004     30e meis       9:53   7,892     7:36 
  105  K1271  D Wilbrink                 Sdu                   2001     31e meis       9:56   7,852     7:38 
  106  K1270  P L M Tissink              Sdu                   2002     32e meis       9:57   7,839     7:39 
  107  K1264  Babette ter Burg                                 2003     68e jong       9:57   7,839     7:39 
  108    955  Angelique van Bussel       's-Gravenhage         2002     33e meis       9:58   7,826     7:40 
  109    826  Tinka Novak                Sparta                2002     34e meis       9:59   7,813     7:40 
  110    710  Norbert Henke              's-Gravenhage         2004     69e jong      10:00   7,800     7:41 
  111    761  Natan Bramsen              's-Gravenhage         2002     70e jong      10:01   7,787     7:42 
  112    713  Wouter Komduur             's-Gravenhage         2004     71e jong      10:01   7,787     7:42 
  113    762  Midas van Winden           's-Gravenhage         2004     72e jong      10:02   7,774     7:43 
  114    974  Max Fuller                 's-Gravenhage         2005     73e jong      10:02   7,774     7:43 
  115    958  Judith Van Klompenburg     Voorburg              2004     35e meis      10:03   7,761     7:43 
  117    929  Hyunjin Yang               Den Haag                       36e meis      10:04   7,748     7:44 
  118    882  Sjoerd Pijpers             Aegon                 2003     74e jong      10:04   7,748     7:44 
  119    823  Frederick Kohn             's-Gravenhage         2004     75e jong      10:05   7,736     7:45 
  120    809  Diego de Steur             Voorburg              2006     76e jong      10:05   7,736     7:45 
  121    835  Lola Kraus                 Rijswijk Zh           2004     37e meis      10:08   7,697     7:47 
  122    733  Allysia Lau                Zoetermeer            2001     38e meis      10:10   7,672     7:49 
  123    976  Saud Melissen              's-Gravenhage                  77e jong      10:11   7,660     7:50 
  124    910  Greta Holle                's-Gravenhage                  39e meis      10:12   7,647     7:50 
  125  K1283  Karo Ogawa                 Sdu                            78e jong      10:12   7,647     7:50 
  127    905  Britt van Loenen           Wassenaar             1999     40e meis      10:13   7,635     7:51 
  128    840  Rory Stienstra             Berkel en Rodenrijs   2002     41e meis      10:15   7,610     7:53 
  129    737  Bram van Voorst            's-Gravenhage         2002     79e jong      10:16   7,597     7:53 
  130    981  Sohail Rai                 Den Haag              2002     42e meis      10:18   7,573     7:55 
  131    933  Lianne van Oosterwijk      Voorburg              2001     43e meis      10:19   7,561     7:56 
  132    941  Rowan Stienstra            Berkel en Rodenrijs   2005     80e jong      10:19   7,561     7:56 
  133    707  Nicole Henke               's-Gravenhage         2000     44e meis      10:20   7,548     7:56 
  135    957  Mees Hamelijnck            's-Gravenhage         2003     81e jong      10:25   7,488     8:00 
  136  K1282  Floris Langeveld           Sdu                   2001     82e jong      10:27   7,464     8:02 
  137    965  Max Meijs                  Utrecht               2005     83e jong      10:28   7,452     8:03 
  139    744  Quentin Hogerheide         Zoetermeer            2001     84e jong      10:33   7,393     8:06 
  140  K1255  Tjalline Van Holk          Sdu                   2002     45e meis      10:35   7,370     8:08 
  142    785  Charlotte de Keizer        Rijswijk Zh           1998     46e meis      10:39   7,324     8:11 
  143    822  Florent Geenjaar           's-Gravenhage         2004     85e jong      10:41   7,301     8:13 
  144    719  Laura van der Vleuten      's-Gravenhage         2000     47e meis      10:43   7,278     8:14 
  145    834  Fleur Sabajo               Wateringen            2003     48e meis      10:46   7,245     8:16 
  147    977  Kay Melissen               's-Gravenhage                  86e jong      10:48   7,222     8:18 
  148  K1288  A H M Holzapfel            Sdu                   2004     87e jong      10:48   7,222     8:18 
  149    926  Julie Anne                 's-Gravenhage         2002     49e meis      10:49   7,211     8:19 
  150    845  Gijs Baarends              Aegon                 2005     88e jong      10:49   7,211     8:19 
  151    788  IJsbrand van Geel          's-Gravenhage         2004     89e jong      10:50   7,200     8:20 
  152    789  Fleur Bos                  's-Gravenhage         2005     50e meis      10:51   7,189     8:20 
  153    902  Claire van Loenen          Wassenaar             2001     51e meis      10:51   7,189     8:20 
  154    952  Vitas Beekhuis             's-Gravenhage         2005     90e jong      10:53   7,167     8:22 
  155    782  Laura de Jong              's-Gravenhage         2002     52e meis      10:55   7,145     8:23 
  156    849  Nina de Bruijn             Aegon                 2003     53e meis      10:58   7,112     8:26 
  157    894  Elliot Hammond             Wassenaar             2004     91e jong      10:59   7,102     8:26 
  158    745  Madelon van der Kuur       's-Gravenhage         2004     54e meis      10:59   7,102     8:26 
  159    924  Liam van de Heuvel         Den Haag              2003     92e jong      11:02   7,069     8:29 
  160    925  Teun Rijke                 's-Gravenhage         2003     93e jong      11:04   7,048     8:30 
  161  K1301  Onbekend                                                                11:05   7,038     8:31 
  162    769  Max van Roon               's-Gravenhage         2004     94e jong      11:06   7,027     8:32 
  163  K1257  Sophie Beck                Voorburg              2000     55e meis      11:07   7,016     8:33 
  164    991  Chloe Sterk                Voorburg                       56e meis      11:08   7,006     8:33 
  165    992  Nanaki Rai                 Den Haag              2004     57e meis      11:09   6,996     8:34 
  166    960  Morris Overkamp            Den Haag                       95e jong      11:10   6,985     8:35 
  167    738  Philip van Voorst          's-Gravenhage         2005     96e jong      11:11   6,975     8:36 
  168    848  Max Tillemans              Aegon                 2004     97e jong      11:12   6,964     8:36 
  169    975  Romboud Dalenoord          's-Gravenhage         2004     98e jong      11:13   6,954     8:37 
  170    949  Gaia Scoglio               's-Gravenhage         2000     58e meis      11:14   6,944     8:38 
  171    811  Ethan Knaresborough        's-Gravenhage         2004     99e jong      11:15   6,933     8:39 
  172    916  Caitlin Thorne             Voorburg              2000     59e meis      11:17   6,913     8:40 
  173    987  Jente de Koning            Voorburg                       60e meis      11:18   6,903     8:41 
  174    781  Louis Foster               's-Gravenhage         2003    100e jong      11:18   6,903     8:41 
  175    732  Mirthe Barentsen           's-Gravenhage         2003     61e meis      11:22   6,862     8:44 
  176    947  Kate Schoen                's-Gravenhage         2002     62e meis      11:22   6,862     8:44 
  177    936  Pietro Acquaviva           's-Gravenhage         2005    101e jong      11:23   6,852     8:45 
  178    954  Aart van der Riet          's-Gravenhage         2005    102e jong      11:26   6,822     8:47 
  179  K1263  Pernike de Wit             Sdu                   2003     63e meis      11:27   6,812     8:48 
  180  K1252  Jip Hartgers               Sdu                           103e jong      11:28   6,802     8:49 
  181    982  Samuel De Morant           's-Gravenhage         2000    104e jong      11:30   6,783     8:50 
  182  K1251  Teun Hartgers                                            105e jong      11:31   6,773     8:51 
  183    763  Bridget Langeveld          's-Gravenhage         2003     64e meis      11:32   6,763     8:52 
  184    929  Hyunjin Yang               Den Haag                       65e meis      11:33   6,753     8:53 
  185    883  Nora van der Linden        's-Gravenhage         2003     66e meis      11:34   6,744     8:53 
  186    950  Umberto Scoglio            's-Gravenhage         2004    106e jong      11:35   6,734     8:54 
  187    780  Dylan Roeleveld            's-Gravenhage         2004    107e jong      11:40   6,686     8:58 
  188    778  Kasper Lootens             's-Gravenhage         2005    108e jong      11:41   6,676     8:59 
  189    901  Loek Martel                's-Gravenhage         2005    109e jong      11:43   6,657     9:00 
  190  K1268  Pieter Kouwenhoven         Sdu                   2004    110e jong      11:44   6,648     9:01 
  191    887  Chayenne Donokarijo        Vlaardingen           2002     67e meis      11:45   6,638     9:02 
  192    702  Oliver Henke               's-Gravenhage         2003    111e jong      11:46   6,629     9:03 
  193    779  Charlotte Lootens          's-Gravenhage         2007     68e meis      11:47   6,620     9:03 
  194    836  Pier Kraus                 Rijswijk Zh           2005    112e jong      11:48   6,610     9:04 
  195    735  Owen Ridderplaat           's-Gravenhage         2000    113e jong      11:49   6,601     9:05 
  196  K1262  Quirijn de Wit             Sdu                   2005    114e jong      11:50   6,592     9:06 
  197  K1254  Lula Wachters              Sdu                   2004    115e jong      11:50   6,592     9:06 
  198  K1253  Raphael Wachters           Sdu                   2004    116e jong      11:51   6,582     9:06 
  199  K1258  Onbekend                                                                11:53   6,564     9:08 
  200  K1256  Onbekend                                                                11:54   6,555     9:09 
  201    986  Fey Rommelse               Strijen               2004     69e meis      11:56   6,536     9:10 
  202    884  Noa van Agterberg          's-Gravenhage         2004     70e meis      11:59   6,509     9:13 
  203    964  Makki Andreas              's-Gravenhage         2004    117e jong      12:03   6,473     9:16 
  204    731  Jessica Frijlink           's-Gravenhage         2004     71e meis      12:06   6,446     9:18 

                              www.royalten.nl

Uitslagenlijst - Sdu Businessrun - Bedrijvenloop

                  SDU ROYAL TEN, HRR, DEN HAAG, 30-5-2010
             UITSLAGENLIJST - SDU BUSINESSRUN - BEDRIJVENLOOP
06-06-2010 21:23                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         GEMEENTE DEN HAAG/BUREAU BIDEN HAAG                              1:48:27
        4091  Edgar Griffioen                                  1969      3e      35:43   16,799     3:34 
        4093  Ron Kuyer                                        1964      4e      36:26   16,468     3:38 
        4090  Willem van t Veer                                1970      7e      36:18   16,529     3:37 
        4098  Ronald van den Top                               1968     26e     (39:29)  15,196     3:56 
        4094  Monique Puister                                  1971    257e     (51:57)  11,550     5:11 
        4095  Karin Schrederhof                                1957    278e     (51:58)  11,546     5:11 
        4097  Anil Soekhoe                                     1974    358e     (58:48)  10,204     5:52 
        4096  Silvia v den Dobbelsteen                         1960    363e     (59:02)  10,164     5:54 
        4092  Roos van Osnabrugge                              1974    418e   (1:07:14)   8,924     6:43 

    2         AEGON N.V.                 DEN HAAG                              1:48:54
        4079  Mark van Maaren                                  1964      2e      34:13   17,535     3:25 
        4074  Chris Madsen                                     1968      6e      37:04   16,187     3:42 
        4072  Guus van Veen                                    1958      8e      37:37   15,950     3:45 
        4075  Sjoerd Matla                                     1958     53e     (43:44)  13,720     4:22 
        4076  Dolf Burger                                      1962    156e     (47:53)  12,530     4:47 
        4071  Henk Kauderer                                    1951    176e     (49:39)  12,085     4:57 
        4070  Patty van den Doel                               1975    248e     (52:02)  11,531     5:12 
        4077  Ineke Schnitzler                                 1951    258e     (53:20)  11,250     5:20 
        4078  Kees Storm                                       1941    368e     (59:31)  10,081     5:57 

    3         SZW                        DEN HAAG                              1:51:32
        4330  Vincent Anker                                    1984      1e      33:58   17,664     3:23 
        4338  Hubert Zuurbier                                  1976     12e      37:55   15,824     3:47 
        4331  Peter Dijcks                                     1956     19e      39:39   15,132     3:57 
        4332  Joost van Boekel                                 1982     65e     (43:24)  13,825     4:20 
        4335  Fouad Kouraich                                   1981     99e     (45:40)  13,139     4:34 
        4339  Verosa                                           1966    136e     (46:57)  12,780     4:41 
        4334  Evert van der Zwan                               1975    198e     (49:05)  12,224     4:54 
        4333  Irma Rutten                                      1958    245e     (52:02)  11,531     5:12 
        4336  Gert Riphagen                                    1956    365e     (59:51)  10,025     5:59 

    4         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              1:54:07
        4581  Mike Vrolijk                                               9e      37:45   15,894     3:46 
        4580  Ron Heijkant                                              11e      38:06   15,748     3:48 
        4582  Jan Willem Six                                            13e      38:16   15,679     3:49 
        4584  Nico Droppert                                             37e     (42:25)  14,145     4:14 
        4588  Bart den Dulk                                             45e     (43:12)  13,889     4:19 
        4583  Jos Toth                                                  49e     (43:26)  13,814     4:20 
        4585  Harald Honsbeek                                           79e     (44:59)  13,338     4:29 
        4589  Gert Jan Buitendijk                                      113e     (46:58)  12,775     4:41 

    5         GEMEENTE DEN HAAG/BUREAU BIDEN HAAG                              1:54:19
        4108  Jan van der Veer                                 1968     14e      38:01   15,783     3:48 
        4109  Arnoud Ritsema                                   1967     16e      37:23   16,050     3:44 
        4105  Sjaak Betjes                                     1968     24e      38:55   15,418     3:53 
        4107  Kamel Aouichaoui                                 1959     31e     (39:55)  15,031     3:59 
        4103  Irene Enthoven                                   1965    124e     (46:32)  12,894     4:39 
        4102  Patricia Huisman                                 1966    125e     (46:33)  12,889     4:39 
        4104  Peggy Ten Hoopen                                 1977    152e     (47:18)  12,685     4:43 
        4101  Maaike Schroeder                                 1971    175e     (48:18)  12,422     4:49 
        4106  Ton van der Weele                                1947    284e     (53:25)  11,232     5:20 
        4100  Mirielle Bink                                    1976    286e     (53:36)  11,194     5:21 

    6         HP NEDERLAND               AMSTELVEEN                            1:59:40
        4240  Jan de Jager                                     1972     17e      39:01   15,378     3:54 
        4241  Marcel Cools                                     1957     22e      39:55   15,031     3:59 
        4242  Kees Beets                                       1968     28e      40:44   14,730     4:04 
        4243  Kees Willemsen                                   1967     57e     (43:29)  13,798     4:20 
        4244  Albert Dieke                                     1966     63e     (44:09)  13,590     4:24 
        4245  Rob Jong                                         1965     90e     (45:12)  13,274     4:31 
        4249  Thomas de Vries                                  1975    216e     (49:36)  12,097     4:57 
        4247  Ferry Noomen                                     1972    291e     (53:27)  11,225     5:20 
        4248  Raymond Habets                                   1973    297e     (55:17)  10,853     5:31 
        4246  Vigen Nazarian                                   1964    323e     (54:55)  10,926     5:29 

    7         BHPBILLITON INTERNATIONAL MDEN HAAG                              2:00:14
        4510  Frank Zuurveld                                   1981     20e      39:22   15,241     3:56 
        4513  Joseph Mohn                                      1984     23e      39:34   15,164     3:57 
        4512  David Fuller                                     1967     30e      41:18   14,528     4:07 
        4514  Theo Ruys                                        1966    160e     (46:24)  12,931     4:38 
        4511  Gary Avila                                       1970    173e     (47:41)  12,583     4:46 
        4518  Onne Peters                                      1977    312e     (53:50)  11,146     5:23 
        4515  Eng Yi Tan                                       1972    373e     (58:28)  10,262     5:50 

    8         ING INVESTMENT MANAGEMENT  DEN HAAG                              2:04:35
        4322  Jurjen Borst                                     1981      5e      36:33   16,416     3:39 
        4329  John van Zweeden                                 1955     51e      43:44   13,720     4:22 
        4321  Huub van der Riet                                1966     60e      44:18   13,544     4:25 
        4325  Robert van der Toorn                             1969     66e     (44:39)  13,438     4:27 
        4328  Joost Bekel                                      1964    101e     (44:56)  13,353     4:29 
        4320  Gary Barnes                                      1972    115e     (46:05)  13,020     4:36 
        4324  Edwin van Oosten                                 1963    123e     (46:30)  12,903     4:39 
        4323  Carl Ghielen                                     1965    193e     (49:24)  12,146     4:56 
        4327  Boudewijn Hoogenraad                             1967    247e     (51:20)  11,688     5:08 

    9         SDU ROTERDAM RUNNING AMBASSDEN HAAG                              2:04:50
        4486  Marius Vlootman                                  1963     15e      38:34   15,557     3:51 
        4481  Henry van der Dussen                             1966     40e      43:01   13,948     4:18 
        4485  Inge Stegmann                                    1986     41e      43:15   13,873     4:19 
        4484  Jan de Rooij                                     1956     85e     (44:59)  13,338     4:29 
        4487  Mark van der Steijn                              1973     86e     (45:01)  13,328     4:30 
        4480  Jos Van Leeuwen                                  1965     87e     (45:44)  13,120     4:34 
        4489  Arjan Kerkhoff                                   1968    116e     (46:43)  12,843     4:40 
        4488  Jan Veenstra                                     1948    256e     (53:00)  11,321     5:18 
        4482  Floor Gianotten                                  1976    326e     (57:24)  10,453     5:44 
        4483  Anneke Knol                                      1968    410e   (1:05:12)   9,202     6:31 

   10         AEGON CIC                  DEN HAAG                              2:09:03
        4112  Olivier Kist                                     1972     21e      39:47   15,082     3:58 
        4118  Willem de Gouw                                   1967     39e      42:26   14,140     4:14 
        4119  Martijn Bot                                      1968    129e      46:50   12,811     4:41 
        4110  Berth Drenth                                     1955    190e     (48:52)  12,278     4:53 
        4117  Helen Heijbroek                                  1966    199e     (50:42)  11,834     5:04 
        4114  Martijn Willems                                  1975    212e     (50:20)  11,921     5:02 
        4116  Marjon Brandenbarg                               1958    246e     (52:41)  11,389     5:16 
        4111  Therese Jens                                     1962    360e   (1:00:21)   9,942     6:02 

   11         EUROPEAN PATENT OFFICE     RIJSWIJK                              2:09:27
        4134  Christophe Gino                                           29e      40:46   14,718     4:04 
        4137  Frédéric Laue                                             62e      43:45   13,714     4:22 
        4130  Wim van Klompenburg                                       69e      44:56   13,353     4:29 
        4138  Steffen Engmann                                           93e     (44:38)  13,443     4:27 
        4131  Ole Nielsen                                              106e     (45:18)  13,245     4:31 
        4132  Alain Barbelanne                                         149e     (47:51)  12,539     4:47 
        4135  Eric Prévot                                              215e     (50:45)  11,823     5:04 
        4133  Marco Rabolini                                           233e     (51:32)  11,643     5:09 
        4136  Adam Piekarski                                           296e     (53:16)  11,264     5:19 
        4139  Jean-Nicolas Gilliquet                                   400e   (1:01:56)   9,688     6:11 

   12         TOTAL E&P NEDERLAND        DEN HAAG                              2:09:50
        4025  John Rongen                                      1962     76e      43:16   13,867     4:19 
        4022  Nicolas Boot                                     1979     77e      43:16   13,867     4:19 
        4027  (J Fiore)                                                 78e      43:18   13,857     4:19 
        4020  Julien Fiore                                     1977    107e     (45:00)  13,333     4:30 
        4021  Ruben Rieu                                       1979    114e     (43:58)  13,647     4:23 
        4029  (J Fiore)                                                137e     (46:21)  12,945     4:38 
        4028  (J Fiore)                                                138e     (46:20)  12,950     4:38 
        4023  Olaf Grifhorst                                   1974    240e     (50:35)  11,862     5:03 
        4026  Katie Parkin                                     1978    261e     (51:56)  11,553     5:11 
        4024  Marcel Smaal                                     1973    428e   (1:12:16)   8,303     7:13 

   13         GDF SUEZ                   ZOETERMEER                            2:10:05
        4261  Vincent Aubin                                             44e      42:17   14,190     4:13 
        4265  Philippe Vincent                                          59e      43:04   13,932     4:18 
        4262  Mark Vrijlandt                                            91e      44:44   13,413     4:28 
        4260  Hage Veltmeijer                                          126e     (46:27)  12,917     4:38 
        4264  Gautier Daniau                                           147e     (47:21)  12,672     4:44 
        4263  Marie Aubin                                              334e     (57:01)  10,523     5:42 
        4266  Dineke Veltmeijer                                        362e     (59:18)  10,118     5:55 

   14         ZANDVLIETCOLLEGE           DEN HAAG                              2:10:24
        4570  Peter Hooft                                               25e      40:12   14,925     4:01 
        4573  Weynand Post                                              48e      43:30   13,793     4:21 
        4571  Daniel van Etten                                         117e      46:42   12,848     4:40 
        4579  Martin Toet                                              131e     (47:20)  12,676     4:44 
        4577  Iason Lincewicz                                          132e     (47:24)  12,658     4:44 
        4578  Taco Gerding                                             133e     (47:23)  12,663     4:44 
        4576  Fabian Facee Schaeffer                                   230e     (51:40)  11,613     5:10 
        4574  Steffen Visser                                           243e     (52:12)  11,494     5:13 
        4575  Dirk Pronk                                               294e     (54:56)  10,922     5:29 

   15         MAX HEALTH CLUB            DEN HAAG                              2:10:27
        4520  Jeroen van Rooijen                               1982     35e      41:26   14,481     4:08 
        4522  Maarten Slagter                                           67e      44:21   13,529     4:26 
        4521  Angelique van Vliet                                       72e      44:40   13,433     4:28 
        4528  Jeffrey van Kriegenbergh                                 157e     (47:59)  12,504     4:47 
        4523  Jacco Helmink                                            195e     (49:45)  12,060     4:58 
        4529  Henk Slagter                                             196e     (50:08)  11,968     5:00 
        4524  Merel Risselada                                          303e     (53:07)  11,296     5:18 
        4526  Mireille Beumer                                          387e     (59:39)  10,059     5:57 
        4527  Chris Soudan                                             411e   (1:05:22)   9,179     6:32 
        4525  Marjolein van Eck                                1987    414e   (1:04:02)   9,370     6:24 

   16         VAN DER FELTZ              DEN HAAG                              2:10:31
        4555  (J B Bierma)                                              32e      41:08   14,587     4:06 
        4556  (J B Bierma)                                              81e      45:03   13,319     4:30 
        4559  (J B Bierma)                                              82e      44:20   13,534     4:26 
        4550  Jacques Sluysmans                                1975    252e     (52:10)  11,502     5:13 

   17         RDGG DIAGNOSTISCH CENTRUM SDELFT                                 2:10:40
        4035  Jos van Rhijn                                    1960     10e      38:06   15,748     3:48 
        4032  Richard van der Klis                             1963     50e      42:34   14,096     4:15 
        4034  Rob Zomer                                        1957    185e      50:00   12,000     5:00 
        4031  Anita Kreukniet                                  1966    226e     (51:09)  11,730     5:06 
        4038  Hans Koster                                      1961    332e     (55:32)  10,804     5:33 
        4036  Maria van Wissen                                 1956    378e     (58:13)  10,306     5:49 
        4037  Magda van Leeuwen                                1966    384e   (1:01:38)   9,735     6:09 
        4030  André Pronk                                      1960    392e   (1:02:35)   9,587     6:15 

   18         VERENIGING VAN NEDERLANDSE DEN HAAG                              2:10:43
        4164  Andreas de Graaf                                 1975     33e      40:23   14,858     4:02 
        4162  Paul Erkelens                                    1963    100e      44:58   13,343     4:29 
        4169  (R P Stout)                                              103e      45:22   13,226     4:32 
        4161  Philip van Veller                                1969    127e     (46:21)  12,945     4:38 
        4163  Robbert Verkuijlen                               1959    178e     (48:30)  12,371     4:51 
        4165  Melchior Kerklaan                                1968    205e     (49:40)  12,081     4:58 
        4166  Ton Jacobs                                       1955    229e     (50:52)  11,796     5:05 

   19         SDU ROAD RUNNERS ZOETERMEERDEN HAAG                              2:11:16
        4456  Mike van Wichen                                  1964     34e      40:56   14,658     4:05 
        4457  Bart Mooij                                       1971     84e      45:09   13,289     4:30 
        4459  Arie Bos                                         1961     88e      45:11   13,279     4:31 
        4452  Frans van den Hengel                             1961     89e     (45:11)  13,279     4:31 
        4450  Klaas de Vries                                   1963     98e     (45:26)  13,206     4:32 
        4454  Herman Schepers                                  1950    145e     (48:13)  12,444     4:49 
        4453  Diederik Post                                    1951    154e     (48:20)  12,414     4:50 
        4458  Celine Sira-de Voogd                             1973    163e     (48:04)  12,483     4:48 
        4451  Hans van Tol                                     1952    201e     (47:55)  12,522     4:47 
        4455  Patrick Miltenburg                               1978    235e     (52:01)  11,535     5:12 

   20         SDU BI COBOUW              DEN HAAG                              2:11:31
        4490  D Karijopawiro                                   1965     38e      42:28   14,129     4:14 
        4494  Ad Tissink                                       1962     42e      42:46   14,030     4:16 
        4492  Jurienne Hollaar                                 1974    105e      46:17   12,964     4:37 
        4496  W Roest                                          1968    170e     (48:47)  12,299     4:52 
        4491  Astrid den Besten                                1963    218e     (51:01)  11,761     5:06 
        4493  Jim van Burk                                     1962    269e     (53:21)  11,246     5:20 
        4495  E Vijn                                           1972    350e     (58:50)  10,198     5:53 

   21         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              2:13:23
        4592  Eric Spaans                                               46e      41:55   14,314     4:11 
        4598  Rob Kramer                                                80e      44:58   13,343     4:29 
        4594  Gerard van der Laan                                      104e      46:30   12,903     4:39 
        4590  Michel Liefrink                                          120e     (46:09)  13,001     4:36 
        4593  Ron Korevaar                                             158e     (47:50)  12,544     4:47 
        4597  Maaike Kempes                                            181e     (48:34)  12,354     4:51 
        4596  Karlijn van Benschop                                     192e     (49:21)  12,158     4:56 
        4591  Dinesh Baidjoe                                           232e     (50:51)  11,799     5:05 
        4595  Toon Huydecoper                                          307e     (55:46)  10,759     5:34 
        4599  Henk van Dijk                                            344e     (57:43)  10,396     5:46 

   22         SDU OPERATIONS             DEN HAAG                              2:13:30
        4429  A W Vermeulen                                    1978     43e      42:54   13,986     4:17 
        4426  Sikko Hoekzema                                   1962     47e      43:22   13,836     4:20 
        4423  Peter Hilgersom                                  1965    119e      47:14   12,703     4:43 
        4422  Andy van der Heijden                             1973    148e     (48:17)  12,427     4:49 
        4421  Luvi Grootes                                     1978    177e     (49:32)  12,113     4:57 
        4420  Paul Zeegers                                     1948    409e   (1:05:13)   9,200     6:31 
        4424  Antoinette van der Wal                           1967    413e   (1:06:25)   9,034     6:38 

   23         VANBERKEL & VERWEI         ZOETERMEER                            2:13:51
        4182  Jack Stultiens                                            54e      42:42   14,052     4:16 
        4188  Andre Dijkhuijs                                           71e      44:54   13,363     4:29 
        4185  Joes Kleijheeg                                           121e      46:15   12,973     4:37 
        4180  Bob van Berkel                                   1975    180e     (48:39)  12,333     4:51 
        4184  Frans Meeuwisse                                          187e     (49:03)  12,232     4:54 
        4183  Simon Oud                                                270e     (52:29)  11,432     5:14 
        4186  Gerard Postma                                            288e     (53:21)  11,246     5:20 
        4181  Joran Oud                                        1986    319e     (55:45)  10,762     5:34 
        4189  Denise Elfrink                                           380e   (1:00:31)   9,915     6:03 

   24         SDU PUBLIC                 DEN HAAG                              2:15:18
        4472  B J Westerhof                                    1973     58e      42:35   14,090     4:15 
        4475  Etienne Platvoet Hollaar                         1970     70e      43:20   13,846     4:20 
        4473  C Fasol                                          1975    204e      49:23   12,150     4:56 
        4470  Simon Kapteijn                                   1979    220e     (50:03)  11,988     5:00 
        4476  (C Emmelkamp)                                            325e     (56:03)  10,705     5:36 
        4474  A Platvoet Belova                                1983    367e     (59:15)  10,127     5:55 

   25         CE DELFT                   DELFT                                 2:15:42
        4013  Leonard Hoogerdijk                               1961     83e      42:55   13,981     4:17 
        4011  Jos Benner                                       1958    140e      46:47   12,825     4:40 
        4017  (D Bennink)                                              143e      46:00   13,043     4:36 
        4016  Martijn Blom                                     1971    183e     (47:34)  12,614     4:45 
        4012  Femke Brouwer                                    1981    206e     (48:34)  12,354     4:51 
        4014  Pieter Janse                                     1957    238e     (50:00)  12,000     5:00 
        4015  Jasper Faber                                             277e     (52:04)  11,524     5:12 
        4018  Dorien Bennink                                   1978    314e     (55:31)  10,808     5:33 
        4010  Ewout Dönszelmann                                1958    316e     (55:41)  10,775     5:34 

   26         JONG SDU                   DEN HAAG                              2:16:09
        4405  H J Rijbering                                    1972     68e      42:01   14,280     4:12 
        4402  Michael Hesp                                     1981     94e      44:41   13,428     4:28 
        4403  Kasper van Welsem                                1974    210e      49:27   12,133     4:56 
        4401  Merel Pit                                        1981    264e     (52:24)  11,450     5:14 
        4404  C M van Welsem                                           364e     (58:48)  10,204     5:52 
        4400  Judith Mulder                                    1983    375e     (58:39)  10,230     5:51 

   27         BOURGONJE BV               DEN HAAG                              2:16:23
        4209  Frank Baetens                                    1969     18e      38:49   15,457     3:52 
        4200  Frank van Hunnik                                 1966    102e      46:04   13,025     4:36 
        4206  Ingrid Dijkhuizen                                1969    227e      51:30   11,650     5:09 
        4202  Bert Stoel                                       1969    322e     (56:56)  10,539     5:41 
        4205  Paul de Bruin                                    1969    371e   (1:00:54)   9,852     6:05 

   28         DEN HAAG MARKETING         DEN HAAG                              2:16:49
        4171  Renske van der Vegt                              1980     61e      44:21   13,529     4:26 
        4172  Michelle Enright                                 1982     64e      44:28   13,493     4:26 
        4170  Dennis Hoencamp                                  1984    134e      48:00   12,500     4:48 
        4177  Olivier Verwey                                   1978    141e     (48:17)  12,427     4:49 
        4174  Dennis Rusche                                    1973    189e     (48:14)  12,440     4:49 
        4176  Alex Lahpor                                      1970    289e     (53:03)  11,310     5:18 
        4178  Madelon Eling                                    1968    352e     (55:46)  10,759     5:34 
        4173  Tamar de Koning                                  1973    388e   (1:00:35)   9,904     6:03 

   29         HP NEDERLAND               AMSTELVEEN                            2:17:10
        4254  Ronald Bode                                      1963     73e      43:46   13,709     4:22 
        4259  Jan de Vos                                       1963     95e      45:27   13,201     4:32 
        4252  Rob de Wit                                       1958    153e      47:57   12,513     4:47 
        4251  Jorg Dekeling                                    1968    237e     (49:29)  12,125     4:56 
        4256  Wanda van Wieringen                              1983    355e     (59:13)  10,132     5:55 

   30         MAB DEVELOPMENT            DEN HAAG                              2:17:42
        4292  Carlo Verhart                                    1965     52e      43:18   13,857     4:19 
        4293  Jan-Willem van Aardenne                          1981    111e      46:40   12,857     4:40 
        4291  David Hendriks                                   1976    139e      47:44   12,570     4:46 
        4290  Steven Oudshoorn                                 1982    213e     (49:39)  12,085     4:57 
        4294  Jeroen Galle                                     1963    266e     (53:22)  11,243     5:20 

   31         GEMEENSCHAPPELIJK DIENSTENCZOETERMEER                            2:18:58
        4041  Arjen Puite                                      1975     36e      40:46   14,718     4:04 
        4042  Sean Yakoub                                      1966    150e      47:06   12,739     4:42 
        4046  Antonio van den Berg                             1974    242e      51:06   11,742     5:06 
        4044  Cor Mesman                                       1964    403e   (1:04:50)   9,254     6:29 
        4047  Corneel de Groot                                 1980    416e   (1:06:45)   8,989     6:40 
        4049  Eline de Groot                                   1975    417e   (1:06:45)   8,989     6:40 

   32         AEGON N.V.                 DEN HAAG                              2:20:02
        4083  Adri vd Graaf                                    1956     74e      44:36   13,453     4:27 
        4089  John Scholten                                    1964    109e      47:01   12,761     4:42 
        4085  Gerard Hof                                       1967    146e      48:25   12,392     4:50 
        4084  Kaia Hannolainen                                 1979    260e     (50:44)  11,827     5:04 
        4087  Welmer Jagerman                                  1966    311e     (55:48)  10,753     5:34 
        4088  Janneke Langeveld                                1966    341e     (58:19)  10,289     5:49 
        4082  Coby Drenth                                      1957    356e     (58:26)  10,268     5:50 
        4086  Thierry Honders                                  1964    419e   (1:08:25)   8,770     6:50 

   33         MONTAE                     RIJSWIJK                              2:20:25
        4147  Herman Scholten                                           92e      44:54   13,363     4:29 
        4144  Roland de Mooij                                          110e      47:05   12,743     4:42 
        4145  Frank Rensen                                             166e      48:26   12,388     4:50 
        4143  Jan Rensen                                               169e     (48:34)  12,354     4:51 
        4140  Arie van der Plas                                        276e     (52:39)  11,396     5:15 
        4141  Bert Baggen                                              399e   (1:02:25)   9,613     6:14 

   34         GDF SUEZ                   ZOETERMEER                            2:21:50
        4276  Hans Hagen                                               108e      45:52   13,081     4:35 
        4273  Guus Freriks                                             118e      46:12   12,987     4:37 
        4271  Ian Wachters                                             203e      49:46   12,056     4:58 
        4272  Marco Loef                                               214e     (50:53)  11,792     5:05 
        4274  Raoul van der Weijden                                    228e     (50:56)  11,780     5:05 
        4275  Marcel Hoogland                                          268e     (52:51)  11,353     5:17 
        4270  Nathalie Kaarls                                          305e     (55:01)  10,906     5:30 

   35         SDU LEGAL&TAX              DEN HAAG                              2:22:11
        4412  A Blok                                           1964     56e      43:49   13,693     4:22 
        4417  F F R van den Berg                               1971    184e      48:10   12,457     4:49 
        4410  H J van Klinken                                  1965    234e      50:12   11,952     5:01 
        4419  R Vurens                                         1972    357e     (57:58)  10,351     5:47 
        4413  Berend Broerse                                   1972    376e     (58:39)  10,230     5:51 
        4416  P Pronk                                          1965    386e   (1:00:32)   9,912     6:03 
        4418  R A Pronk                                        1966    412e   (1:04:14)   9,341     6:25 
        4414  Janet Pronk                                      1966    431e   (1:12:21)   8,293     7:14 

   36         ING INVESTMENT MANAGEMENT  DEN HAAG                              2:22:11
        4630  Jaco Rouw                                        1966     27e      40:18   14,888     4:01 
        4633  Arno Koole                                       1967    179e      49:31   12,117     4:57 
        4635  Rein Pijpers                                     1958    287e      52:22   11,458     5:14 
        4632  Pieter D'Hoore                                   1973    381e     (59:30)  10,084     5:57 

   37         MN SERVICES                RIJSWIJK                              2:22:23
        4362  Menno Heetveld                                   1967    142e      44:37   13,448     4:27 
        4366  Cees Sprenger                                    1953    164e      48:34   12,354     4:51 
        4360  Peter van Delft                                  1961    174e      49:12   12,195     4:55 
        4364  Reijer Kal                                       1958    262e     (52:02)  11,531     5:12 
        4363  Martin Mijnsbergen                               1964    274e     (53:53)  11,135     5:23 
        4361  André Boogert                                    1975    304e     (52:24)  11,450     5:14 
        4365  Anuska Mandzi-Gouw                               1973    383e   (1:01:52)   9,698     6:11 

   38         MCH+                       LEIDEN                                2:22:42
        4120  Frank van der Heide                                       96e      45:09   13,289     4:30 
        4122  Jeffrey Bolleboom                                        168e      48:11   12,452     4:49 
        4124  Hereward Burgers                                         186e      49:22   12,154     4:56 
        4123  Sjoerd Schrama                                           244e     (51:45)  11,594     5:10 
        4121  Willem Glasbergen                                        259e     (52:41)  11,389     5:16 
        4126  Remco van Meegen                                         290e     (54:15)  11,060     5:25 

   39         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              2:23:29
        4602  Peter Spaans                                             128e      46:17   12,964     4:37 
        4603  Eric Kok                                                 165e      48:44   12,312     4:52 
        4604  Jan de Koeijer                                           182e      48:28   12,380     4:50 
        4600  Georgette Parlevliet                                     207e     (49:38)  12,089     4:57 
        4606  Belinda Muntz                                            254e     (52:38)  11,400     5:15 
        4601  Ed Beetsma                                               279e     (53:15)  11,268     5:19 
        4607  Hennie de Boer                                           300e     (54:29)  11,013     5:26 
        4608  Lie Yin Chan                                             306e     (54:52)  10,936     5:29 
        4605  Mark van Koppen                                          318e     (56:33)  10,610     5:39 
        4609  Ron Karseboom                                            348e     (58:22)  10,280     5:50 

   40         EUROPEAN PATENT OFFICE     RIJSWIJK                              2:23:40
        4287  Paul Schwander                                           135e      46:33   12,889     4:39 
        4284  Nathalie Pierre                                          144e      46:53   12,798     4:41 
        4282  Anne Mayer                                               222e      50:14   11,944     5:01 
        4280  Nadine Le Cornec                                         292e     (53:49)  11,149     5:22 
        4281  Chloe Pasturel                                           343e     (57:27)  10,444     5:44 
        4286  Brigitte Zervas                                          415e   (1:06:32)   9,018     6:39 
        4283  Christian Fuhr                                           427e   (1:11:23)   8,405     7:08 

   41         BHPBILLITON INTERNATIONAL MDEN HAAG                              2:23:58
        4306  Bjorn Hauksson                                   1977     75e      45:03   13,319     4:30 
        4301  Ben Bol                                          1966    194e      46:32   12,894     4:39 
        4303  Anna Wood                                        1977    271e      52:23   11,454     5:14 
        4308  Orji Akoma                                       1965    361e     (57:55)  10,360     5:47 

   42         SES WORLD SKIES            THE HAGUE                             2:24:45
        4065  Mark Diemel                                      1966     97e      44:33   13,468     4:27 
        4061  Gez Draycott                                     1971    122e      45:51   13,086     4:35 
        4062  Nuria Ivern                                      1964    301e      54:21   11,040     5:26 
        4060  Samantha Sharpe                                  1977    302e     (54:21)  11,040     5:26 
        4063  Mary Hooft                                       1976    336e     (56:33)  10,610     5:39 
        4066  Hennie de Klerk                                  1951    405e   (1:03:38)   9,429     6:21 
        4069  Genevieve Pena                                   1966    406e   (1:01:51)   9,701     6:11 

   43         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              2:25:53
        4613  Tom van Essenberg                                        161e      47:24   12,658     4:44 
        4612  Mirjam Hinskens- van Neck                                188e      49:14   12,187     4:55 
        4616  Ton Kuhlmann                                             197e      49:15   12,183     4:55 
        4610  Huib Jongeling                                           231e     (50:48)  11,811     5:04 
        4614  Yolanda Bouman                                           249e     (52:49)  11,360     5:16 
        4617  Bert Pranger                                             251e     (52:30)  11,429     5:15 
        4615  Karen Verstege                                           265e     (52:31)  11,425     5:15 
        4611  Thelma Lexmond                                           283e     (53:23)  11,239     5:20 
        4618  Iris van Egmond                                          320e     (56:00)  10,714     5:36 
        4619  Julia Mantz                                              327e     (57:10)  10,496     5:43 

   44         SOCIAAL-ECONOMISCHE RAAD   DEN HAAG                              2:25:53
        4150  Vincent Edelkoort                                1981    130e      46:53   12,798     4:41 
        4153  Tom Williams                                     1980    172e      47:33   12,618     4:45 
        4155  Ron Hogeboom                                     1968    239e      51:27   11,662     5:08 
        4156  Kathy IJzermans                                  1980    241e     (51:31)  11,647     5:09 
        4151  Mari Menken-Juutilainen                          1967    293e     (53:29)  11,218     5:20 
        4154  Evalyne Wanjiru                                  1984    324e     (55:35)  10,795     5:33 

   45         SDU ROAD RUNNERS ZOETERMEERDEN HAAG                              2:26:22
        4464  Edwin Hessing                                    1973    155e      48:31   12,367     4:51 
        4463  020153                                           1953    162e      48:42   12,320     4:52 
        4465  Jos Nouwt                                        1951    171e      49:09   12,208     4:54 
        4469  Dianne Roosenboom                                1961    191e     (49:56)  12,016     4:59 
        4467  Rob Bregten                                      1960    202e     (47:58)  12,509     4:47 
        4466  Palau van Iersel                                 1957    217e     (51:05)  11,746     5:06 
        4461  Cindy van den Hengel                             1960    219e     (51:16)  11,704     5:07 
        4462  Wim Lootens                                      1957    225e     (51:37)  11,624     5:09 
        4460  Ellen Bominaar                                   1961    255e     (52:57)  11,331     5:17 
        4468  Marjolein Peters                                 1961    338e     (55:42)  10,772     5:34 

   46         CENTRAAL BUREAU VOOR DE STADEN HAAG                              2:27:19
        4238  Frank Walrave                                    1960     55e      42:49   14,013     4:16 
        4237  Frank van der Linden                             1963    224e      51:42   11,605     5:10 
        4234  Anouschka van der Meulen                         1970    273e      52:48   11,364     5:16 
        4235  Eugene van der Pijll                             1974    335e     (56:33)  10,610     5:39 
        4239  Pieter van der Gaast                             1954    339e     (57:22)  10,459     5:44 
        4232  Lucie Nan                                        1963    353e     (58:10)  10,315     5:49 
        4233  Peter Quick                                      1949    393e   (1:02:08)   9,657     6:12 

   47         PROVASTGOED NEDERLAND B.V. DEN HAAG                              2:27:57
        4215  Marijn Hollema                                   1988    112e      45:28   13,196     4:32 
        4212  Lillian Bijloos                                  1980    209e      49:28   12,129     4:56 
        4211  Simon de Kruyff                                  1976    280e      53:01   11,317     5:18 
        4210  Anton Koomen                                     1965    298e     (54:03)  11,101     5:24 
        4213  Sander Dekkinga                                  1962    308e     (54:39)  10,979     5:27 
        4214  Monique van Loenen                               1968    349e     (57:47)  10,384     5:46 

   48         HOLLAND CASINO SCHEVENINGENDEN HAAG                              2:29:31
        4314  Simon Knaapen                                    1984    221e      48:48   12,295     4:52 
        4317  Marion van Doormaal                              1967    253e      50:05   11,980     5:00 
        4313  Johan Jungerius                                  1969    263e      50:38   11,850     5:03 
        4310  Ed van Deutekom                                  1967    345e     (57:46)  10,387     5:46 
        4315  Yvonne Puister                                   1967    369e     (57:50)  10,375     5:47 
        4312  John Jongeneelen                                 1969    370e     (57:52)  10,369     5:47 
        4316  Elle vd Linden                                   1966    424e   (1:07:47)   8,852     6:46 

   49         PARNASSIA BAVO GROEP       SCHIEDAM                              2:30:25
        4389  Ronald Bos                                               211e      47:41   12,583     4:46 
        4380  Jan van Schilt                                   1960    275e      50:45   11,823     5:04 
        4381  Robert Richter                                           295e      51:59   11,542     5:11 
        4383  Mary Nollen                                              331e     (54:09)  11,080     5:24 
        4384  Gerben Epema                                     1963    366e     (57:13)  10,486     5:43 
        4385  Elly Oosterveer                                  1964    374e     (57:54)  10,363     5:47 
        4387  Ingeborg Hoogveld                                1970    382e     (58:35)  10,242     5:51 
        4382  Rob Leenheer                                     1955    401e   (1:01:00)   9,836     6:06 
        4386  Monique Rozendal                                 1961    425e   (1:08:19)   8,783     6:49 
        4388  Edwin Haverkamp                                          429e   (1:12:16)   8,303     7:13 

   50         SDU CORPORATE DEVELOPMENT 1DEN HAAG                              2:33:19
        4430  Alexander van der Heijden                        1969    159e      48:40   12,329     4:52 
        4437  Jeroen Meersma                                   1972    285e      51:28   11,658     5:08 
        4436  Jacco de Kempenaer                               1973    310e      53:11   11,282     5:19 
        4439  Sander Kentin                                    1978    321e     (53:45)  11,163     5:22 
        4435  Jerry Smit                                       1972    372e     (58:01)  10,342     5:48 
        4438  Ellen van Egmond                                 1969    389e     (59:50)  10,028     5:59 
        4433  Peter Verhaar                                    1976    421e   (1:05:40)   9,137     6:34 
        4434  Mare Jonker                                      1970    430e   (1:10:44)   8,483     7:04 

   51         INFOMIL                    DEN HAAG                              2:35:20
        4221  Mohamed El Allouchi                              1985    200e      49:13   12,191     4:55 
        4224  Heleen Kamermans                                 1968    236e      50:38   11,850     5:03 
        4223  Arianne Vlasblom                                 1970    315e      55:29   10,814     5:32 
        4220  Martijn van Langen                               1978    337e     (56:35)  10,604     5:39 
        4222  Sharon Mulder                                    1982    347e     (57:41)  10,402     5:46 
        4225  Erik Duin                                        1979    391e   (1:01:37)   9,738     6:09 

   52         GEMEENSCHAPPELIJK DIENSTENCZOETERMEER                            2:37:27
        4054  Pieter Kootte                                    1979    167e      47:33   12,618     4:45 
        4052  Jennifer Bosveld-Baijens                         1976    281e      54:22   11,036     5:26 
        4053  Rutger van der Stijl                             1978    299e      55:32   10,804     5:33 
        4050  Gert van der Linden                              1959    317e     (56:51)  10,554     5:41 
        4051  Wil van den Bergh                                1951    330e     (57:39)  10,408     5:45 
        4055  Margreet Meijer                                  1959    432e   (1:17:12)   7,772     7:43 

   53         MAX HEALTH CLUB            DEN HAAG                              2:38:03
        4545  Peter Dijkstra                                           151e      47:45   12,565     4:46 
        4547  Machiel Vrijenhoek                                       250e      52:13   11,491     5:13 
        4546  Olav Nieuwenhuijs                                        342e      58:05   10,330     5:48 
        4542  Ruth Schipper                                            379e     (58:18)  10,292     5:49 
        4548  Henri van Dun                                            404e   (1:02:30)   9,600     6:15 
        4543  Sander Horst                                             426e   (1:12:09)   8,316     7:12 

   54         MAX HEALTH CLUB            DEN HAAG                              2:40:48
        4539  Bert Slagter                                             272e      53:47   11,156     5:22 
        4530  Danny Geldorp                                            282e      51:09   11,730     5:06 
        4533  Sophie Imbert                                            313e      55:52   10,740     5:35 
        4532  Heleen Blij                                              396e   (1:03:18)   9,479     6:19 
        4534  Nicole Hendrie                                           397e   (1:03:18)   9,479     6:19 
        4538  Candy Pritchard                                          407e   (1:02:56)   9,534     6:17 
        4531  Lone Vaerndal                                            408e   (1:02:22)   9,621     6:14 

   55         SDU CORPORATE DEVELOPMENT 2DEN HAAG                              2:45:45
        4444  E Kok                                            1977    267e      50:04   11,984     5:00 
        4442  Geerte Burgers                                   1979    354e      55:50   10,746     5:35 
        4440  Jan van Linschoten                               1950    394e      59:51   10,025     5:59 
        4443  L Kölker                                         1979    395e     (59:51)  10,025     5:59 
        4446  Benno Mateman                                    1971    398e   (1:00:10)   9,972     6:01 
        4441  M B J Overgaauw                                  1967    420e   (1:05:33)   9,153     6:33 

   56         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              2:48:56
        4627  Astrid van der Ham-Quak                                  328e      56:16   10,664     5:37 
        4626  Chantal van Ommen                                        329e      56:16   10,664     5:37 
        4629  Marloes Niemeijer-Dongen                                 333e      56:24   10,638     5:38 
        4624  Barbara Platenburg                                       340e     (57:19)  10,468     5:43 
        4623  Ceciel Turkenburg                                        351e     (57:58)  10,351     5:47 
        4620  Dana van Beek                                            359e     (58:47)  10,207     5:52 
        4622  Dennis Brocker                                           377e   (1:01:23)   9,775     6:08 
        4621  Erik Stoops                                              385e   (1:01:02)   9,831     6:06 
        4628  Marchien Holtrop                                         390e   (1:01:33)   9,748     6:09 

   57         VANBERKEL & VERWEI         ZOETERMEER                            2:50:00
        4192  Nicolien Dijkhuijs                                       223e      51:46   11,590     5:10 
        4190  Albert Visser                                            309e      55:08   10,883     5:30 
        4199  Linda Waasdorp                                           402e    1:03:06    9,509     6:18 

   58         SDU DIRECTIE               DEN HAAG                              2:55:44
        4390  Erik Both                                        1960    208e      49:03   12,232     4:54 
        4391  Marijke Simon                                    1964    346e      56:47   10,566     5:40 
        4392  Lisette Niks                                     1965    422e    1:09:54    8,584     6:59 
        4393  Diana Windsant                                   1966    423e   (1:09:59)   8,573     6:59 

                              www.royalten.nl

Uitslagenlijst - Sdu Business5km - Bedrijvenloop

                  SDU ROYAL TEN, HRR, DEN HAAG, 30-5-2010
             UITSLAGENLIJST - SDU BUSINESS5KM - BEDRIJVENLOOP
06-06-2010 21:23                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                 Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         SCIENCE ALLIANCE           DEN HAAG                              1:08:35
        5517  Floris Buijzen                                             2e      21:25   14,008     4:17 
        5516  Jeffrey Fonk                                               3e      23:05   12,996     4:37 
        5515  Steef Löwik                                                5e      24:05   12,457     4:49 
        5513  Paul Zwetsloot                                             6e     (25:46)  11,643     5:09 
        5511  Andri van Niekerk                                         17e     (29:05)  10,315     5:49 
        5519  Sixue Zhou                                                21e     (29:37)  10,129     5:55 
        5510  Esther van Meer                                           22e     (31:38)   9,484     6:19 
        5514  Frank Zwetsloot                                           34e     (35:55)   8,353     7:11 

    2         MN SERVICES                RIJSWIJK                              1:15:04
        5542  Marco Hoogenraad                                 1966      1e      17:41   16,965     3:32 
        5541  Trudy Waas                                       1971     10e      27:48   10,791     5:33 
        5540  Yeeling Chung                                    1975     20e      29:35   10,141     5:55 

    3         SES WORLD SKIES            THE HAGUE                             1:18:02
        5506  Elena Kuznetsova                                           4e      23:39   12,685     4:43 
        5504  Suzan de Haas                                              7e      26:08   11,480     5:13 
        5503  Noemi Bausch                                     1983     13e      28:15   10,619     5:39 
        5508  Henk Slettenhaar                                 1963     14e     (28:23)  10,570     5:40 
        5505  Lia van Geemen                                   1980     18e     (29:17)  10,245     5:51 
        5500  Babette Udema                                    1979     28e     (33:24)   8,982     6:40 
        5509  Keith Jennings                                   1964     30e     (34:44)   8,637     6:56 
        5501  Yvonne Bos                                       1974     31e     (34:24)   8,721     6:52 
        5502  Kim Boucher                                               35e     (38:41)   7,755     7:44 

    4         MINISTERIE VAN JUSTITIE    DEN HAAG                              1:22:06
        5551  Nieskje de Groot                                           8e      26:50   11,180     5:22 
        5552  Qurien van Straelen                                        9e      27:20   10,976     5:28 
        5554  Mariette Smeets                                           11e      27:56   10,740     5:35 
        5553  Harry Klerks                                              12e     (27:55)  10,746     5:35 
        5557  Joce Gankema                                              15e     (28:49)  10,411     5:45 
        5558  Liesbeth Wanders                                          19e     (29:27)  10,187     5:53 
        5556  Eduard Kainde                                             23e     (32:40)   9,184     6:32 
        5555  Christel Nij Bijvank                                      27e     (33:13)   9,032     6:38 
        5550  Ap Mos                                                    32e     (35:31)   8,447     7:06 
        5559  Juul van Woensel                                          33e     (35:32)   8,443     7:06 

    5         MAB DEVELOPMENT            DEN HAAG                              1:35:41
        5523  Violette Sluimer                                 1982     16e      29:03   10,327     5:48 
        5521  Carlijn Bolt                                     1979     25e      32:43    9,170     6:32 
        5520  Claire Laarman                                   1973     29e      33:55    8,845     6:47 

                              www.royalten.nl